Intymne problemy

A

Aulelia

Guest
O ile wiem można przesunąć okres metodą hormonalną, ale chyba już na to za późno. Osobiście nie jestem zwolenniczką wprowadzania jakichkolwiek sztucznych zmian w naszym organizmie. 
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
Nie prościej poinformować go wprost jaka jest sytuacja i poczekać z przyjemnościami do kolejnego spotkania? To aż taki problem?
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
W tym wypadku to byłby najlepszy sposó, powiedziec chłopakowi jak sie sprawy mają.
 

bramkarzyk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem 18-nasto letnią dziewczyną która ma nietypowy problem podczas stosunku. Mianowicie, jestem ze swoim chłopakiem około 3,5 roku. Seks uprawiamy od 7 miesięcy. Czuje , że jest to właściwy partner, moje ciało jest gotowe na te przeżycia. Zaczynamy pieszczoty, chce czuć partnera jak najbliżej, pragnę bardzo się kochać... Zazwyczaj to ja zaczynam te intymne igraszki. Jednak mimo mojej chęci, mojej chcicy na partnera nie podniecam się. Moja pochwa nie wydziela śluzu, pomimo ogromnej chęci na seks. Używamy żelów, mój chłopak stara sie ze wszystkich sił.. Całuje mnie namiętnie, delikatnie . próbuje wszystkich sposobów.. Nadal jest tak samo .. Gdy już się kochamy, odczuwam okropny ból, czasem nie do wytrzymania. Często zatem kończymy. Nie odczuwam żadnej przyjemności . A zdziwiło mnie najbardziej to, że dostaje orgazm.. Nie często ale na 60% naszych stosunków. Najgorsze jest to, że nie czuje gdy go dostaje .. Żadna rewelacja, jest tak samo, ten sam ból co zawsze .. Czytałam na różnych forach o orgaźmie.. Podobno to coś wspaniałego . Tylko czemu ja nic nie czuje ? Czy jest to częsty problem wsród młodych osób ? Może powinnam zwrócić sie do jakiegoś specjalisty ? Nie wiem co mam robić. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Chciałabym abyście podeszli do tego tematu poważnie, gdyż jest to dla mnie bardzo ważna rzecz.
Dziękuje i czekam na odpowiedzi :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Hmmm...
A zdziwiło mnie najbardziej to, że dostaje orgazm.. Nie często ale na 60% naszych stosunków. Najgorsze jest to, że nie czuje gdy go dostaje .. Żadna rewelacja, jest tak samo, ten sam ból co zawsze .. Czytałam na różnych forach o orgaźmie.. Podobno to coś wspaniałego . Tylko czemu ja nic nie czuje

A mnie najbardziej zdziwiło, że nic nie czujesz a dostajesz orgazm?! WTF???
Aż wujka google poprosiłam o pomoc i oto co z siebie wyrzucił:
"W sensie czysto fizjologicznym jest to reakcja całego organizmu w czasie maksymalnego napięcia seksualnego, wyrażająca się najsilniejszym (w porównaniu z innymi fazami cyklu reakcji seksualnych) przekrwieniem i napięciem mięśniowym powstałymi w wyniku stymulacji seksualnej. Tyle definicji, a mówiąc po ludzku, to rozładowanie napięcia seksualnego i uczucie wszechogarniającej rozkoszy na skutek pieszczot stref erogennych i/lub stosunku dopochwowego"
Reakcja! Reakcja oznacza, że coś się dzieje i ty to czujesz.

Skoro już wiemy że raczej nie masz orgazmu możemy przejść dalej.

Kolejna rzecz: jak się zabezpieczacie? Jeśli anty hormonalna to może czas zmienić środek, bo to on może być przyczyną suchości w pochwie. Jak prezerwatywy, to próbujcie różnych rodzajów, na pewno są takie dodatkowo nawilżone.

Każda dziewczyna ma czasem problem z suchością. Żele go likwidują. Tym żelem masz obficie posmarować penisa partnera i swoje wargi sromowe i wejście do pochwy, nie żałuj sobie.

Takie trochę może bezpośrednie pytanie: zaspokajasz się czasem sama? Skoro nie wiesz co to orgazm przypuszczam że nie. Po orgazmie nawilżenie powinno być ok, więc zacznij to robić! Zobacz co sprawia Ci przyjemność, żeby pokazać potem chłopakowi. Na forach znajdziesz wiele porad dot technik masturbacji, więc dasz radę!

Powodzenia!
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Masz orgazm?

Nie odczuwam żadnej przyjemności .

Najgorsze jest to, że nie czuje gdy go dostaje .. Żadna rewelacja, jest tak samo, ten sam ból co zawsze ..

Nie masz. Gdybyś miała, to byś o tym wiedziała <_<

moje ciało jest gotowe na te przeżycia.

Może Twoje ciało jest gotowe, a psychika nie? Może coś Cię jednak blokuje, może nie jesteś pewna partnera, może stresujesz się tym, że nie wychodzi, że będzie boleć, co stres potęguje i tak powstaje błędne koło... Możliwe też, że ciało jednak nie jest gotowe, byłaś u ginekologa?
Tabletki antykoncepcyjne rzeczywiście mogą powodować suchość pochwy, ale żele nawilżające powinny pomóc. Skoro je stosujecie, a boli mimo wszystko, to tym bardziej radzę wizytę u ginekologa, powiedz mu co i jak, on sprawdzi czy fizycznie wszystko ok.

To nie zawsze jest tak jak na filmach :D Raz dwa, on już jęczy, ona w ekstazie :p
Orgazmu sie czasem trzeba "nauczyć", próbować wielu rzeczy i sprawdzić co Tobie sprawia przyjemność... Masturbacja też jest dobrym sposobem na poznanie swojego ciała
 

scoobiedoo

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Święte, podkarpacie
Może pomożecie mi drogie panie... Otóż moja dziewczyna "nie wie" gdzie mam sie jej "czepić"... Czy ja coś robie nie tak ? Od jakiegoś czasu jesteśmy ze sobą blisko... ona nie wie, a mi ręce opadają.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Może o to, że gdy są ze sobą blisko to koleś nie wie jak ją objąć, gdzie dotknąć etc? Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Przytul, obejmij w biodrach, posadź ją sobie na kolanach, muskaj jej szyję, policzki, całuj.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Rób swoje i nie pytaj jej o zdanie, inaczej nigdy do niczego nie dojdziecie.
 

recogit

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
należałoby się zgłosić z tym do seksuologa, tak się zastanawiam, może to co opisałaś to jest pochwica? poczytaj też o tym
 
Do góry