Homoseksualizm ..

per

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Znam ludzi którzy nienawidzą homoseksualistów...
Jednak ja jestem zdania, że jeśli chcą tak żyć i kochać inaczej to niech tak będzie.
Jeśli łączy ich miłość niech będą ze sobą, nie mam nic przeciwko...
Przecież to zwykli ludzie.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
W tym temacie jak i w wielu innych kwestiach nie tylko dotyczących seksualności człowieka nigdy nie dojdzie do porozumienia.
Jak dla mnie homoseksualizm nigdy nie będzie normalny i argumenty za nigdy do mnie nie przemówią, tak samo z drugiej strony
geje i lesbijki oraz ludzie propagujący lub akceptujący ich zachowanie nigdy nie przyjmą do wiadomości mojej argumentacji i ludzi z podobnymi poglądami.
Więc nie wiem czy ma sens głoszenie opinii negowanie ich przez drugą stronę wzajemne obrzucanie oskarżeniami. Mówienie że nazwanie
homoseksualizmu zboczeniem wyklucza z dyskusji. Wcale nie jest wolność słowa. Mogę powiedzieć, że geje nie są dla mnie ludźmi, ale po co
to bez sensu - kiedy tylko nie afiszują się ze swoją orientacją i nie próbują wszystkich przekonać do tego - dla mnie mogą sobie żyć i robić co im się podoba. Byleby się nie pchali do telewizji, na ulicę mojego miasta i do szkoły by w przyszłości uczyć moje dzieci. Jeśli tylko mój syn/córka nie powie mi że jego koledzy mają dwie mamusie lub dwóch tatusiów. Niech sobie będą związki partnerskie.. ale na śluby i adopcje nigdy się nie zgodzę - i nikt mnie do tego nie przekona.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Czyli uwazasz, ze ludzi trzeba wywalac z pracy ze wzgledu na orientacje seksualna? Ciekawe, jakbys sie czul, gdyby Ciebie ktos wywalil za to, ze jestes heteroseksualista.

nie wywalać.. byłbym za tym by ich tam w ogóle nie przyjmować
myślę, że łatwo by można to rozstrzygnąć w referendum społecznym, jak dla mnie homoseksualiści nie powinni pracować z dziećmi
w ostateczności mogą to robić ale jeśli zgodzą się na to rodzice wychowanków.
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
nie wywalać.. byłbym za tym by ich tam w ogóle nie przyjmować
Totalitaryzm jest zly.
myślę, że łatwo by można to rozstrzygnąć w referendum społecznym, jak dla mnie homoseksualiści nie powinni pracować z dziećmi
w ostateczności mogą to robić ale jeśli zgodzą się na to rodzice wychowanków.
A co ma wspolnego orientacja seksualna z praca z dziecmi?
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Chociażby to, że 25% homoseksualistów jest pedofilami (źródło: R. Blanchard, "Archives of sexual behaviour").
Z wikipedii:

"Gay men are also often alleged as having pedophilic tendencies and more likely to commit child sexual abuse than the heterosexual male population, a view rejected by mainstream psychiatric groups and contradicted by research. Claims that there is scientific evidence to support an association between being gay and being a pedophile are based on misuses of those terms and misrepresentation of the actual evidence."

http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality#Prejudice

Zrodla tez masz tam podane ;)
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Zrodla tez masz tam podane ;)

Powiedzmy że im nie ufam. Pomijając już fakt tego, że homoseksualiści w 25% są pedofilami za nic w świecie nie posłałbym swojego dziecka do szkoły gdzie nauczycielem jest taka właśnie osoba. Wystarczy tylko pomyśleć jaki wpływ ma nauczyciel na rozwój dziecka (szczególnie w nauczaniu początkowym; 1-3 kl podstawówki) i co może spowodować u małego człowieka przebywanie kilka lat pod opieką pedagogiczną osoby niemoralnej, mającej problemy ze swoją własną psychiką, odnalezieniem siebie. Warto jeszcze zaznaczyć że szeroko rozumiane środowiska homoseksualne są nastawione bardzo "postępowo", to znaczy anty-katolicko, anty-moralnie, występują przeciwko szeroko rozumianym tradycyjnym wartością. Biorąc to wszystko pod uwagę współczuje ludziom, których rodzice poślą do szkoły w której uczy homoseksualista. Skrzywiona psychika do końca życia...
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Powiedzmy że im nie ufam. Pomijając już fakt tego, że homoseksualiści w 25% są pedofilami za nic w świecie nie posłałbym swojego dziecka do szkoły gdzie nauczycielem jest taka właśnie osoba. Wystarczy tylko pomyśleć jaki wpływ ma nauczyciel na rozwój dziecka (szczególnie w nauczaniu początkowym; 1-3 kl podstawówki) i co może spowodować u małego człowieka przebywanie kilka lat pod opieką pedagogiczną osoby niemoralnej, mającej problemy ze swoją własną psychiką, odnalezieniem siebie. Warto jeszcze zaznaczyć że szeroko rozumiane środowiska homoseksualne są nastawione bardzo "postępowo", to znaczy anty-katolicko, anty-moralnie, występują przeciwko szeroko rozumianym tradycyjnym wartością. Biorąc to wszystko pod uwagę współczuje ludziom, których rodzice poślą do szkoły w której uczy homoseksualista. Skrzywiona psychika do końca życia...
Po pierwsze, stwierdzenie ze 25% homoseksualistow jest pedofilami nie jest faktem.

Po drugie, nie ma zwiazku miedzy orientacja seksualna a moralnoscia.

Po trzecie, dzieci w szkole nie widza swoich nauczycieli podczas uprawiania seksu.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Biorąc to wszystko pod uwagę współczuje ludziom, których rodzice poślą do szkoły w której uczy homoseksualista. Skrzywiona psychika do końca życia...

Wiesz, miałam nauczyciela który jest gejem. Może trudno Ci to zrozumieć ale nikogo nie namawiał do homoseksualizmu, nie nosił sukienek, nie malował się, nie obnosił się. I niewiele osób z Was, powiedziałoby że nim jest. Nie rozumiem, dlaczego większość z Was opiera swoje poglądy tylko i wyłącznie na medialnej papce, która nie służy żadnym mniejszością.
I skrzywionej psychiki nie mam. :)
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Wiesz, miałam nauczyciela który jest gejem. Może trudno Ci to zrozumieć ale nikogo nie namawiał do homoseksualizmu, nie nosił sukienek, nie malował się, nie obnosił się. I niewiele osób z Was, powiedziałoby że nim jest. Nie rozumiem, dlaczego większość z Was opiera swoje poglądy tylko i wyłącznie na medialnej papce, która nie służy żadnym mniejszością.
I skrzywionej psychiki nie mam. :)

W której klasie uczył ten nauczyciel? Przypuszczam, że nie było to nauczanie początkowe, więc jednocześnie nie było to bardzo groźne. Oczywiście możliwe jest istnienie takiego nauczyciela-geja który nie obnosi się manifestacyjnie ze swoją 'innością'. Ale nawet jeśli tego nie robi, to i tak w pewien sposób, często ukryty, podświadomy będzie wywierał swego rodzaju presje na uczniach. No chyba, że potrafi całkowicie rozdzielić swoje poglądy i życie od pracy (w tym przypadku od nauczania jakiegoś przedmiotu). Nie mniej jednak jest to niebezpieczne dla uczniów (cały czas mówię tutaj o początkowych klasach. Wykładowca akademicki - homoseksualista to już nie tak duży problem -poza aspektami moralnymi-, bo ludzie z którymi ma do czynienia zazwyczaj są już w miarę dobrze ukształtowani i trudniej wywrzeć na nich mocny wpływ).
 

Murdock_P

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Homoseksualizm to choroba psychiczna. Ja sobie :cenzura:a nie umiem wyobrazic checia przelecenia mezyczyzny albo zrobienia mu laski ... :cenzura:a poped seksualny do mezczyzn to ostatnie co istnieje na tym swiecie . Homoseksualisci powinni sie isc :cenzura:ic do piekla ! Lezby to inna sprawa ale pedaly to ostatnie szczatki tego co istnieje na naszym swiecie. :cenzura: frajerom w pysk !

A tak po gangstersku ... C :cenzura: je banym frajerom w pysk !
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
-poza aspektami moralnymi-

Moralnosc nie ma nic wspolnego z orientacja seksualna. Mozna byc homosexualista i byc dobrym czlowiekiem, oraz byc homoseksualista i byc zlym czlowiekiem. Tak samo z heteroseksualizmem... mozna byc hetero i byc ok, a mozna byc hetero i byc kompletnym chamem, jako przyklad podam post Murdocka powyzej.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Totalitaryzm jest zly.

A co ma wspolnego orientacja seksualna z praca z dziecmi?

Ja nie chce zaprowadzać reżimu - jedynie pozwolić rodzicom, żeby mieli wybór. Uwierz mi, że większość społeczeństwa nie chwiałaby żeby pedagogiem ich dzieci w wieku kiedy są bardzo podatne na środowisko była osoba homoseksualna. Nie chodzi mi o to, czy one widzą jak uprawia seks czy nie zwyczajnie moje zaufanie co do wiedzy i tego czy nie przemyca - według mnie treści których dzieci w żadnym wypadku nie powinny usłyszeć byłoby mocno ograniczone.

Po pierwsze, stwierdzenie ze 25% homoseksualistow jest pedofilami nie jest faktem.

Po drugie, nie ma zwiazku miedzy orientacja seksualna a moralnoscia.

Po trzecie, dzieci w szkole nie widza swoich nauczycieli podczas uprawiania seksu.

Jak już napisałem nie chodzi mi o pedofilię. Nie obawiałbym się tego, że nauczyciel będzie stosował jakieś formy molestowania - to nie chodzi o to.
Zwyczajnie ja sam nie czułbym się dobrze wiedząc, że moje dziecko przebywa kilka godzin dziennie w towarzystwie geja czy lesbijki.
Tyle, zwyczajna kwestia komfortu psychicznego, mam 100% pewność że na lekcji nie pojawi się żaden kolorowy elementarz, czy ulotki z trzymającymi się za rączkę panami... uogólnienie wiem.
Może być nauczyciel który nawet o tym nie piśnie słowa.. ale nie umiałbym mu zaufać zwyczajnie.
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja nie chce zaprowadzać reżimu - jedynie pozwolić rodzicom, żeby mieli wybór. Uwierz mi, że większość społeczeństwa nie chwiałaby żeby pedagogiem ich dzieci w wieku kiedy są bardzo podatne na środowisko była osoba homoseksualna.
To tylko z powodu niewiedzy... czy gdyby wiekszosc osob wierzyla w kreacjonizm, to nalezaloby wprowadzic referendum, czy nie zakazac uczenia o ewolucji w szkole?
Zwyczajnie ja sam nie czułbym się dobrze wiedząc, że moje dziecko przebywa kilka godzin dziennie w towarzystwie geja czy lesbijki.
Ale czemu? Orientacja seksualna nie wplywa na to, jakim ktos jest czlowiekiem.
Tyle, zwyczajna kwestia komfortu psychicznego, mam 100% pewność że na lekcji nie pojawi się żaden kolorowy elementarz, czy ulotki z trzymającymi się za rączkę panami... uogólnienie wiem.
Nawet jesli, to czy to jest cos zlego jak dwie osoby sie trzymaja za rece? To znak, ze sa sa sobie nawzajem bliscy, i im zalezy na byciu razem. Na swiecie tyle osob ciagle sie ze soba kloci, walczy, a nawet zabija, ze pokazywanie dzieciom milosci miedzy dwoma ludzmi jest jak najbardziej na miejscu.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
W tym temacie jak i w wielu innych kwestiach nie tylko dotyczących seksualności człowieka nigdy nie dojdzie do porozumienia.
Jak dla mnie homoseksualizm nigdy nie będzie normalny i argumenty za nigdy do mnie nie przemówią, tak samo z drugiej strony
geje i lesbijki oraz ludzie propagujący lub akceptujący ich zachowanie nigdy nie przyjmą do wiadomości mojej argumentacji i ludzi z podobnymi poglądami.
Więc nie wiem czy ma sens głoszenie opinii negowanie ich przez drugą stronę wzajemne obrzucanie oskarżeniami. Mówienie że nazwanie
homoseksualizmu zboczeniem wyklucza z dyskusji. Wcale nie jest wolność słowa. Mogę powiedzieć, że geje nie są dla mnie ludźmi, ale po co
to bez sensu - kiedy tylko nie afiszują się ze swoją orientacją i nie próbują wszystkich przekonać do tego - dla mnie mogą sobie żyć i robić co im się podoba. Byleby się nie pchali do telewizji, na ulicę mojego miasta i do szkoły by w przyszłości uczyć moje dzieci. Jeśli tylko mój syn/córka nie powie mi że jego koledzy mają dwie mamusie lub dwóch tatusiów. Niech sobie będą związki partnerskie.. ale na śluby i adopcje nigdy się nie zgodzę - i nikt mnie do tego nie przekona.

Tak jak już mówiłem możemy to robić w kółko.. mogę teraz podać swoje kontrargumenty a później Ty swoje tylko do czego to prowadzi :)?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a o to czemu pedały nie powinny z dziećmi pracować. bo :cenzura:a równość między ludzką chcieliście, więc po równo nikt kto nie jest szablonowy nie powinien pracować z dzieciakami. jak metal nie mógł plastyki uczyć, to i pedały nie powinny uczyć
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Przystopuj trochę ze słownictwem jaśnie panie modzie... Przykładem tutaj świecisz że hej - nie umiesz wypowiadać się bez wulgaryzmów to się nie wypowiadaj...z łaski swojej
znowu będzie dyskusja na milion stron a i tak nikt nikogo nie przekona...
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
a o to czemu pedały nie powinny z dziećmi pracować. bo :cenzura:a równość między ludzką chcieliście, więc po równo nikt kto nie jest szablonowy nie powinien pracować z dzieciakami. jak metal nie mógł plastyki uczyć, to i pedały nie powinny uczyć

Jedno i drugie jest bez sensu. To, jakiej ktos muzyki slucha, ani jaka ma orientacje seksualna, nie wplywa na to, czy jest dobrym czlowiekiem, ani na to, czy jest dobrym nauczycielem.

znowu będzie dyskusja na milion stron a i tak nikt nikogo nie przekona...
W takich dyskusjach zwykle nikt, kto bierze udzial, nie zmienia zdania... ale zawsze ktos niezdecydowany moze czytac temat, i pod wplywem tego, co przeczyta, wybierze ciemna lub jasna strone ;)
 
Do góry