Hunter

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Hunter zdecydowanie umieściszczam na podium polskiej sceny metalowej.
Ulubione kawałki to Zbawienie i Płytki Dół
Załuję że większość tekstów jest sprzecznych z moim światopoglądem ale przyznaję że świetnie grają
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Hmmm...lubiłam gdy miałam 17 lat...gdy zobaczyłam ich ostatnio na koncercie stwierdziłam, że sa trochę śmieszni :p
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Osobiście nie przepadam za nimi, ale uwielbiam Jelonka :p.
W wersji akustycznej więc, gdzie skrzypce mają więcej do powiedzenia są genialni :p .
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Na swoim koncie mam 3 koncerty Huntera, 2 w klubie, gdzie nie zawsze od strony technicznej akustyka jest dobra. Jeden natomiast (akustyczny!) miałem okazję posłuchać na wyciszonej auli mojej uczelni. Na prawdę, jeżeli będziecie mieli okazję wybrać się na akustyczny koncert Huntera (najlepiej w przystosowanej do tego sali) to nawet nie zastanawiajcie się tylko idźcie :) Zwykłe koncerty są bardzo dobre, ale akustyczne po prostu rewelacyjne :310:
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
@up chyba byliśmy na tym samym koncercie akustycznym xD
Ostatecznie on mnie przekonał do zespołu, bo Jelonek miał pole do popisu, no i preferuję ich zdecydowanie na żywo, a to lepiej niż gdybym preferowała ich w wersji studyjnej^^.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jeżeli byłaś na Politechnice Rzeszowskiej to byłaś na tym samym koncercie :p
Mi Hunter odpowiada w każdej formie :) Chociaż fakt, że na tym akustycznym Jelonek ze swoimi skrzypcami był bardziej widoczny.
 

araja

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Byłam ostatnio na koncercie Hantera we Wrocławiu na majówkach, było super :)
 
Do góry