Honor

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
moim zdaniem powinni pokazac mordy, moze znajdzie sie ktos tak uprzejmy i odstrzeli te chwasty
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
LaggeR to miło, że się podzieliłeś z nami swoimi wybitnymi przemyśleniami. Czyżby w dzieciństwie rodzice oszczędzali na zabawkach i na gwiazdkę dostawałeś skarpety ? Stąd ta agresja ?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
No ty zapewne dostales "Mein Kampf" pod choinke.
Zresztą kończe dyskusje, w mysl mojej zasady.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Niestety LaggeR rozczaruję Cię starzy byli czerwoni, "Mein Kampf" uważam za nudny syf, a wszystkie ciekawsze książki sam kupowałem.
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Fakt, Mein Kampf to jest nudny syf.
A Honor jest ciekawy, muzycznie może nie powala, ale wiadomo, że nie o to do końca chodzi.
 

SPQR

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
I ja jestem za Honorem. W Europie znają bardziej K 88, ale ja wolę Honor. A za ostatnie kawałki m.in. split z Gravelandem część metali ich szanuje.
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
słyszałam kilka piosenek. Ale szczerze mówiąc, to jakoś nie przemawiają do mnie...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Honor jest nierówny, może trafiłaś na te słabsze kawałki. Jakoś nie wierzę, że cały Honor nie pasuje, no chyba, że lewakom.
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
Nie no. Nie mówie ze jest do kitu czy nie. Bo dobrze grają. Twarda wiara, najbardziej mi utkwiła w pamięci.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
No w końcu postanowiłam posłuchać tego "Honoru". Nie powiem, nawet mi się spodobało :) Pod względem muzycznym są nieźli :)
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Do mnie najbardziej przemawia Raiders of Revenge. `Gniew` miażdży. No i przyjemnie zaraz po Honorze usłyszeć Graveland.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jak lubisz Raiders to powinno Ci się podobać W płomieniach wschodzącej siły i Wolf's Moon - Ethos Of The Aryan Heritage, metal, obecnie Solar Wisdom z gościnnym występem Szczerego.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie lubie słowa honor, nie lubie nic co kojarzy mi sie z patriotyzmem, nie ubie więc tego zespołu. nie moge go ocenić pod względem muzycznym, przypuszczam że sa utalentowani pod tym względem, ale zespół z powodu treści nie jest dla mnie
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie lubie słowa honor, nie lubie nic co kojarzy mi sie z patriotyzmem, nie ubie więc tego zespołu. nie moge go ocenić pod względem muzycznym, przypuszczam że sa utalentowani pod tym względem, ale zespół z powodu treści nie jest dla mnie
No tak słowo honor to złe słowo. Do czego to prowadzi czerwona zaraza.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
niesiedze w waszych ideologiach, ale chyba tu chodzi o to z ta czerwona zaraz ze do lewicowcow mnie wrzucono. Po prostu jestem przeciwny skinowskiej ideologi (blizej mi do anarchizmu), i dlatego nie lubi nic co mi sie z nimi kojarzy, a co do honoru, to mozna go sobie w dupe wsadzic, duma honor ojczyzna, czlowiek tylko przez to traci, nic nie zyskuje. Nie lubie także muzyki ktora opiera sie na skinheadowskiej ideologii
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Anarchiści to skrajna lewica czyli lewactwo. A jeśli mialbym zginąć to za coś wartościowego, za rodzinę, swój naród, nawet moją rasę, ale nie pochlebiaj sobie ciebie z tego wykluczam. A za co może oddać życie lewak, za internacjonalizm, dziedzictwo Marksa, za Ojca Narodów Wielkiego Stalina ?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja za nikogo do kogo nie czuje sympatii nie oddalbym zycia, a te osoby moge wyliczyc na palcach u rak. Miałbym oddać życie za naród? Za rase? po co? co mi z tego ze moj naród przezyje jak mnie juz nie bedzie? i dziekuje, nie potrzebuyje zeby ktos taki jak Ty oddawal za mnie zycie. Swoja droga to jednak mam do Ciebie pewna ilosc szacunku, do tej pory kazdy kogo widzialem o podobnych pogladach nie bylby w stanie dyskotowac, do tej pory by mnie tylko sklal bo przez kompa wiecej by nie mogl. Nie interesuje mnie Marks i Ci inni co wymieniles, nie wiem co soba reprezentowali, nie powiedzialem ze jestem anarchista tylko ze blizej mi do nich, poniewaz nie lubie wladzy jaka ktos ma nade mna, , ani oddawanie zycia ani patriotyzm, ani nic, co moze byc dobre dla narodu.
 
Do góry