Intymne problemy

recogit

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Może pomożecie mi drogie panie... Otóż moja dziewczyna "nie wie" gdzie mam sie jej "czepić"... Czy ja coś robie nie tak ? Od jakiegoś czasu jesteśmy ze sobą blisko... ona nie wie, a mi ręce opadają.
Może spróbuj opisać bez owijania w bawełnę o co chodzi. Z tego co widzę masz 15 lat twoja dziewczyna jest pewnie młodsza i o cokolwiek chodzi, to problem pewnie wynika z waszej niewiedzy, niedoświadczenia. Opisz dokładnie problem to postaramy się pomóc :)
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
typie nie pisz wszystkiego co Ci przyjdzie do głowy,bo straszne grafomaństwo wychodzi...
jeśli problem jest taki jak "piszesz" to ja się nie dziwie, że nie wiecie jak go rozwiązać. :/
 

Sandra17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam
Mój problem polega na tym, że z pochwy dzisiaj zaczął wydzielać mi się brązowy gęsty śluz pomieszany jakby z krwią, ale nie wyglądała ona jak podczas okresu tylko przypominała jakby naczynka. Okres skończył mi się 23.09 a przeważnie mam co 29 dni. Z chłopakiem nie kochałam się od miesiąca więc myślę, że to nie ciąża. Mieliście coś takiego? Proszę o pilną pomoc.
Z góry dziękuję
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Marsz do ginekologa. Może to być grzybica- nieleczona powoduje przykre konsekwencje, albo jakieś upławy, też nie ciekawa sprawa. Mogą to być też jakieś pozostałości po @ ale to mało prawdopodobne. Czy poza tym coś cię boli, szczypie, piecze...?
 

Sandra17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Nie, nic mnie nie piecze i nie szczypie. Poczekam z tym ginekologiem jeszcze aż przejdą mi dni płodne, bo akurat je mam i boli mnie jak zawsze w tym czasie podbrzusze z lewej strony. Więc może te upławy to przez te dni chociaż nigdy wcześniej tego nie miałam. Nie mam pojęcia, ale boję się. Na innych forach czytałam, że tak może ujawniać się polip lub torbiel. Boję się, bo moja mama i jej siostra miały polipy.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Nie radzę czekać. Taka wydzielina to nie jest normalne. Nie występuje to przy dniach płodnych. Naprawdę jak to są torbiele to możesz mieć problem z zajściem w ciążę w późniejszych latach. Nie mówiąc o polipach. Jeżeli to jakieś zakażenie to lepiej żeby nie przeszło ci na jajniki czy układ moczowy bo wówczas możesz w szpitalu nawet wylądować.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
jeżeli to są płodne dni, to moze to być plamienie okołoowulacyjne, które nie w każdym cyklu występuje. jeżeli się to nie powtórzy, dodatkowo nie ma brzydkiego zapachu i nie towarzyszą temu swędzenia ani pieczenia, to myślę, że nie ma się czym martwić, ale przy kolejnej wizycie u ginekologa warto wspomnieć o tej sytuacji.
plamienia krwiste czasem wystepują też przy nadżerce, także cytologię można byłoby zrobić - co prawda zwykle plamienie zazwyczaj jest kontaktowe (pojawaia się po stosunku, po badaniu ginekologicznym itd, ale czasami też nawet kontakt nie musi być konieczny).
a jeśli to infekcja, to najlepiej zrobić wymaz. ale jak zapach jest ok i nic nie swędzi to wątpię. na wszelki wypadek możesz kupić lacibios femina na unormowanie pH w pochwie i powinno byc git :)
 

Sandra17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)
Zauważyłam, że dzisiaj już prawie w ogóle nie miałam upławów więc jednak zaczekam :)
 

esme

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Witam, mam od około miesiąca problem i już nie wiem co robić...ale zaczne od początku.

Jakiś miesiąć temu uzyłam poraz pierwszy wibratora, po 2 tyg. moj brzuch zrobił się wzdęty i twardy...po kilku dniach brzuch wyglądał jak po między 3 a 4 miesiącem ciąży...na dodatek <głupota> naczytałam się w internecie ze kobieta moze posiadac tez męskie narzady i może sama się zapłodnić...spanikowana zrobiłam test ale wykazał brak ciąży. Troszke mi ulżyło ale teraz brzuch zrobił się twardszy i nad pępkiem czuje pulszowanie dość mocne, jak by tego było mało mam problem z wyprużnianiem nawet środki przeczyszczające nie pomagają i pobolewa mnie prawy bok pod żebrami. Bardzo prosze o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Witam, mam od około miesiąca problem i już nie wiem co robić...ale zaczne od początku.

Jakiś miesiąć temu uzyłam poraz pierwszy wibratora, po 2 tyg. moj brzuch zrobił się wzdęty i twardy...po kilku dniach brzuch wyglądał jak po między 3 a 4 miesiącem ciąży...na dodatek <głupota> naczytałam się w internecie ze kobieta moze posiadac tez męskie narzady i może sama się zapłodnić...spanikowana zrobiłam test ale wykazał brak ciąży. Troszke mi ulżyło ale teraz brzuch zrobił się twardszy i nad pępkiem czuje pulszowanie dość mocne, jak by tego było mało mam problem z wyprużnianiem nawet środki przeczyszczające nie pomagają i pobolewa mnie prawy bok pod żebrami. Bardzo prosze o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.
Wybierz się do lekarza.


Chociaż muszę przyznać że gdy czytałem ten fragment z samozapłodnieniem i testem to aż się uśmiechnąłem. ;)
 

esme

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
wiesz jak człowiek się naczyta bóg wie czego w necie to tak jest...a co do lekarza to się troche boje..dla tego chce aby ktoś mi coś doradził bo ktoś mógł mieć coś podobnego.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Każdy sobie przynajmniej raz w życiu coś uroił, nie ma w tym nic dziwnego, chociaż Twoja sytuacja była dość zabawna. Do lekarza jednak radziłbym się udać, podczas wizyty omiń tą historie z wibratorem itp. Dużo ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego że zdrowie to rzecz w która warto inwestować i o którą należy dbać. Młodziutka jesteś, dlatego powinnaś się nauczyć że lekarzy nie należy się bać.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Heh, szczerze temat mnie zaskoczył. Nie popadaj w paranoje ;)
Wszystko wskazuje na problem z perystaltyka jelit. Skoro środki przeczyszczające nie dają żadnych skutków to możesz jedynie udać się do lekarza, a nie ma co zwlekać, bo będzie coraz gorzej.
Moja mama zażywa Hepatil trawienie aby poprawić pracę jelit i podobno skuteczne. To są zioła, można kupić w aptece bez recepty.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Skocz do lek. POZ-u po skierowanie do chirurga, wyglada na to ze masz cechy ostrego brzucha, mysle ze moze to byc wynik zalegan masy kalowej w jelitach, pytanie co jest powodem tej niedroznosci. Tu juz chir. powie Ci. AAA!!! Sprawa jest powazna, wiec dobrze radze isc jutro do lek. tym bardziej, ze ostatnio reanimowalem osobe ktora olala taki sam problem ;)

A! Nie ma to powiazanie z ,,Twoja zabawka" ;)
 
P

P@tryk

Guest
Witam, mam od około miesiąca problem i już nie wiem co robić...ale zaczne od początku.

Jakiś miesiąć temu uzyłam poraz pierwszy wibratora, po 2 tyg. moj brzuch zrobił się wzdęty i twardy...po kilku dniach brzuch wyglądał jak po między 3 a 4 miesiącem ciąży...na dodatek <głupota> naczytałam się w internecie ze kobieta moze posiadac tez męskie narzady i może sama się zapłodnić...spanikowana zrobiłam test ale wykazał brak ciąży. Troszke mi ulżyło ale teraz brzuch zrobił się twardszy i nad pępkiem czuje pulszowanie dość mocne, jak by tego było mało mam problem z wyprużnianiem nawet środki przeczyszczające nie pomagają i pobolewa mnie prawy bok pod żebrami. Bardzo prosze o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.

:hahaha:

Będziesz miała trojaczki.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam, mam od około miesiąca problem i już nie wiem co robić...ale zaczne od początku.

Jakiś miesiąć temu uzyłam poraz pierwszy wibratora, po 2 tyg. moj brzuch zrobił się wzdęty i twardy...po kilku dniach brzuch wyglądał jak po między 3 a 4 miesiącem ciąży...na dodatek <głupota> naczytałam się w internecie ze kobieta moze posiadac tez męskie narzady i może sama się zapłodnić...spanikowana zrobiłam test ale wykazał brak ciąży. Troszke mi ulżyło ale teraz brzuch zrobił się twardszy i nad pępkiem czuje pulszowanie dość mocne, jak by tego było mało mam problem z wyprużnianiem nawet środki przeczyszczające nie pomagają i pobolewa mnie prawy bok pod żebrami. Bardzo prosze o pomoc. Z góry bardzo dziękuje.

Zaloze sie o kazde pieniadze, ze to nie ciaza :) To byla tylko zabawa wibratorem, nie moglas zajsc w ciaze.
No ale jak ktos wspomnial , mozesz miec problem z perystaltyka jelit. Jednak powinnas isc do lekarza, ja wiem, ze czesto chodzenie do lekarza to wstydliwa sprawa, ja tez sie czasem wstydze, szczegolnie, gdy mam jakis nietypowy problem, ktory wprawia mnie w niezreczne dosc zaklopotanie. Jednak wtedy zawse tlumacze sobie, ze lepiej pojsc i wstydzic sie nawet i wyzdrowiec niz chorowac. Ze zdrowiem nie ma zartow. TGrzeba w nie inwestowac za mlodu
 

esme

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Na szczęście środki przeczyszczające zaczeły działać troche mi ulżyło, bok już mnie nie boli. Nałykałam się tabletek na lepsze trawienie. Tylko brzuch mam nadal wzdęty i twardy.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Zmień dietę jak nadal będziesz mieć wzdęcia to udaj się do lekarza, jelita to poważna sprawa. Ale przyznam, że uśmiałam się kiedy przeczytałam o samozapłodnieniu poprzez wibrator.
 

pytającaona

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej. Moglby ktos udzielic mi odpowiedzi ....
Czy moze ktoras z Was miala juz cos podobnego...

co jakis zauwazylam w okolicach intymnych takie jakby pecherzyki napeplnione woda albo taka biala ropka..? takie cos jak sie czasem robilo w okresie dojrzewania na twarzy to jest cos podobnego tyle ze w miejscu intymnym i wieksze, czesto bolesne ... co to moze byc czym spowodowane? dodam ze mam 17 lat.
 
Do góry