Intymne problemy

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie ma sposobu. Trzeba było wcześniej o tym pomyślec. Terazz możesz tylko czekać
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Są tabletki na opóźnienie okresu albo na jego pojawienie się. Radzę Ci te drugie, skoro tak długo nie miałaś, idź po prostu do lekarza (bo nie wiem, czy są one na receptę czy nie) i poproś o ich przepisanie.
 

didi89

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
najczęściej miesiączkę przesuwa się lub opóźnia tabletkami antykoncepcyjnymi. Jeśli nigdy nie brałaś a wyjazd się zbliża to można zapomnieć o tej metodzie .
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
sprawa wygląda tak, jakiś tydzień temu byłam nad rzeką, kąpałam się w niej bo upały były i to był błąd... od tamtej pory odczówam swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych, wszystko mocno zaczerwienione, do tego pojawiła się wydzielina biała... :( wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień, do tego czasu chyba zwariuje... może są jakieś domowe sposoby na to pieczenie bo jest to nie do wytrzymania ;/ proszę poradźcie coś żebym jakoś ten tydzień wytrzymała.

uważajcie dziewczyny na te wszystkie rzeczki i jeziorka bo zabawa fajna ale potem już nie jest fajnie... ;/
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
tyle to ja się domyślam że coś takiego, tylko pytam co doraźnie żeby nie swędziało i nie piekło zanim leki dostanę jakieś bo wizyta dopiero za tydzień:(
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Podmywaj się jakimś dobrym żelem intymnym, a najlepiej rób nasiadówki z kory dębu- kupić w aptece, zielarskim i zaparzasz jak jakiekolwiek inne ziółka. Nie próbuj jogurtów i kefirów bo to niestety nie pomaga, a wspomaga rozwój grzybków. Kup sobie maść bez recepty w aptece. Panie coś chętnie doradzą.
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
okej, dzięki
używam żelu nivea do skóry wrażliwej
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
kub sobie tantum rosa w aptece same saszetki bez irygarora, powinno na jakis czas pomóc i złagodzic swędzenie
 

sysunia222

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam. też mam problem z okresem. spóźniał się 2 tygodnie gdy poszłam do lekarza. zapisał mi microgynon 21 i mam go przyjmować 3 razy dziennie przez 7 dni w celu wywołania miesiączki. niestety dziś jest 3 dzień i czuje się tragicznie. czy jeśli przerwe teraz tabsy okres nadejdzie? czy mimo wszystko brać dalej?? prosze o pomoc
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Są różne globulki na tego typu dolegliwości, bez recepty, do czasu wizyty pomogą, zapytaj w aptece bo nazw nie pamietam.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
nie ma globulek za bardzo, maść clotrimazolum i lacibios femina probiotyk powinny trochę pomóc. są bez recepty.
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hej, dzięki za porady, jakoś dotrwałam :) dzisiaj miałam wizytę i już mam leki, dostałam pimafucin- no i mam pytanie, czy któraś stosowała? i czy mogą po nim wystąpić jakieś plamienia, bądź czy może on przyspieszyć miesiączkę? bo zaaplikowałam wieczorem globulkę i pojawiło się kilka minut temu lekkie krwawienie, w zasadzie kilka plamek czerwonych, a miesiączkę pownnam dostać za mniej więcej 5 dni...
 

ishq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja miałam taki problem i lekarz mi wypisał tabletki, maść i płyn do higieny intymnej. Jak na razie cały czas się nim podmywam. Jak dobrze pamiętam to Lactacyd Femina. Jest bardzo dobry, na przyszłość stosuj taki :) A teraz po wizycie stosuj się do zaleceń. Pozdrawiam :)

P.S. Co do jezior czy rzek to najlepiej iść na takie, gdzie żyją raki-tam woda jest czysta ;)
 

Słoneczko:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Witam
Byłam wczoraj u lekarza z powodu bardzo silnych bóli podbrzusza,lekarz po zrobionym usg stwierdził, że mam płyn w zatoce douglasa (chyba dobrze napisałam) i powiększony lewy jajnik. Jako przyczynę określił ,, silne zaburzenia hormonalne'' i przepisał luteinę, ale nie skierował mnie na żadne badania, które mogłyby określić JAKIE ja właściwie mam te zaburzenia hormonalne i teraz nie wiem czy to jest normalne i lekarz bez badań wie co jest grane? Poza tym martwi mnie ten jajnik i płyn. Dopatrzyłam się jeszcze jednej rzeczy,wielkość mojego prawego jajnika to 1,94x1,96, a lewego jajnika 6,77x4,60 te wymiary bardzo się od siebie różnią, teraz to już się przestraszyłam:(. Miałyście może podobną sytuację??
Pozdrawiam
 
Do góry