Hunter

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Boooże....czemu nie ma tematu o jednej z najlepszych polskich kapel metalowych? Czy ktos podziela moją miłość do tego zespołu?
Dla nieznających: www.hunter.art.pl
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Miłości może nie podzielam ,ale darzę dużą sympatią. W moim przypadku od Huntera wszystko się zaczeło dokładnie od ich płytki Medeis. Jak dla mnie Hunter jest w pierwszej piątce polskich zespołów heavy metalowych. Oni sami określają się jako soul metal. Ja powracam do starszych albumów -początki ich twórczości (rok 1995).,bo T.E.L.I w ogóle nie przypadło mi do gustu. Za to zawsze Hunter świetnie sprawdza się na koncertach ! Pozdrawiam
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Obecnie Hunter to wg mnie najlepszy wspolczesny polski zespol metalowy. Wokalista (Drak) ma swietny glos, ogolnie Hunter ma swietne brzmienie gitar, ogolnie to nie ma utworu, przy ktorym bym sie nudzil.
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Nie mówcie mi o metalu, mój kumpel tego słucha
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
czy moglby mi ktos wyslac na probe jeden kawalek tego zespolu
tyskie4@o2.pl
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Nie mówcie mi o metalu, mój kumpel tego słucha

to jak ci nie pasuje temat o metalu, to moglbys byc na tyle inteligentny i tu nie wchodzic...i jeszcze nie pisac tego typu przedszkolnych postow...
wstyd mi za ciebie ;]

nie mozesz zniesc tej muzyki? nie sluchaj! i nie obrazaj uczuc innych osob sluchajacych metalu... mysle ze nie bylo by ci do smiechu gdybysmy pisali w tematach o hiphopie, techno, popie (czy czego tam sluchasz) posty typu "ta muza to chujnia i nie warto jej sluchac"... uszanuj wiec to ze sluchamy metalu... a moze na dzieci neostrady nie ma juz ratunku? kto wie ;]
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"Nie mówcie mi o metalu, mój kumpel tego słucha"

-No to widać że twój kumpel ma dobry gust .
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
to kumpel wie co dobre.;] Hunter nawet był w moim mieście a ja oczywiście na ich koncercie ;]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Hunter - Kiedy umieram - majstersztyk :D. Mam tylko ich płytke T.E.L.I. ale całkiem niezła. Ogólnie zespół lubie.
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Kiedy umieram-pierwsza piosenka Huntera jaka miałam okazję posłuchać. Świetna po prostu , tylko czasem lepiej nie wsłuchiwać się w słowa :D. Jak coś ddostępna na oficjalnej Huntera.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
"Kiedy rodzisz się nawet góry toną we krwii..."
 

jakubino

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dajcie looz! Nie lubię Hutera. Koleś każdą piosenkę na perfidnym wydechu śpiewa! Masakra... HunterFest :mruga: Z tego nie mogę :lol:
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Połączenie inteligentnego słowa, z faktem oczywistym ;-) Śpiewa się raczej na wydechu :D
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Hunter? mmmmmm Świetny zespół. Drak ma piękny głos, teksty mają bardzo przemyślane
( z drugim dnem :p hehe) Najbardziej lubię kawałki,, Kiedy umieram'', ,, NieRaj'', ,,Pomiędzy niebem a piekłem'' i ,, Siedem'', chociaż i tak nie mają piosenki, której bym nie lubiła.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
hmm jakby tak wrzucic kawalek Huntera to rejestratora dzwieku i dal "Odwroc" to by spiewal na wdechu :F
 

Maarta124

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sulechów
Hunter to super zespół. Nie rozumiem tych którzy się czepiają czy woklaista spiewa na wdechu czy wydechu. Ważne jest to jak on brzmi i ze ludziom sie podoba, a jak komus sie to niepodoba to poprostu mu współczuje.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Może napiszmy petycję, żeby Drak zaczął śpiewać na wdechu (oczywiście "nieperfidnym" :D)
O ile z płyty "Medeis" podobały mi się wszytskie piosenki, tak z T.E.L.I niestety nie... Ale nie mówię, że wogóle mi się nie podoba, bo ciekawa owszem jest.
 
Do góry