Homoseksualizm ..

myearthangel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Chciałam poruszyć ten temat tutaj, ponieważ gdy poruszyłam go na innym forum wiele osób homoseksualnych się obraziło. A więc ja jestem heteroseksualna i zawsze zastanawiało mnie wiele rzeczy związanych z homoseksualizmem, ponieważ nie znam żadnej osoby która jest homo [w każdym razie nie wiem żeby była]

Jak sądzicie? Czy homoseksualizm powinien być krytykowany?
Dlaczego człowiek chętniej pomoże człowiekowi heteroseksualnemu?
Czy obrzydza was to?? Uważacie że jest to nieestetyczne?
Z czego wynika, że człowiek takim się staje lub ,,taki się rodzi''??
Czy to sprawa psychiki? Czy może poglądów, sama już nie wiem ..... zastanawiało mnie to zawsze skąd to się bierze.

Przecież rodzimy się i normalne dla nas jest że mama kocha tatusia,dziadziuś babcie itd. Normalne jest to że kobieta z mężczyzną darzą się uczuciem.

Uff.... ale się napisałam,mam nadzieje że podyskutujemy :)
 

samba.

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
k/ Sosnowca
Wydaje mi się, że ten temat był już poruszany, no ale...

Więc wg mnie homoseksualizm nie powinien byc w żaden sposób potępiany czy prześladowany. Każdy jest jaki jest i trzeba go zaakceptowac takim właśnie jaki jest. To są przecież normalni ludzie, różnią się tylko orientacją, ale czy to ma znaczenie na co dzień? I wkurzają mnie osoby mówiące, że homoseksualistów trzeba leczyc. Z czego? Z miłości i pożądania?

A skąd to się bierze...? Nie wiem, może po prostu pewnego dnia odkrywa się, że podoba się osoba tej samej płci. Niektórzy podobno odkrywają to późno, kiedy już mają za sobą kilka heteroseksualnych związków.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Jak sądzicie? Czy homoseksualizm powinien być krytykowany?

Nie. Za co?

Dlaczego człowiek chętniej pomoże człowiekowi heteroseksualnemu?

Ja chętniej pomogę człowiekowi dobremu.

Czy obrzydza was to?? Uważacie że jest to nieestetyczne?

Dla mnie tak. Ale estetyka jest rzeczą z definicji względną.

Z czego wynika, że człowiek takim się staje lub ,,taki się rodzi''??
Czy to sprawa psychiki? Czy może poglądów, sama już nie wiem ..... zastanawiało mnie to zawsze skąd to się bierze.

Hmm... poglądów raczej nie. Psychiki zapewne. Natomiast skąd się to bierze i czy człowiek rodzi się z tym, czy to nabywa, tego już nie wiem. Możliwe, że rodzimy się z tym, ponieważ słyszałam, że tendencje homoseksualne mają osoby, których ciotki lub wujkowie byli homoseksualistami. Ale ile w tym prawdy, tego nie wiem :p

Przecież rodzimy się i normalne dla nas jest że mama kocha tatusia,dziadziuś babcie itd. Normalne jest to że kobieta z mężczyzną darzą się uczuciem.

W starożytnej Grecji "normalne" było, że dorosły facet sypiał z chłopcami. Słowa "normalny" w takich kwestiach trzeba używać bardzo ostrożnie.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
No to teraz kolej na bardziej radykalny pogląd :zmeczony:

Jak sądzicie? Czy homoseksualizm powinien być krytykowany?

Oczywiście, że powinien wobec szerzącej się coraz bardziej mody na homoseksualistów. (wiem, że wam się nie podoba to określenie i, że zaraz dostanę od nadwrażliwców) potrzeba mówić ludziom że to nie jest normalne i, że nie powinno być coraz szerszej akceptacji i przyzwolenia w społeczeństwie.
Bo kiedy ludzie naoglądają się czegoś w rodzaju wystawień pana Biedronia i innych świetnie przygotowanych specjalistów od pr, może im się wydać że jest to całkiem normalne. Słowa krytyki wywołują oburzenie? a niby czemu skoro homoseksualiści mają prawo walczyć o wszelakie swobody, ja mam takie samo prawo by twierdzić, że niektóre im się nie należą.

Dlaczego człowiek chętniej pomoże człowiekowi heteroseksualnemu?

Ludzie przecież na co dzień nie noszą naklejki na czole "jestem gejem" lub "jestem hetero" jeśli ktoś nie obnosi się z tym, że jest homo będzie potraktowany przeze mnie jak każdy inny - postaram się pomóc. Jeśli o pomoc zapyta pan w lateksowych ciuszkach i użyje do tego modulowanego tonu głosu dostanie co najwyżej wizytówkę psychoanalityka. Bo takie zachowania zwyczajnie mnie razi i odpycha.

Czy obrzydza was to?? Uważacie że jest to nieestetyczne?

Oczywiście, że mnie obrzydza i że jest nieestetyczne. I to we wszystkich przypadkach (spotkałem panów którzy odwiecznie twierdzą gej = łee, lesbijki zostawmy w spokoju) dla mnie to wypaczenie każdej formy gustu i ram dobrego smaku.
Nie powinno się takich postaw prezentować publicznie, a tym bardziej propagować. Już nawet nie mówię o samym życiu publicznym.
Ostatnio w kinach w wielu filmach pojawiają się sceny pocałunków osób tej samej płci dla mnie to zwykła żenada.

Z czego wynika, że człowiek takim się staje lub ,,taki się rodzi''??
Czy to sprawa psychiki? Czy może poglądów, sama już nie wiem ..... zastanawiało mnie to zawsze skąd to się bierze.

"Homoseksualna orientacja nie może by uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii. Jak każde uprzedzenie społeczne, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia."
Nie jest to choroba psychiczna, zwyczajnie na pewnym stopniu rozwoju seksualnego człowiek dokonuje wyboru.
Czasem jest on błędny wobec większości społeczeństwa - nic na to nie poradzę.
Jedyne co mogę robić to wyrażać swoje zdanie, 2-7% społeczeństwa nie może wywierać presji na całej reszcie - to by była zwykła paranoja.
 

myearthangel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że powinien wobec szerzącej się coraz bardziej mody na homoseksualistów. (wiem, że wam się nie podoba to określenie i, że zaraz dostanę od nadwrażliwców) potrzeba mówić ludziom że to nie jest normalne i, że nie powinno być coraz szerszej akceptacji i przyzwolenia w społeczeństwie.

Zgodzę się z Tobą w tej kwestii :)
A krytykę przyjmij od kogoś innego na klatę hehe, pomogę Ci się obronić :D :*
 

samba.

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
k/ Sosnowca
Jedyne co mogę robić to wyrażać swoje zdanie, 2-7% społeczeństwa nie może wywierać presji na całej reszcie - to by była zwykła paranoja.



Jakiej presji? Czy homoseksualiści wywierają jakąś presję? Po prostu chcą byc akceptowani i traktowani jak heteroseksualiści. Z tego co wiem nie chcą jakichś dodatkowych praw.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu

Jakiej presji? Czy homoseksualiści wywierają jakąś presję? Po prostu chcą byc akceptowani i traktowani jak heteroseksualiści. Z tego co wiem nie chcą jakichś dodatkowych praw.

Dodatkowych nie. tyle, że na przykład dzieci - w tym w przyszłości i moje były w szkole uczone o tego typu zachowaniach, by homoseksualiści mogli pracować w szkołach i uczyć. Powstają dzieła typu "tęczowy elementarz", nie każdy musi wyrażać zgodę na coś takiego. Do tego duża ilość osób o odmiennej orientacji chciałaby na przykład adoptować dzieci, a jakie dziecko wychowa się mając dwóch tatusiów lub dwie mamusie?
Na pewno będzie mu brakowało tego jednego elementu w rodzinie w wyniku czego wzrasta potencjalna możliwość, że to dziecko też będzie homoseksualistą.
a jeśli z tych 2-7% zrobi się 20 i ponad ludzkość za kilkaset lat może znacznie zmniejszyć swoją liczebność.
Do tego skoro decydując się na taki czy inny związek są świadomi że nie są w stanie spłodzić żadnego potomstwa z przyczyn fizjologicznych to z jakiej racji mają mieć prawo do wychowywania dzieci?
A co do akceptacji gdyby nie przekraczali pewnych granic pewnie i akceptację by uzyskali.
Szum wokół homo to wymysł XXI wieku. Oni byli od zawsze ale nigdy nie starali się "wojować".
Teraz mamy czas wolności i swobód, tyle że istnieje coś takiego jak normy choćby kulturowe i związane z tradycją.
Już nie chcę mieszać w to religii.
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jak sądzicie? Czy homoseksualizm powinien być krytykowany?
Wedlug mnie, nie... homoseksualizm po prostu polega na tym ze ktos sie zakochuje w osobach tej samej plci, tak samo jak heteroseksualisci sie zakochuja w osobach innej plci. Ale to, ze dwie osoby sie w sobie zakochuja i chca byc razem, jest czyms dobrym... nie wazne, czy sa to homoseksualisci czy heteroseksualisci.

Poza tym, krytykowanie czegos, na co nikt nie ma wplywu, jest bez sensu... to tak jakby krytykowac kogos za jego/jej naturalny kolor wlosow. Tego sie nie da zmienic, i nikomu to nie szkodzi, wiec trzeba po prostu zaakceptowac. :)
Dlaczego człowiek chętniej pomoże człowiekowi heteroseksualnemu?
Ne wiem... dla mnie osobiscie czyjas orientacja seksualna nie ma znaczenia.
Czy obrzydza was to?? Uważacie że jest to nieestetyczne?
To, ze dwie osoby sa razem, nie obrzydza mnie, nie wazne czy te dwie osoby sa homoseksualne czy heteroseksualne. A jesli chodzi o seks, to dla mnie osobiscie jakikolwiek seks nie wydaje mi sie czyms szczegolnie estetycznym...
Z czego wynika, że człowiek takim się staje lub ,,taki się rodzi''??
Prawdopodobnie jest to kwestia genow... ale nie jest to cecha monogeniczna, czyli nie ma czegos takiego jak gen homoseksualizmu. To raczej jest kwestia odpowiedniej kombinacji wielu roznych genow. Do tego jeszcze wplyw maja hormony dzialajace na rozwijajacy sie mozg plodu. Ale jak na razie nie odnaleziono jakiejs jednej, konkretnej przyczyny homoseksualizmu... jest to najprawdopodobniej kombinacja roznych czynnikow.:)
 

hadesiatko

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie mozna mówić,że homoseksualizm jest czymś dobrym, bo napewno NIE jest. Ktoś napisał, że towarzyszy nam od tysiecy lat, i z tym poglądem tzreba sie zgodzić, ale to wynik pewnego rodzaju zachwiania i zagubienia prawdziwej ludkziej natury. Ten pogląd staje sie nie prawdziwy gdy sięgniemy jeszcze dalej, do samego poczatku: po to Bóg stworzył kobiete i mężczyznę a by się rozmnażali- to podtsawowy element zycia anby wydawać potomstwo, aby gatunek przetrwał. O ile wiem to w związkach homo jets to nie możliwe. Po z atym dziisja bez podstawnie domagaja się legalizacji takich związkow, a przeciez to tylko pierwsyz krok do adopcji dzieci itd. I prosze nie mówmy o tolerancjoi bo ta jest w nasyzm narodzie. Chcę jasno powiedzieć: JEST TOLERANCJA, ALE NIA A I NIE BEDZIE AKCEPTACJI DLA TEGO TYPU ZBOCZEŃ! Tolerowac to przyjmować do wiadomości, że takie osoby istnieja i sa w srod nas!
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
PaM napisał:
Masz rację, homoseksualizm towarzyszy człowiekowi od zawsze,ale dlaczego jest tematem tabu?
Bo ciągle pojawiają się ludzie, którzy zadają takie pytania jak Ty.

Nie mozna mówić,że homoseksualizm jest czymś dobrym, bo napewno NIE jest.
Tak samo jak heteroseksualizm nie jest ani dobry, ani zły.

Po z atym dziisja bez podstawnie domagaja się legalizacji takich związkow
Jak to bezpodstawnie?
Mówimy tu nie o ślubach kościelnych, a o cywilnych. Patrząc na wszelkie prawa dotyczące małżeństw nie widzę powodu, aby odmawiać tego homoseksualistom.

przeciez to tylko pierwsyz krok do adopcji dzieci
I co z tego?
W takim razie powinniśmy zakazać małżeństw osób hetero. Przecież one mogą rodzić i adoptować dzieci, a później mogą je bić.

Tolerowac to przyjmować do wiadomości, że takie osoby istnieja i sa w srod nas!
Mylisz się.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To temat bez końca. Bo zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że miłość gejów jest tak samo piękna jak miłość hetero i mają te same prawa.
I znajdą się też tacy jak ja którzy powiedzą, że to ohydne wynaturzenie i dewiacja. Więc kłótnia nigdy się nie skończy..
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja osobiście nie mam nic do homo, bo to są zwykli ludzie, tacy jak my, tylko że lubią ta samą płeć.
Ostatnio nawet na religii koleżanka (hetero) zapytała, czy to jest grzech, jeśli jest się homo... I katecheta powiedział że tak...
Co mnie trochę zdziwiło, bo przeciez to nie ich wina, ze tacy są, ale nie dało sie z nim podyskutować...
 

gogonotcrycry

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak sądzicie? Czy homoseksualizm powinien być krytykowany?

Oczywiście, że powinien wobec szerzącej się coraz bardziej mody na homoseksualistów. (wiem, że wam się nie podoba to określenie i, że zaraz dostanę od nadwrażliwców) potrzeba mówić ludziom że to nie jest normalne i, że nie powinno być coraz szerszej akceptacji i przyzwolenia w społeczeństwie.
Bo kiedy ludzie naoglądają się czegoś w rodzaju wystawień pana Biedronia i innych świetnie przygotowanych specjalistów od pr, może im się wydać że jest to całkiem normalne. Słowa krytyki wywołują oburzenie? a niby czemu skoro homoseksualiści mają prawo walczyć o wszelakie swobody, ja mam takie samo prawo by twierdzić, że niektóre im się nie należą.
Nie jestem nadwrażliwcem, ale i tak ta wypowiedź mnie wkurzyła. Jest moda na bycie homo, to prawda, ale to nie znaczy, że przez tą malutką cząsteczkę "pseudo homoseksualistów" należy tępić każdego. Tak samo nie rozumiem tego dennego stwierdzenia: "potrzeba mówić ludziom że to nie jest normalne i, że nie powinno być coraz szerszej akceptacji i przyzwolenia w społeczeństwie", gratuluję autorowi. No tak, zadźgajmy homoseksualistów, to nie są ludzie, to mutanty! Ba, stwórzmy specjalnie dla nich obozy śmierci! W końcu NIE SĄ NORMALNI. Czy ty miałeś w ogóle kiedykolwiek do czynienia z homoseksualistą? Ja mam na co dzień, jest nią bardzo bliska mi osoba, i uwierz mi, że dopóki sama mi nie powiedziała, że nie jest hetero, to bym tego nie zauważyła. A wiesz czemu? Bo ta osoba cały czas była normalna, parę lat temu była taka sama jak i teraz, zmianie uległa tylko orientacja. To nie czyni jej wcale nienormalną, mniej inteligentną. Śmiem stwierdzić, że ma trzeźwiejsze spojrzenie na świat niż ludzie, którzy chcą pobawić się w hitlerowców, z tym, że zamiast żydów tępić będą osoby o innej orientacji. Pragnę, i to jak bardzo, uświadomić ci, że homoseksualiści wiele muszą w życiu przecierpieć, liczyć się z tym, że Polacy, to obywatele pozbawieni tolerancji i jakichkolwiek zasad. Chwila, w której dana osoba uświadamia sobie, że jest homoseksualistą jest dla niej wielkim szokiem, bo wie jak traktowani są ludzie różniący się od większości. O wiele lepiej jest być hetero, wtopić się w tłum, niż spotykać się z bezpodstawnymi osądami. Brak akceptacji jest najgorszym, co może kogokolwiek w społeczeństwie spotkać. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo się ze swoimi poglądamiu mylisz.


mają prawo walczyć o wszelakie swobody, ja mam takie samo prawo by twierdzić, że niektóre im się nie należą.
To podziel się z nami wszystkimi, jakie to "swobody" według ciebie nie powinny być homoseksualistom przydzielone? Czyżbyś nie potrafił pogodzić się z równouprawnieniem?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo się ze swoimi poglądamiu mylisz.

To Twoje prywatne zdanie, mam prawo wyrażać swój pogląd - wcale nie uważam żeby był mylny.
O swobodach wypowiedziałem się już kilka postów wyżej.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Jestem lesbijką. Nie wstydzę się tego. Chociaż rzadko o tym mówię obcym osobom.
Pracuję i płacę podatki. Głosuję w wyborach nawet samorządowych. Nie zostałam nigdy pozbawiona praw obywatelskich ani skazana za żadne przestępstwo.

Jakie więc swobody obywatelskie mi się nie należą?

Nie wymagam specjalnego traktowania ani specjalnych przywilejów. Ale też nie chcę żeby po mojej śmierci ktoś powiedział mojej partnerce: nie masz żadnych praw do waszych wspólnych dóbr bo są zapisane na Ankę. Jasne mogę napisać testament - ale dlaczego kobieta która jest ze mną wiele lat ma płacić podatek od darowizny od obcej (w świetle prawa) osoby? Poza tym taki testament w Polsce bardzo łatwo podważyć rodzinie.
Dlaczego moja partnerka nie może uzyskać informacji o stanie mojego zdrowie gdybym miała wypadek? Jest mi najbliższą osobą. Powinna takie prawo mieć. Problemu nie ma gdy trafia się do szpitala będąc przytomnym - podpisuje się papierek kto ma być informowany i sprawa załatwiona. Ale po wypadku gdy dana osoba jest nieprzytomna i nic podpisać nie może zaczynają się schody.

Z tego co widzę wielu ludzi boi się że za legalizacją związków homoseksualnych pójdzie legalizacja adopcji dzieci. Być może. Nie wiem. Wiem natomiast że w Polsce kilka tysięcy par homoseksualnych wychowuje dzieci. Geje mają trudniej: muszą dogadać się z kobietą która im to dziecko urodzi i odda ojcu prawa rodzicielskie. Lesbijkom wystarczy wyjechać i skorzystać z banku nasienia. Lub dogadać się ze znajomym że zostanie dawcą.
Osobiście znam kilka par wychowujących dzieci. I te pary które chcą dzieci mieć nie czekają na zalegalizowanie prawa do adopcji.
 

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
"W starożytnej Grecji "normalne" było, że dorosły facet sypiał z chłopcami. Słowa "normalny" w takich kwestiach trzeba używać bardzo ostrożnie."

No ja przepraszam, ale uważam, że taka próba zrównania homoseksualistów z normalnymi ludźmi jest śmieszna. Denerwuje mnie usprawiedliwianie czegoś na przykładach biedniejszych społeczeństw, albo wracając do przeszłości. Równie dobrze mogę użyć przeciw tobie twojej własnej broni: Adam i Ewa byli heteroseksualni.
I niech nikt mi nie mówi, że homoseksualiści to normalni ludzie. Dlaczego nie są normalni? Bo gdyby byli normalni to każdy powinien być "normalny". W takim razie jak ludzka nacja miałaby się rozmnażać?? Wymarlibyśmy w najwyżej 100 lat...
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Nie mozna mówić,że homoseksualizm jest czymś dobrym, bo napewno NIE jest.

otuż jest tak samo neutralny jak heteroseksualizm

Ktoś napisał, że towarzyszy nam od tysiecy lat, i z tym poglądem tzreba sie zgodzić, ale to wynik pewnego rodzaju zachwiania i zagubienia prawdziwej ludkziej natury.

a z kad wiesz ?

Ten pogląd staje sie nie prawdziwy gdy sięgniemy jeszcze dalej, do samego poczatku: po to Bóg stworzył kobiete i mężczyznę a by się rozmnażali

aha, czyli kobieta i mężczyzna sa na świecie tylko po to by sie rozmnażali ...

bo zabrzmiało to tak, jakby to był ich nadrzędny cel ... a tak własnie nie jest ...

Gdy mówimy o swerze duchowej najważniejsze może byc np. dążenie do harmonii z samym sobą // z czym problem mają co niektórzy heteroseksualiści jak i homoseksualiści/

O ile wiem to w związkach homo jets to nie możliwe.

tak, ja też to wiem ...

i co w związku z tym ?

DLA TEGO TYPU ZBOCZEŃ! Tolerowac to przyjmować do wiadomości, że takie osoby istnieja i sa w srod nas!

gratuluje samoczynnego wykluczenia się z dyskusji ...

W takim razie jak ludzka nacja miałaby się rozmnażać?? Wymarlibyśmy w najwyżej 100 lat...

a czy pan/pani La Cosa Nastra zwrócił/a uwagę na fakt, że homoseksualiści to około 5 proc. społeczeństwa ?

Bo jeżeli powiesz "to jest normalne" to ludzka rasa nie wyginie ... nie martw sie

Dodatkowych nie. tyle, że na przykład dzieci - w tym w przyszłości i moje były w szkole uczone o tego typu zachowaniach, by homoseksualiści mogli pracować w szkołach i uczyć. Powstają dzieła typu "tęczowy elementarz", nie każdy musi wyrażać zgodę na coś takiego. Do tego duża ilość osób o odmiennej orientacji chciałaby na przykład adoptować dzieci, a jakie dziecko wychowa się mając dwóch tatusiów lub dwie mamusie?
Na pewno będzie mu brakowało tego jednego elementu w rodzinie w wyniku czego wzrasta potencjalna możliwość, że to dziecko też będzie homoseksualistą.
a jeśli z tych 2-7% zrobi się 20 i ponad ludzkość za kilkaset lat może znacznie zmniejszyć swoją liczebność.
Do tego skoro decydując się na taki czy inny związek są świadomi że nie są w stanie spłodzić żadnego potomstwa z przyczyn fizjologicznych to z jakiej racji mają mieć prawo do wychowywania dzieci?
A co do akceptacji gdyby nie przekraczali pewnych granic pewnie i akceptację by uzyskali.
Szum wokół homo to wymysł XXI wieku. Oni byli od zawsze ale nigdy nie starali się "wojować".

w latach 80. powstało kilkanaście/ dziesiąt rodzin gdzie były dwie mamy lub twóch ojców ... zdecydowana większośc dzieci po odchowaniu deklarowała się jako heteroseksualisci ...

i to wyglądało niemal tak samo jak w statystyce ...
95% hetero
5% homoseksualisci ...

niemal identycznie wyglądało to w przypadku tych rodzin...

Głoszenie tez, że komuś coś sie odwidzi , to ściema ...

ja jakoś wychowałem się w katolickiej, heteroseksualnej rodzinie i jakoś jestem gejem :p

Teraz mamy czas wolności i swobód, tyle że istnieje coś takiego jak normy choćby kulturowe i związane z tradycją.
Już nie chcę mieszać w to religii.

normy się zmieniają, tradycja też ...
 
Do góry