Homoseksualizm ..

BlackMeg

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kutno ?
a więc ja absolutnie nie mam nic przeciwko ludzi9om homoseksualnym a gdyby sie okazalo ze moja kumpela jest homo to nie zostawialbym jej na lodzie tylko wpsirala, żadnego nikogo homoseksualnego nie znam, ale uwazam ze czesto to slowo jest naduzywane, np. moj boy jes nazywany Homo, poniewaz nosi arafatke na szyi. yy...eee.... zostawmy to bez komentarza :|
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Chociażby to, że 25% homoseksualistów jest pedofilami (źródło: R. Blanchard, "Archives of sexual behaviour").

90% pedofili to biali heteroseksualni mężczyźni. Źródła: B. Hołyst Z. Lew-Starowicz i wieeeelu seksuologów i kryminologów.
Czy w takim razie nie powinno się dopuszczać do pracy z dziećmi białych heteroseksualnych mężczyzn?
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Irytujący temat, w którym nikt nikogo nie przekona. Dajcie sobie spokój.
 

ko36ol

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Sądzę że homoseksualizm nie jest czyms nienormalnym. Zawsze twierdzi sie ze kocha sie drogiego czlowieka za wnetrze a nie za wyglad. Wiec jakie znaczenie ma w tym wszystkim plec. Skoro ktos jest w kims zakochany powinno sie to zaakceptowac bez wzgledu na to kim jest ta osoba. Jak pisza inni natura tak stworzyla czlowieka aby laczyl sie z przeciwna plcia i rozmnazal. Tak w istocie jest dlatego zdecydowana wiekszosc ludzi ma orjentacje hetero. Jednak ludziom ktorzy tacy nie sa trzeba okazac szacunek i nie traktowac ich jak "dziwadla" gdyz to tylko odtraca ich od spoleczenstwa mimo ze są ludzimi takimi jak wszyscy.
 
Do góry