Intymne problemy

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
hmmm... ja Ci nie pomogę tak w 100%, bo nigdy nie używałam pro comfort mini, tylko od razu zaczęłam od używania pro comfort light days ;p i polecam :D

ale sugerowałabym się wytłumaczeniem koleżanki powyżej ;)
 

lalka

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
dzięki śliczne za wypowiedzi :)) mam nadzieję, ze będzie ich jeszcze więcej, bo chciałabym się pozbyć wątpliwości ;)

no więc tak na logikę, to chyba czymś jednak muszą się różnić, skoro jest taki podział. ..... <mysli> chociaż tak szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czym...

najbardziej chodzi mi o rozmiar, czy jest taki sam :)
wiem, ze może głupie pytanko, ale bardzo dla mnie istotne :)
mam nadzieję, ze mnie rozumiecie ;p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Myśle że nie ma żadnej znacznej różnicy :} Aczkolwiek pewnie pro comfort mini są mniejsze i jak na pierwszy raz najlepsze.
 

lalka

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
a czy jest jakaś znaczna różnica w wielkości?? i czy o.b. pro comfort light days nadają się również na "pierwszy raz" ??
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-&gt; Śląsk
Hej. Mam pytanko, może któraś będzie umiała pomóc czy coś...
Miesiączkuje od 5 lat, zwykle mój okres trwał 4-5 dni, był raczej obfity, a w sumie to było takie normalne krwawienie jak dla mnie. Ale od paru miesięcy (ponad pół roku) trwa on 2, góra 3 dni, krwawienie jest dosyć słabe, krew leci przeważnie dwa dni, a potem dzień-dwa mam takie lekkie plamienie, że wkładka wystarcza, jest na niej tylko pare kropelek krwi po paru godzinach...
Któraś z was miała/ma może podobnie? czy takie osłabienie krwawienia może być spowodowane jakąś chorobą (np anemią) ?? Jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa i jakoś mi tak głupio powiedzieć mamie o tym, nie rozmawiamy raczej o takich rzeczach, więc nie mam się za bardzo kogo poradzić (koleżanki też sie nie znają). Może któraś z was mnie oświeci choc troszke, bo nie wiem czy jest w ogóle sens sie martwić, czy poprostu tak mi się cykl jakoś uregulował...
Z góry dzięki za odp.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Może jednak porozmawiaj o tym z mamą, albo wybierz się do zwykłego lekarza, jak będzie coś poważniejszego to na pewno skieruje Cię do ginekologa
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
miesiaczka reguluje sie bardzo roznie czasem nawet po ciazy, z reguly krwawienie wystepuje wiec nie powinnas sie martwic. ze sa slabe i trwaja mniej dni nie oznacza nic zlego moze to byc spowodowane roznymi chorobami nadmienilas anemie a anemia wplywa na cykl, leki, stres, zmiana klimatu i duzo innych rzeczy. ile masz slonce lat?
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
tez mysle ze powinnas porozmawiac z mama i isc do lekarza , ale to w sumie tak profilaktycznie , watpie zeby cos ci bylo , ale przebadac sie trzeba ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No właśnie ja mam ten sam problem... i w dodatku cykle mam strasznie nieregularne...czasami 19dni, czasami 32... :niepewny:
 

kl@udia

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Witam. Ja mam podobny problem tylko że u mnie coś nie tak z krwawieniem...:( mam brązowy śluz lekko pomieszany z krwią, ale na prawdę jest jej strasznie mało, prawie w ogóle. Używałam antybiotyk ale nie mam pojęcia czy to jest tego przyczyną... strasznie mnie to niepokoi;/ a okres mam od jakichś 3 lat i nie mam regularnych cykli, więc to że spóźnił mi się o jakies 10 dni to raczej mnie nie przeraża, ale to "krwawienie"... Przyznam że miałam już taką brązową wydzielinę przed okresem, ale to trwało tylko dzień a później nastąpiło krwawienie. A teraz nie wiadomo co to;/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
niewyspana to jeszcze okres sie reguluje, wiec nie powinnas sie martwic ale mozna udac sie na badania lekarskie
kl@udia
Używałam antybiotyk
masz odpowiedz w swoim pytaniu. wiec sie nie martw poniewaz antybionyk dziala na krwawienie
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja mam podobnie.Zaczęłam miesiączkować w wieku 13 lat i miałam okres długi(ok.7 dni) i obfity.I tak miałam przez prawie 9 lat.W wieku 22 skrócił mi się 4-5 dni i osłabł.Nie mam pojęcia z czego to wynika.
 

kl@udia

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
maharet1092 a masz jakąś diete? Bo jeśli tak to nie dziwie się że osłabło krwawienie. A ja antybiotyk przyjmowałam tylko 3 dni. Już trochę się tym uspokoiłam jeśli to miało wpłynąć na miesiączkę to ok. A co ma oznaczać ten brązowy śluz nie wiecie może?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Dziewczyny radze isc po prostu do ginekologa i o tym z nim porozmawiac to naprawde nic strasznego i wstydliwego :) wiadomo że chcecie to odkładać najdłużej jak sie da :) ale naprawde nie ma po co!!! Lepiej poznać odpowiedzi na dręczące Was pytania :) Ginekolog nie boli. Powodzenia
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Hej mam 18 lat a mimo to nie mam jeszcze regularnych miesiączek ! Czy to oznaka, że jeszcze dojrzewam czy może inne powody ? Dodam, że miesiączkuję od 5 lat
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
wcześniej też nie miałaś regularnych czy dopiero teraz się zaczeło ??
 
Do góry