Intymne problemy

akwamaryna

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam koleżankę która potrafi mieć czasami okres tylko jeden dzień ;)
Więc myślę, że nic dziwnego w tym nie jest.
 

ewcia3390

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć :)
Podczas dni płodnych uprawiałam petting z chłopakiem. Niedawno dostałam okres ale okres trwał krócej i był mało obfity. Zawsze miesiączka trwa u mnie 7 dni i raczej jest obfita. Tym razem dostałam w sobotę, a skończyła mi się dzisiaj. Można powiedzieć, że wczoraj wieczorem. Czy to jest normalne ?\

oczywiście ze tak czasami mam tylko jeden dzień :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od Twojego organizmu,ale myslę że jak najbardziej tak i nie ma powodu do niepokoju.
 

Smutaśśna

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdańsk/Tczew
Czesc wszystkim
Tak sie zastanawiam czy podczas pettingu mogę zajść w ciąże????
Pomozcie bo już sama dostaje do głowy:( :(
 

Smutaśśna

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdańsk/Tczew
Chodzi mi o to czy gdy poleże na moiom narzeczonym oczywiscie robimy swoje a po jakimś czasie on ma wytrysk w moja pochwe<ale nie wchodz> czy mogę zajść w ciaze ? :/
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak ma wytrysk w Twoją pochwę, to oczywiste ze możesz zajść w ciążę
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Zdaje mi się, że wchodzą tu same dzieci ze swoimi problemami. Kiedyś nie było forum i zastanawiam się czy ludzie też mieli takie problemy i nie wiedzieli gdzie się z tym udać... W dodatku mówią, że edukacja seksualna w szkołach nie jest potrzebna ehh...

Jeśli sperma dostała się w pobliże pochwy to ryzyko zawsze istnieje. Nikłe ale istnieje, a skoro nie wszedł, a Ty w jakiś sposób nie pomogłaś spermie dostać się do środka to wątpię żeby wam się udało. Zależy też co rozumiesz przez "w moją". I ludzie po co takie zabawy jeśli nie chcecie ciąży, a nie wiecie czy od czegoś można zajść czy nie...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Hmmm... prawdą moim zdaniem jest to, co jest realnym, prawdziwym faktem, a nieprawdą to co jest kłamstwem, ale mogę się mylić ;)
 

ola12

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
czesc. interesuje mnie sprawa owulacji. Mam 19 lat i od 3 lat kocham sie z moim jedynym chlopakiem. Mialam juz duzo stresow na poczatku ale juz przestalam panikowac. Uprawiamy seks bez zabezpieczenia od okolo 2 lat. Ale teraz tak. Obecny okres dostalam 14.02 a poprzedni 18.01 zazwyczaj trwaja one 28 dni lecz temu sie przedluzylo na 30dni. I tereaz tak. przed owulacja czuje "wilgotno" i widze jaki ten sluz jest. Podczas owu strasznie bola mnie jajniki az czasami promieniuje w gore. i po tym incydencie zauwazam bialy sluz czyli nie plodny. Przeważnie owu wystepuje u mnie w srodku cyklu raz aby sie zdarzylo ze przyszlo tuz przed miesiaczka. w tym cyklu owu bylo dnia 28.02. kochalam sie w dniach 21.02 oraz dzis 4.03 oczywiście bez konczenia.
doszly mnie sluchy ze w dniu owulacji po uplywie 12 godzin komorka jajowa nie jest zdolna do wylapania komorki meskiej. Czy to jest prawda ? i jezeli byla by taka mozliwosc mniej wiecej opisac ten cykl plodnosci bo to wszystko w sieci jest bardzo szeroko opisane i ciężko się w tym połapać. jezeli tak to bardzo dziekuej pozdrawiam
 

olivvia1

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam :) mierzę temperaturę od początku cyklu :
od 1dc-18dc temperatura była mniej więcej na równym poziomie 36,4
19 dc - 36,6
20 dc - 36,68
21 dc - 36,7
22 dc - 36,8
23 dc - 36,8
24 dc - 36,9
35dc - 36,8
26 dc - 36,8
27 dc - 36,9
28 dc - 36,9
39 dc - 36,9
30 dc - 36,8
31 dc - 36,9
32 dc - 36,6
33 dc (dzisiaj) - 36,56

Temperaturę mierzę ok 6 rano, przed wstaniem. Okres powinnam dostać w tym tygodniu, jak na razie spadek temperatury do 36,56. Moje pytanie dotyczy tego na ile dni przed okresem temperatura spada? To dopiero mój 1 pomiar, inaczej bym nie pytała? A 2 pytanie, czy możliwy jest spadek temperatury w ciąży, ostatnio ze znajomą poruszałyśmy taki temat i wg mnie jest to niemożliwe, bo w końcu wysoka temperatura potrzebna jest w celu podtrzymania ciąży...

Dodam, że w śluzie jest już domieszka krwi.
 

Smutaśśna

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdańsk/Tczew
Hej nie wiem czy dobrze trafiłam z pytaniem ale to szczegól:p
Mam takie pytanko czy jak mam zawroty głowy i chce mi się wymiotować a nie mogę
czy mogą to być objawy ciąży no i czy to normalne ze jestem co jakiś czas głodna i bardzo często oddaje mocz w ciągu dnia to są objawy ciąży???? Proszę o szybką odpowiedź:) :D
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
ja miałam to samo, zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny.
jeśli chcesz mieć pewność idź do apteki .;p
 

Smutaśśna

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdańsk/Tczew
Robilam juz test i tez wyszedl negatywny ale boje sie ze za szybko go zrobilam i dlatego :D

czy jest mozliwosc ze test oszukuje?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
To moze być objaw ciąży, ale też zatrucia czy problemów z pęcherzem, jak sie tak boisz to jak wyzej: test
 
Do góry