Intymne problemy

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Boshe z tą pałą to ja nie pisze powaznie :p Jest dla mnie jak zakazany owoc:p Za duza troche....JeSu:p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Wy to naprawdę macie przerąbane biggrin.gif nawet bez obaw nie możecie się masturbować.

No jak widać to dziecko ma problem...
A po sposobie pisania, wyrażania się i w ogóle śmiem twierdzić że to jednak jest dziecko nadal...
I z pewnością nie dla tego dziecko masturbacja, choć pocieszające, że za seks się od razu nie wzięło i innych dzieci nie narobiło...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Mam problem otoz niedawno zaczelam sie masturbowac , wlozylam sobie narzad ktory ma 8-10 cm, ale zadna krew nie poleciala, czy to mozliwe ze jestem jeszcze dziewicą??? (przed masturbacja nie mialam stosunku)

Bez przesady nie 10 , no moze 7 cm :p Jak moge sprawdzic czy jestem dziewica czy nie?
moze jeszcze nie czas dziecko na masturbacje, nie sadzisz?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ooo sory, nastolatko nie pchaj rzeczy tam gdzie nie powinnas...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ludzie to mają problemy... ja pi***olę
stracisz cnotę jak zaczniesz uprawiać seks i tyle w tej kwestii.
przerwanie błony może nastąpić także podczas sportu czy wkładania tamponu.
strata dziewictwa to raczej sprawa psychiki a nie jakiejś tam błonki.
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Boshe Justyska ja tu nie pisze dlatego , zeby ktos mnie ochrzanial , wiec jak mozesz tego nie rób:)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Boshe Justyska ja tu nie pisze dlatego , zeby ktos mnie ochrzanial , wiec jak mozesz tego nie rób:)
ale jak tu nie ochrzaniac tak bezmyslnych dziewczyn jak ty? do pochwy wklada sie : wziernik podczas badanai ginekologicznego," penisa" podczas seksu, tampony, globulki i to chyba wszystko a nie pcha sie zadnych rzeczy, pozniej sie dziwicie ze macie jakis bakterie,zapalenia
 
S

Spamerski

Guest
No jak widać to dziecko ma problem...
A po sposobie pisania, wyrażania się i w ogóle śmiem twierdzić że to jednak jest dziecko nadal...
I z pewnością nie dla tego dziecko masturbacja, choć pocieszające, że za seks się od razu nie wzięło i innych dzieci nie narobiło...

Cieszę się, że ktoś prawidłowo zinterpretował mojego posta, a nie zaczął, jakże ostatnio modnej wojny płci.
Z pojęciem "Wy" można się interpretować, albo i nie ;). To tak jakby napisać: "wy głupki, słuchajcie...".
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie sądzę by w jakikolwiek sposób była to twoja sprawa, to jest temat "Jak to zrobić" a nie "CZY to zrobić".
naszczescie nie jest to moja sprawa! ale jak nie zauwazyles/zauwazyas to jest FORUM! kazdy sie wypowiada jak chce, wiec skoncz...a twoim zdaniem dobrze robia malolaty pchajac sobie w pochwe marchewki, jakies rzeczy itp.?jezeli tak uwazasz to szkoda mi twojego rozumowania!
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Marchewki ?;/ To ty tylko sobie chyba pchasz . Posłuchaj to jest forum i nie obchodzic Cie powinno ile ja mam lat! Tutaj rozmawiamy na luzie ta?;/ Przynajmniej się staramy, jak powinnas zauważyc tu duzo osób pisze o takich rzeczach , jak MASTURBACJA:p Moze twoim zdaniem jest lepiej jak małolaty uprawiają stosunek?
Jak juz napisał/napisała Ar :"nie sądzę by w jakikolwiek sposób była to twoja sprawa, to jest temat "Jak to zrobić" a nie "CZY to zrobić". " !!!!!!!! popieram to!!! Nie musisz mnie krytykowac i przy tym upokoarzac! ! Pilnuj lepiej siebie!
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
widzisz malolato musze cie zmartwic poniewaz nie robie takich rzeczy jak ty..
Marchewki ?;/ To ty tylko sobie chyba pchasz
mysl dziewczyno mysl bo zostaniesz taka glupiutka jak jestes teraz...
Moze twoim zdaniem jest lepiej jak małolaty uprawiają stosunek?
oczywiscie,ze nie lepiej ale najczesciej robia to malolaty z podobnym tokiem myslenia jak ty! zegnam
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Nie jestem głupia ;/ Nie znasz mnie i nie wiesz jaki mam tok myślenia , jezeli jakas jak ty to mówisz " małolata" się masturbuję to jest już wielka afera . To już od razu musi być gorsza, ? , poniżana , upokarzana?! Naprawde nie wiem o co Ci chodzi :p .
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wlozylam sobie narzad ktory ma 8-10 cm(przed masturbacja nie mialam stosunku)

Bez przesady nie 10 , no moze 7 cm :p Jak moge sprawdzic czy jestem dziewica czy nie?


No wolę u ginekologa nie sprawdzac;/ Boshe jakby np. rodzice sie o tym dowiedzieli ( pelnoletnia nie jestem ,ale dzieckiem tez nie )
poczytaj swoje wypowiedzi, "nie jestem pelnoletnia ale dzieckiem tez nie jestem" wlasnie,ze jestes! moze za bardzo naskoczylam na twoja osobe, nie mowie ze jestes gorsza. jestem na takie rzeczy uczulona- pracuje w szpitalu, bardzo czesto przywoza do nas mlode dziewczeta ktore chcialy sie "zabawic" i np. wkladaly sobie do pochwy marchewki, jakies dlugopisy,pozniej same nie daly rady wyjac...ginekologowi rowniez nie bylo latwo usonac tych przedmiotow z pochwy tej dziewczyny i robil to chirurg. wisi u nas gablotka w ktorej znajduja sie zdjecia "dziwnych rzeczy wyjetych z pochwy kobiet" masakra. to jest miejsce intymne, nie mozna poprostu sobie w pochwe pchac co sie chce! chcesz pozniej miec jakies zapalenie?
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Nie wsadzam sobie obojętnie czego ;/ Wiem , ze wszystko trzeba najpierw odparzyć itp. aby bakterie nie dostały się do środka. Wiem , takze , ze pochwa to bardzo czułe miejsce . Kiedys jak bylam mala (ok. 11lat)usiadlam na klape w miejscu publicznym i mialam jakies ( na szczęście małe) zapalenie ;/ Nie jestem taką dziewczyną , która wsadza sobie tam jedzenie lub dlugopisy.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Nie jestem taką dziewczyną , która wsadza sobie tam jedzenie lub dlugopisy.
Patrz, ale w temacie pytasz jak łatwo i bezboleśnie przebić błonę. Jak by ktoś ci poradził, że właśnie długopisem albo jakimś jedzeniem właśnie, to zrobiłabyś to? ;D W końcu o to ci chodzi, nie? ;) Haha.


Ar. napisał:
nie sądzę by w jakikolwiek sposób była to twoja sprawa, to jest temat "Jak to zrobić" a nie "CZY to zrobić".
Kurde, a gdyby ktoś założył temat typu "Jak poronić domowymi sposobami" (zresztą coś podobnego już było na forum), to znaczy, że wszyscy mają pomóc dziewczynie to zrobić?? Jak już pisała Justyśka, forum jest od tego żeby podyskutować, pogadać, nawrócić kogoś ;P, dowiedzieć się czegoś. Każdy może wyrazić własne zdanie. A może i autorka tematu zrozumie, do jakiego głupstwa zamierza się posunąć....

W ogóleee jaki to wstyd przecież powiedzieć potem komuś, jak się straciło błonę dziewiczą... Nie no, porażka. Gratuluje pomysłu ;)
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Boshe niewyspana ja się nie pytałam jak przebic błonę dziewiczą ;/ Nie jestem autorką tego tematu , dobrze wiem jak to zrobic ;/ Oj nie , nie żadnym długopisem :p
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Napisałaś, w którymś z tematów, że masz 14 lat. Dla mnie jesteś dzieckiem.
 
Do góry