Intymne problemy

K

kinga_sc

Guest
Jeżeli sperma dotarła w głąb, głęboko wgłąb to jest taka szansa ale znikoma.
Poza tym nie ten dział.
I taki temat już istnieje.
 

sunajb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Człowieku nie zabieraj się za coś o czym nie masz zielonego pojęcia...,
 

sunajb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzednikami...ja też miałam ten problem,ale w końcu się udało.Jedno wiem,ze trzeba bardzo kochać partnera,a najlepiej żeby miał doświadczenie we współżyciu....
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
oczywiscie,że mogło dojść do zapłodnienia- jesli dziewczyna miala akurat dni płodne,a plemniki dostały sie do super śluzu to jest to mozliwe. Spytaj się jej, czy miala dni płodne lub moze się ich spodziewala (pleminiki mogą zyć w środowisku nawet kilka dni i "czekać" aby "uderzyc' i zaplodnic komórke. i zrobcie test ciążowy
 

TigerLily

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska...
Dziękuję bardzo za odpowiedzi;) Kocham bardzo swojego chłopaka. I mam nadzieję, że uda się w końcu;)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Wiesz... ze mną też tak było znam ten ból i jest on faktycznie nie do zniesienia, ale trzeba się przełamac:) próbować kilka razy, odczekac chwilkę i znów ;] Przynajmniej nam to pomogło:) (Już nie wspomne jaka to jest radochą dla faceta, kiedy wie, ze jesteś jego pierwszą:)
 

aisaR

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
witam. chciałabym się dowiedzieć czy długość cyklu ma jakiś wpływ na czas trwania menstruacji..hę?? wiecie coś na ten temat ;)
 

agnes167

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
hej dziewczyny czy lekarz usuwał którejś z was błonę dziewiczą bo ja bym chciała czy robil to w znieczuleniu czy na zywca czy przed zabiegiem lekarz pytał sie was po co chcecie to zrobic i tym podobne pytania bo ja chce zeby mi to zobil i o nic nie pytal
 

MamWiatrWeWłosach

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań ;)
Podpisuje sie pod pytaniem przedmówcy.
Choc wiem, ze taki zabieg wykonuje sie wtedy, gdy facet nie podołał i zbliżenia bolą...
Ginekolog przebije Ci błonę bez znieczulenia, ale nie powinno bolec.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Musisz mieć ku temu wskazania, nie zrobi tego na "piękne oczy".
Zbada Cię i stwierdzi czy masz problem natury fizycznej czy nie.
Jeśli stwierdzi że nie masz to nie zrobi tego.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
hej dziewczyny czy lekarz usuwał którejś z was błonę dziewiczą bo ja bym chciała czy robil to w znieczuleniu czy na zywca czy przed zabiegiem lekarz pytał sie was po co chcecie to zrobic i tym podobne pytania bo ja chce zeby mi to zobil i o nic nie pytal

to chyba najprosciej samemu sobię 'usunąć'


:mruga:
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jeśli robisz to ze względu na strach przed bólem przy pierwszym stosunku lepiej zrezygnuj z tego pomysłu, gdyż nawet po przecięciu błony możesz odczuwać ból, pochwa jest bardzo ciasna, wtedy ulega rozciągnięciu.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
nie wiedziałam dokładnie w jakim dziale umieścić ten problem , padło na ten.
więc tak, mam pewne pytanie a właściwie wątpliwości.
jakiś tydzień temu współżyłam z moim chłopakiem, bardzo mnie bolało, właściwie to niecałkowicie był to stosunek. przez ból nie dałam rady wytrzymać do końca, "wszedł" we mnie może 2, 3 razy, oczywiście mieliśmy prezerwatywę. pociekło troszkę krwi, an drugi dzień wszystko mnie bolało , i rano leciało mi trochę brązowego śluzu. czytałam też o wzdęciach po stosunku , bo takowe mam , do dziś(chociaż możliwe że to nie po tym). i teraz pojawiło mi się pytanie, czy jestem jeszcze dziewicą, czy już nie, o ciąży na pewno nie myślę, bo przecież mój chłopak nie miał wytrysku, mieliśmy prezerwatywę. chciałabym się tylko dowiedzieć czy wszystko waszym zdaniem jest okej.
z góry dziękuję za pomoc, i liczę na to, że nie będziecie od razu pisać wrednych postów.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Wszystko jest raczej Okey, więc nie masz się co martwić. A co do dziewictwa to, hmm.. nie jesteś już dziewicą. Błona została naruszona, krwi się trochę utoczyło, zapewne pozostało trochę resztek po niej. Przy następnym razie się 'wyczyści' i będzie coraz przyjemniej.
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
a jak myślisz, w ciąży nie mogę być prawda? wytrysku w środku nie było, wcześniej tylko tzw. "palcówka" i później .
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A dopiero pisałaś, że o ciąży nie myślisz ;) Nie jesteś w ciąży, to niemożliwe skoro nie doszło do wytrysku :)
I tak jak pisała P.M. już nie jesteś dziewicą :)
 

_Gosiek_

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wschód
Cześć :)
Podczas dni płodnych uprawiałam petting z chłopakiem. Niedawno dostałam okres ale okres trwał krócej i był mało obfity. Zawsze miesiączka trwa u mnie 7 dni i raczej jest obfita. Tym razem dostałam w sobotę, a skończyła mi się dzisiaj. Można powiedzieć, że wczoraj wieczorem. Czy to jest normalne ?
 
Do góry