Hunter

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Hm...Hunter...Nieziemska kapela jak dla mnie...Odpływam prawie przy każdym kawałku...Ostatnio jestem zakochna przy "Kiedy umieram..." :zakochany: :zakochany: Uwielbiam ich.... :zakochany: :zakochany:

Hm...Hunter...Nieziemska kapela jak dla mnie...Odpływam prawie przy każdym kawałku...Ostatnio jestem zakochna przy "Kiedy umieram..." :zakochany: :zakochany: Uwielbiam ich.... :zakochany: :zakochany:
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Perfidny wydech? Człowieku zastanow sie co piszesz...Drak ma świetny głos. Kocham wszystkie płyty Huntera,ale najwieksza sympatia chyba daze Requiem. Moze nie tak wypromowana jak Medeis,ale szybkie,ostre kawałki jak np. Ślepiec,Time Of Hate to geniusz. Podsumowując cały dotychczasowy dorobek Huntera to geniusz. Oby tak dalej. Podziwiam i kocham Huntera zarowno za texty jak i za muzyke. I za koncerty of course. Pozdro dla wszystkich Łowców.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
NO Hunter dobrze zaczął ... i dobrze Grają
Moje Ulubione kawałki : POmiedzy niebem a piekłem ,
Post Scriptum , Kiedy umieram , Fallen
 

teteor

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katosy
"Obłęd ci już wyżarł twój mózg
Teraz więc już: RÓWNAJ KROK!"

Requiem...nic dodac nic ujac.....
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mi to qmpel dał do przesłuchania i podobają mi sie ich kawałki, i tak sie zastanawiam czy to naprawde ich jest ta piosenka coś tam heaven :D bo piosenka wypas i jeszcze ta coś tam "jesteś moim bogiem" czy jakoś tak, musze to posluchac to dopiero dam całkowite wrażenia a narazie to takie polowiczne :p
 

pereł_sznur

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy snów
Hunter? aż wstyd przyznac, ale poznałam ich dopiero gdy zaszczycili moje małe miasteeczko swoją obecnością na juwenaliach... eeehh... to dopiero był koncert... mm...
 

Kubaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja kocham ten zespol..... slucham 95% jego kawalkow.... gdyby nie on to nadal bym sluchal techniawek (nadal slucham ale nie w takim stopniu jak ten zespol).....

Hunter r0xx!
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Byłam na koncercie w Spodku
Ludzie tak szaleli że nie dało się ustać
Wyszłam na korytarz...
... I czekałam na gwiazdę wieczoru -> KoRn :>

Słucha ktoś???
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
jutro Hunter gra w Ostrowcu Sw. w klubie dekada. to informacja dla fanow
a tak btw. to przed Hunterem beda grac kumple ode mnie z osiedla ktorym robilem strone z kumplem.
http://www.hellbrigade.blo.pl
 
Z

Zerek

Guest
Ja tam naprawdę to nie znam tego zespołu :bag: ale ogólnie słucham metalu :eek:k: usłyszałem że ma być jakiś koncert metalowy na stadionie w moim mieście no i poszedłem nie grał kto inny jak "hunter" naprawdę świetna muza ludzie szaleli coś niesamowitego :D pozdro dla wszystkich fanów tego zespołu :papa:
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
To nie metal... Przynajmniej ta płtya co ja mam...
haha nie rozsmieszaj mnie...widać ze sie znasz na muzyce. a sam Zespol,jak juz chyba wspomnialem genialny.
 

pomek

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ta kapela jest poprostu boska , nie jest wcale taka spokojniutka :mruga: mam ich wszystkie płyty , poprostu jedna z moich ulubionych kapel. Dziwi mnie to ze ktoś jeszcze nie słyszał huntera nieładnie ... Jest Brzmienie :eek:k: :sexy:

orbit ty to chyba nie wiesz co to jest metal <_<
 

Reiko

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
No Hunter spoko jest :eek:k: Bardzo podobają mi się kawałki tego zaspołu :p
 
Do góry