Honor

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
kazdy kto lubi lub nie lubi ten zepol niech napisze to tutaj mozecie tez zamieszczac linki do piosenek itp
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jaki był Honor każdy wie. Dla mnie numero uno polskiej RAC. Ale mam pytanie z okolic. W 2001 powstał taki projekt Wolf's Moon - Ethos Of The Aryan Heritage. W dwóch kawałkach miał brać w nim udział Szczery. Jeden bez problemu pasuje. To Gorejący blask mocy. Ale jaki drugi ? I czy na pewno były dwa ?
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Dla mnie Honor to oczywiście klasyka. Ale generalnie bardziej mi zawsze pasowała Konkwista 88 pod względem tekstu. Honor pod względem muzycznym rzecz jasna miażdżył "wszystko co marne bez strachu" :D
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Na ogół słucham metalu (różnych odmian) w tym NSBM, a czasem posłucham sobie RAC.
Honor ma fajny kawałek "Biały duch pokolenia",wiecie, z którego albumu to jest ? Pamiętam, że mieli tesz płytę
"Urodzony Białym".
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Biały duch pokolenia to pierwszy numer z " W dzień triumfu ....". Ja tam wolę " Twardą wiarę ".

To wie ktoś coś o Wolf's Moon ? Podobno słuchacie NSBM ?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Achh Honor. Jak to z zespołami bywa. Nieraz mają zaj*biste kawałki, a nieraz, no.. przeciętne.
Chociaż większość jest z tej pierwszej grupy.
Tak swoją drogą, jak ja dawno tego nie słuchałem...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
A co Honoru kapela wpisała się w karty Historii Polskiej Sceny White Power jako jedna z najlepszych,poziomem dorównuje jak dla mnie Gammadion i Salut,a najlepsze kawałki to:

"Blask Wolnośći"
"Dla Ojczystego Kraju"
"Droga Bez Odwrotu"
"Ostatni Drakkar"
"Bóg Wojny"
"My Heart Beats for Right Side"
"Więź z ideą"
"Twarda Wiara"
"Znak Orła"
"W dzień triumfu"
I płyty w "Płomieniach wschodzącej siły" i split z Gravelandem są nie do przebicia
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
honr hmmm debilizm i antysemityzm :] nie ma jak byc ciemnym. Pozatym polski zespol a w swoich "piosenkach" przytyczaja faszystowskie teorie i pokazuja nazistowskie symbole, a wiec wtf?! :|
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nigdy nie sluchalam Rocka wcale, do czasu kiedy nie zaczelam "byc" z faszysta... I dzieki niemu poznalam Honor i Konkwiste...
Ogolnie fajne teksty...
Pierwsza nutka ktora uslyszalam byla:
Honor - Narodowy socjalizm, ale od tego wole "Urodzony bialym" lub "Twarda wiare"
A z Konwkisty to "Bialy honor, biala duma" i "Szary czlowiek" :) - daja te nutki ogolnie do myslenia :p
 

levandson

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Honor i Konkwista88 to jak dla mnie legenda polskiej scney Rac a takie kawałki jak Biały honor biała duma czy Narodowy socjalizm to już legenda
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Na I Memoriale Mariusza w Augustowie przeważali Rosjanie. Nie byłem, ale słuchałem około 100 razy płytkę z tego koncertu i najlepiej wypadł T.N.F. Zostajemy w tyle ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Moda taka, albo są skromni i wstydzą się sławy.
 
Do góry