Intymne problemy

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Dokładnie. Gdy będzie cię badał, twojej mamy nie będzie w gabinecie. Przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam, żeby moja rodzicielka była wtedy ze mną :D
 
M

Miiikaaa

Guest
Nie wydaje mi się, żeby twoje dziewictwo było dla niego ważne przy takim badaniu. Poza tym podczas badania na fotelu twoja mama i tak musiałaby wyjść z gabinetu.
podobno jak nie mam 16 lat [kończe dopiero za pare miesięcy] to ginekolog może mamie o tym powiedzieć...
 

julitaaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć . Mam 14 lat . Miesiączkuje od 5 klasy podstawówki. Ostatni okres miałam 15-20 stycznia coś takiego. Do tej pory jeszcze nie dostałam . Nie wiem co się ze mną dzieje .. Nigdy nie współżyłam z chłopakiem! A do ginekologa boję się pójść .. nawet nie wiem czemu.
 
K

kinga_sc

Guest
No ale niestety musisz się wybrać. Okres spóźnia ci się aż nadto. U lekarza powinnaś być najpóźniej w marcu.
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
W twoim wieku okres jest jeszcze nieregularny więc ma prawo się spóźniać. Jeśli jednak nie wystąpi przez kilka miesięcy, to polecam wizytę u ginekologa.
 

czarna25

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Okręt mój płynie dalej.. GDZIEŚ TAM
Heeeeloł.
TAK ! Odstawianie leków ma duży wpływ na okres, jak i w samych początkach brania.
JA także jestem po odstawieniu. Zmniejszałam dawki itp.
I nie mam do tej pory tych '' wspaniałych kobiecych dni'' ..
Już jakiś 3 tydzień.
 

malajaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
na okres wpływa bardzo dużo czynników..
przede wszystkim stres i nerwy, ale także własnie przeziębienie,
a nawet zmiana klimatu. To jest całkiem normalne, jednak jak będzie się to często powtarzać
to najlepiej skontaktować się z lekarzem.
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
Mnie bardziej od tych 2 dni w trakcie przeziębienia martwiłoby te 8-9 normalnie. Trochę to długo, udałabym się z tym do lekarza. Nie żeby to jakąś nieprawidłowość miało oznaczać, może po prostu tak masz, ale jeśli jest szansa skrócić trochę te dni to myślę że warto spróbować i zapytać lekarza :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Trochę krępujące pytanie.Czy mając opryszczkę wargową można uprawiaś seks oralny czy nie za bardzo??
Dodam,że kilka lat temu obydwoje chorowaliśmy na genitalną,więc i tam mamy w sobie wirusa.Czy stosunek oralny może nasilić objawy,czy nie ma żadnego znaczenia skoro i tak jesteśmy zarażeni??
 

malenstwo562

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
chciałam odświeżyć temat pomocy dla biednej rodziny która ma cieżką sytuacje.Matka samotnie wychowuje piątkę dzieci.Jeśli jest ktoś kto ma jakies ciuchy po dzieciach zabawki niepotrzebne oraz posciel reczniki.To byłabym wdzięczna gdyby ktoś zechciał im pomóc i wysłac im te rzeczy.Jeżeli jest ktoś chętny.To prosze o kontakt podam dokładniejsze informacje.
malenstwo2ms@wp.pl

Z góry dziękuję:)
 
D

Dorka123

Guest
wirus opryszczki wargowej HSV1 można przenieść na narządy, gdzie może on wywołać pojawienie się HSV2, zwłaszcza, kiedy oboje jesteście nosicielami, mogą się pojawić wykwity, więc nie radziłabym....
 
S

ssiemek

Guest
a do 10 opakowań po 25 zł powyzej 10 opakowań 20 zł za opakowanie plus przesyłka pozdrawiam ssiemek@wp.pl
 
K

kinga_sc

Guest
Może powiedz czy plamienie czy upławy. Skoro odstawiłaś tabletki może to być tego powodem. Nie czekaj i idź do lekarza. 4 dni to nic. Miesiąc, dwa, trzy.. wtedy bym się martwiła. Ja przez 6 lat miałam miesiączkę równo co dwa miesiące tego samego dnia. Bardzo wygodne.
 

permitame

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam!
7 lipca uprawiałam z moim chłopakiem petting, z jednym wyjątkiem, on nie wkładał mi palców do środka pochwy [skarżyłam się na ból]. Kiedy pieściliśmy się nawzajem, partner wytrysnął na mój brzuch. Wzięłam trochę jego spermy, rozprowadziłam "szerzej" po brzuchu i włożyłam palce do ust, by zlizać. Nie pamiętam dokładnie, czy potem dotykałam się w miejscach intymnych, ale dajmy na to, że tak. Czy byłaby możliwość zajścia w ciążę, po "wprowadzeniu" moich palców do ust, a następnie pieszcząc się tylko po łechtaczce?
Wiem, że może to brzmieć głupio, ale po prostu się boję. Wiem również, że mogłam sobie coś uroić. Od paru dni boli mnie głowa, a dziś przy przygotowywaniu obiadu zrobiło mi się słabo - wiem na sto procent, że okropnie się tym przejmuję i to również może być spowodowane takim zachowaniem (podobnie mam, jak.. szłam pierwszy raz do nowej szkoły; nie miałam ochoty nic jeść z rana, bo miałam "ściśnięty" brzuch, jak to mówiłam). Czytałam o tym dużo na forach, ale żaden przypadek nie okazał się moim przypadkiem - rozumiecie. Postanowiłam napisać.
Jeśli chodzi o test ciążowy, zrobię go, lecz jest jeszcze za wcześnie na to, muszę poczekać.
Proszę o opinie i wasze zapatrzenie się na tą sprawę.

P.S. Ostatni okres miałam 29 czerwca, cykle mam dość nieregularne.
 
P

P@tryk

Guest
Oczywiście, że jesteś w ciąży i to już w 8 miesiącu, przecież każdy wie, że kobietę zapładnia się przez usta, a potem przez dotyk łechtaczki, gratuluje bobaska.
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
twoje pytanie świadczy tylko o tym, że nie powinnaś Tego robić...
poczekaj jeszcze kilka lat zanim dorośniesz.
 

Paris_

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Mam problem i może ktoś będzie w stanie udzielić mi jakiś informacji na ten temat.
Kilka lat wstecz miałam poważne problemy z zapaleniem pęcherza oraz zapaleniem nerek, ale wyszłam z tego. Od tamtej pory co często mnie piekło podczas oddawania moczu oraz też po prostu piekło. Lekarz stwierdził, że to przez związek chemiczny zawarty w coca-coli i czekoladzie, który tworzy pewną powłoczkę przez którą mnie piecze czy coś takiego. Tak, zauważyłam poprawę, gdy przestałam zjadać czekoladę i pić colę... ale od wczoraj mnie dziwnie pieczę, a przyznam, że ostatnio jem często czekoladę. Dziś rano zobaczyłam znikome krople krwi wydobywające się z mojej pochwy, wystraszyło mnie to , boję się, że to oznaka jakiejś choroby. Moze to również być krwawienie między miesiączkami jak często się zdarza, ale czy może ktoś miał podobną sytuację do mnie? Chcę dodać, że mam 17 lat.
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
Witam
mam 15 lat.Ostatnio okres miałam 21 kwietnia.
Zawsze krawienia mam bardzo obfite,a za tydzień jadę nad morze.
Chcę mieć spokojne wakacje.Ostatnio od dwóch dni pobolewa mnie brzuch,ale sama nie wiem czy to autosugestia czy rzeczywiście oznaka zbliżającej się miesiączki,dodatkowo mam bardzo duże upławy.
Jak opóźnić okres???Czy jest w ogóle jakaś metoda?
 
Do góry