Honor

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Obstawiam, że masz góra 16 lat. Trafiłem, Vardamir?
Chyba trafiłes chłopie. Mój syn ma 2 lata mniej. Nie słucha ani Honoru, ani RAC, ani NSBM... Jedynie czasami rap. Jedynym plusem jest to, że z małą pomocą ( taty oczywiście ) zaczął słuchać Basic Celtos, francuskiegio rapu związanego z Francuską Sceną Tożsamościową.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Jeszcze wszystko przed nim. Gdy miałem 14 lat to słuchałem bodajże Eminema i Bloodhound Gangu. ;)
Z rapem to ostrożnie, szczególnie takim, który robi złe murzyństwo z USA - promują kult pieniądza, kobiety mają za nic itp. Zła, zła muzyka.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam 19, nie obraz sie outremer, ale wspolczuje malemu ojca, nie chcialbym byc Twoim synhem, i zapewne Ty moim ojcem co jest zrozumiale. Jeśli stawiacie że kiedyś wyrosne na bojownika o wolność z płytami honoru i kokwisty na półkach to sie mylicie, od zawsze taki bylem, nie jestem dzieciaczkiem ktoremu rap sie znudzil i sobie zaczal sluchac metalu, ubzduralo mu sie cos i nie lubi ojczyzny. Rapu w rzyciu nie sluchalem, jak bylem maly sluchalem rocka z lat 60, 70 i 80, potem poznalem metal, i dalej szanuje stara muzyke, od zawsze nie lubilem tych patriotycznych bredni, od malego wiedzialem ze nie chce isc do wojska tylko studiowac. i jak narazie jest wszystko tak jak chcialem, nic nie zmienilem.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Gdzie tu padło pytanie o rap? Nikt cię nie pytał czy tego słuchałeś czy nie, odpisuj z głową człecze.
Chodzi o to, że nie lubisz władzy, którą ma ktoś nad tobą - to śmieszne i utopijne. Jesteś po prostu niedostosowany. Nie jesteś patriotą, wręcz nie znosisz takiej postawy - jesteś więc antyspołeczny, niebezpieczny w swych dziecinnych mrzonkach o wolności. Takich jak ty w Polsce nie potrzeba. Wyjedź do gdzieś i żyj tam ze swoimi chorymi ideami wolności, zapewne liberalizmu i pełnej równości. To tacy jak ty sprzedają nasz kraj europejskiemu lewactwu, tacy jak ty chętnie `odnarodowili` by państwo, tacy jak ty zniszczyliby polską kulturę.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ostro Baalberith.
Ja rozumiem, że można nie lubić Honoru, czy K 88. To kwestia gustu. Ale czym innym jest gust muzyczny, a czym innym odrzucenie
jedności z współplemieńcami. Ród, plemię, naród zawsze jednoczyły, broniły i pomagały przetrwać. Jednostka wcześniej czy później jest skazana na porażkę. Negowanie władzy czy autorytetów prowadzi do trwałej destrukcji i wchłonięcia przez inny silniejszy organizm. Tak było zawsze. Prawdy nie znajdziesz w punkowych tekstach wymierzonych we wszelkie autorytety. To tylko głupi, bezmyślny i nikomu nie potrzebny bunt dzieciaków i podstarzałych, sfrustrowanych nieudaczników.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Gdzies mam nasza kulture itp, i niezalezy mi na jej sprzedawaniu i jej odnarodowieniu, ja po prostu nie chce zeby mnie unarodowiano, ani nie wciskano mi polskiej kultury. Za to wasza władza sie interesuje kultura i narodem, o tak, oni sa patriotami. a co do wyjazdu, mam to w planach na przyszłość. I jeszcze jedno, co do tych Waszych pogladow nie rozumiem Waszej niecheci do innych narodow? Czemu murzyni czy skosnoocy sa gorsi od bialych? rozumiem niechec do zydow, i mnie wk***** jak rzad wydaje pieniadze na dzieci z innych krajow jak tyle w naszym potrzebujacych, i to miedzy innymi jest miedzy innymi powod dla ktorego nie lubie Polski.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
To wyjedź. Jeden wróg Narodu mniej.
Ktoś tu napisał, że czuje niechęć do, jak to mówisz, skośnookich? Osobiście jej nie czuję. Ci skośnoocy zbudowali potężną cywilizację z bogatą kulturą, szanuję ich. Wolałbym jednak żeby zostali tam, gdzie są.
Niechęć do innych narodów? Gdzie, w którym miejscu? Ja po prostu stawiam mój naród ponad inne, ale szanuję i toleruję wszystkie. Oczywiście dopóty, dopóki nie pchają swoich łap w sprawy Polski.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A jak Polska pcha sie w sprawy innych narodow? jak pojechali do Iraku podlizywac sie amerykanom? I nie jestem wrogiem narodu, to ze nie zamierzam nic dla niego robic nie znaczy ze bede robic cos przeciwko niemu, jestem pod tym wzgledem nautralny. Co do niecheci do skosnookich, to ja mowielm ogolnie o skinheadach, nie o pojedynczych jednostkach mogacych sie roznic.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Człowiek, albo naucz się pisać, albo nie pisz w ogóle. Nie napisałeś, że nie rozumiesz niechęci skinheadów, ale że `nie rozumiem Waszej niecheci do innych narodow?` WASZEJ, czyli w tym przypadku mojej i outremera, jak mniemam.
Napisałeś, że nie lubisz Polski. Jeśli czegoś nie lubisz, to nie jesteś do tego przyjaźnie nastawiony. Nie chcesz wspierać Polski, masz gdzieś naszą kulturę. To mi wystarcza, żeby zdefiniować cię jako wroga narodu. Zapewne mało groźnego, ale jednak wroga.

Do Iraku wysłali Polaków czerwoni. W dodatku nieumiejętnie, i g****o z tego mamy w sensie gospodarczym.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kto to kontynuuje? Prawica. Nie lubie jest zaprzeczeniem do lubie. Nie lubie koloru bialego, ale nie niszcze tego co biale. Czy ty jestes wrogiem wszystkiego o czym nie mozesz powiedziec 'to lubie'? Jak nie lubisz jakiegos koloru wlosow to jestes wrogiem wszystkich ludzi ktorzy maja taki kolor? 'Waszej', bo uznalem Was za skinheadow.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Kolor to się może nie podobać. Jak czegoś nie lubię, np. anarchistów, to chciałbym, żeby ich nie było.
PiS to nie jest prawica. To, że w jakiś sposób propagują patriotyzm nie znaczy, że są prawicowi. Kurski oficjalnie przyznał, że PiS jest raczej socjalistyczne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ciekawe czy potrawy ktorych nie lubisz to bys zakazal jakbys mogl :) Kiedys wyjade do szkocji (maja tam swietny klimat) a Wy wszyscy bedziecie szczesliwi, bo jednego wroga mniej. Dawno nie miałem takiej dyskusji, ale Offtopa zrobilismy ponad polowe tematu, jesli bedzie ktoś chcial kontynuowac rozmowe, cos dodac, to moze lepiej zalozyc nowy temat w odpowiednim miejscu zanim mod sie wkurzy :)
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Panowie

Po pierwsze: Te kłotnie to może nie tutaj?
Po drugie: Znak Orła bardzo mi się podoba.
Po trzecie: Dziękuję za udzielenie mi głosu.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
I tak i nie. Honor ma teksty bardzo patriotyczne i typowo NS, zależy na co się trafi. Trzeba poszukać.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dobra wtrace sie jeszcze raz i byc mozxe ostatni. skoro juz tak mowisz o tym patriotyzmie, oddaniu do Polski to wytlumacz mi jedno:
dlaczego Honor afiszujac sie tak patriotyzmem pokazuje te zaj.ebane nazistowskie symbole i wogole otacza sie ta chora ideologia. Zespol czysto polski, patriotyczny pokjazuje symbole ludzi ktorzy zgladzili tysiace polakow....cos chyba nie tak tu jest....
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ty czytaj ze zrozumieniem. Pisałem, ze Honor miał różne teksty i te NS i nie. Nigdy nie mówiłem, że Honor jest idealny
w 100 %. To co kto znajdzie zależy od szukajacego.
 

cudaniewidy

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Muzycznie Honor jest OK! Natomiast ideologicznie to totalne :cenzura:!
muzycznie honor to żenująca muzyczna qpa, bliżej mu do jakiegos debilnego telewizyjnego poprocka czy gówien discopolo pokroju bolter, muzycznie nie ma tam absolutnie nic co nienadawałoby się na weekendową zabawę w remizie baru marmeladka w miejscowości złoty kłos, niż do rasowego rockowometalowego grania.... aż jestem mocno zdziwiony że takie gówna znajdują sobie miejsce na metalarchives bo trudno to nazwać nawet rockiem....
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
muzycznie honor to żenująca muzyczna qpa, bliżej mu do jakiegos debilnego telewizyjnego poprocka czy gówien discopolo pokroju bolter, muzycznie nie ma tam absolutnie nic co nienadawałoby się na weekendową zabawę w remizie baru marmeladka w miejscowości złoty kłos, niż do rasowego rockowometalowego grania.... aż jestem mocno zdziwiony że takie gówna znajdują sobie miejsce na metalarchives bo trudno to nazwać nawet rockiem....
Witaj znawco, za dużo Dody oglądasz.
:D :D :papa: :D
 
Do góry