Intymne problemy

Paula_3

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miałam podobny problem i poszłam do chirurga. Pal sześć że miałam ostre zapalenie wyrostka. Ale dodatkowo, co wlaśnie było przyczyną problemów, był uchyłek Meckela na jelicie. Usuwają chirurgicznie jak przy wyrostku. Lepiej przejdź się do lekarza. Choć jeśli chodzi o USG to nie wykazało tego problemu. Dopiero kiedy mnie otworzyli do wycięcia wyrostka sprawa wyszła na jaw (zawsze przy wycinaniu wyrostka oglądają jelito). Idź możesz mieć to samo. Również miałam wzdęty brzuchi problem z oddawaniem stolca.
 

Karolina0017

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej.
Miałam kiedyś coś podobnego w okolicy dolnej części intymnej.
Zaczęło się od tego, że miałam tam ranę, i raz poszłam z siostra na rowery, siedziałam na bagażniku przez dłuższy czas, po czym zaczęłam odczuwać wielki ból tej rany. Kiedy doszłam do domu, w łazience przyjrzałam się tamu, przez odgniecenia zrobiły mi sie właśnie takie pęcherzyki, które bardzo bolały i pękały po czym robiły się nowe.
Poszłam z tym do lekarza, dał mi jakąś maść na to i kazał przez jakiś czas nie chodzić w spodniach aby tego nie podrażniać ponieważ mogło by się zrobic z tego zakażenie, musiałam również obcinać sobie bieliznę tak aby nie dotykała do rany. Po jakimś czasie mi się to wygoiło i jest ok;]
Myślę że Ty również powinnaś pójść z tym do lekarza..
 

Cande

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć. Mam taki problem, że od prawie 4 miesięcy boli mnie w środku przy stosunku. Byłam u ginekologa, ale wszystko niby jest dobrze. Przez to nie mogę kochać się z chłopakiem i obydwoje myślimy co to może być. Dodam, że nasz pierwszy raz był ponad dwa lata temu i dopiero nie dawno to się zaczęło. Co robić?
 

cryptic__girl4

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
Myślę,że powinnaś skonsultować to z innym ginekologiem,ponieważ ból przy stosunku występuje przy wielu schorzeniach.
A wiadomo jak to jest z lekarzami w Polsce,różnie bywa...

Pozdrawiam :]
 
A

Amber27

Guest
Jak mnie coś piecze to biorę urofuraginum. Moja tesciowa poleciła, a ona prowadzi zdrowy tryb życia, produkty pełnoziarniste i ziółka, więc to chyba najlepsza rekomendacja.
 
O

oladobak

Guest
Cande napisał:
Cześć. Mam taki problem, że od prawie 4 miesięcy boli mnie w środku przy stosunku. Byłam u ginekologa, ale wszystko niby jest dobrze. Przez to nie mogę kochać się z chłopakiem i obydwoje myślimy co to może być. Dodam, że nasz pierwszy raz był ponad dwa lata temu i dopiero nie dawno to się zaczęło. Co robić?
zdecydowanie poradziłabym się drugiego ginekologa, niektórzy mają słaby sprzet, albo wzrok ;) co mi się kiedyś zdarzyło, no ale konsultacja z innym będzie dobrym wyjście, bo jak tu czerpać przyjemność, jak coś boli :/
 

Marlona

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Na wszelkiego rodzaju upławy polecam globulki Gynomed, są naprawdę bardzo dobre. Stosowałąm w ciązy i po ciązy. W ciąży upławy były niewielkie, białe, jednak po zabiegu ginekologicznym upławy były ciemne, zabarwione na brązowo. Już po jednej globulce widać postęp.
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
czasem bol podczas wspolzycia jest spowodowany niewystarczajacym nawilzeniem pochwy, wowczas powstaja liczne otarcia i odczowamy bol, uplawy z pochwy zazwyczaj oznaczaja infekcje, na oba problemy mozna zastosowac jedna globulke Hydrovag, ktora regeneruja sluzowke pochwy, nawilza ja i chroni przed infekcjami, kuracja trwa zaledwie 7 dni i juz odczowalna jest poprawa! ja co jakis czas powtarzam kuracje aby utrzymac osiagniety efekt!
 
A

Amber27

Guest
My kobiety często mamy problemy intymne i musimy sobie z nimi radzić. Mnie zawsze pomaga urofuraginum, ale jak problem nie przechodzi warto udac się do lekarza.
 
N

nianiaSweet

Guest
bo jak się już zlaeczy zapalenie pęcherza to powinno się stosować jakąś profilaktykę, ok leki typu urofuragina jak najbardziej pomogą ale nie powinno się co chwila leczyć powracajacego zapalenia.
 
D

Dorka123

Guest
Ale co? Urouraginum można stosować profilaktycznie? Ja się tym leczę w razie infekcji, ale nie wiem czy na dłuższą mete można to brać?
 
A

Amber27

Guest
Powiedziała mi farmaceutka, ze jak zapalenia nawracają można brać urofuraginum nawet po zakończeniu kuracji przez trzy miesiące po jednej tabletce i wtedy zapalenie nie wróci. Ja tak zrobiłam i narazie jesk spokój.
 
Do góry