Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
A

arkovianin

Guest
Wiem,że mam dziwne poglądy no ale to jest moje zdanie i nie zmienie go.Homoseksualiści powinni mieć prawo do życia i funkcjonowania w społeczeństwie ale nie na szczególnych warunkach,szczególne warunki są dla ludzi zdrowych. <_< i jeszcze jedna ważna sprawa:Homole nie powinni mieć prawa do adopcji ani wychowania dziecka.Zenada!!WSTYD!!
 

Alsenq

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
E tam, jeśli ktoś jest szczęśliwy i nie zawadza nikomu to czemu nie :)

Aczkolwiek do adopcji dzieci nie jestem taki skłonny. Chociaż z drugiej strony tyle dzieci w domach dziecka czeka na rodzinę...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
E tam, jeśli ktoś jest szczęśliwy i nie zawadza nikomu to czemu nie
Tylko czemu ma mieć większe prawa niż zwykły obywatel ?
Poza tym homoseksualizm nie jest czymś normalnym, więc nie tym bardziej nie można stawiać tego w pozycji uprzywilejowanej.
A co do ich życia, to niech sobie żyją i robią co chcą. Nic mi do tego.

Chociaż z drugiej strony tyle dzieci w domach dziecka czeka na rodzinę...
Dobrze powiedziane. Choć pewnie nieświadomie. Czekają na rodzinę, a nie na dwóch nienormalnych facetów.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Tylko czemu ma mieć większe prawa niż zwykły obywatel ?
Poza tym homoseksualizm nie jest czymś normalnym, więc nie tym bardziej nie można stawiać tego w pozycji uprzywilejowanej.
A co do ich życia, to niech sobie żyją i robią co chcą. Nic mi do tego.


Dobrze powiedziane. Choć pewnie nieświadomie. Czekają na rodzinę, a nie na dwóch nienormalnych facetów.

a Jakie są te wieksze prawa?
I skoro nic Ci do tego to po co sie wypowiadasz?
 

Alsenq

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A w normalnych rodzinach typu kobieta-mężczyzna jako rodzice nie zdarzają się tragedie?

Owszem, zdarzają się, i to nawet często. Za często.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Tylko te niepatologiczne rodziny jakoś się nie garną do adopcji. Chyba że takich rodzin nie ma.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Homoseksualiści muszą się pogodzić z tym że normalna rodzina to rodzina heteroseksualna czy tego chcą czy nie.
Macie takie sama prawda (zawarcie związku małżeńskiego z osobą odmiennej płci) tak jak ja więc po co te nerwy?
Wasza nienormalność nie jest ani moją winą ani winą ustawodawcy.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Tylko te niepatologiczne rodziny jakoś się nie garną do adopcji. Chyba że takich rodzin nie ma.
Ciezko jest zyc w kraju gdzie przecietny Kowalski zarabia tyle co w Polsce i wychowac wlasne biologiczne dzieci a co dopiero wziasc na wychowanie dziecko/dzieci "ekstra" z sierocinca. Z reszta zwiazki homo tez nie sa rozwiazaniem bo skoro wedlug szacunkow homosi jest ich w spoleczenstwie +-10% to zwiazki homo raczej nie zaspokoja potrzeb adopcyjnych tych dzieci. Poza tym trzeba sie tez zastanowic co jest lepsze sierociniec czy wychowanie przez dwoch tatusiow?
 

Alsenq

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
@ Bishop986

Dwoje facetów nie ale dwie kobiety tak?

Nie rozumiem ludzi którzy nie akceptują gejów, natomiast lesbijki jak najbardziej :)
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ja nie akceptuję ani lesbijek ani gejów wychowujących dzieci ale zaraz pewnie pojawią się tabuny homoseksualistów i różnych innych postępowców przekonujące nas że homo rodzina to samo zdrowie.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Homoseksualiści muszą się pogodzić z tym że normalna rodzina to rodzina heteroseksualna czy tego chcą czy nie.
Macie takie sama prawda (zawarcie związku małżeńskiego z osobą odmiennej płci) tak jak ja więc po co te nerwy?
Wasza nienormalność nie jest ani moją winą ani winą ustawodawcy.
Troche to bez sensu co piszesz. Co z tego ze homoseksualisci moga zawierac zwiazki z osoba odmiennej plci? Duzo osob homo to robi pod presja spoleczenstwa i skutkiem tego sa rozpady rodzin i zdrady z partnerem tej samej plci. O to Ci chodzi? Poza tym dlaczego jestes przeciwny/a zwiazkom partnerskim miedzy osobami tej samej plci? w czym Ci to przeszkadza?
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Troche to bez sensu co piszesz. Co z tego ze homoseksualisci moga zawierac zwiazki z osoba odmiennej plci? Duzo osob homo to robi pod presja spoleczenstwa i skutkiem tego sa rozpady rodzin i zdrady z partnerem tej samej plci. O to Ci chodzi? Poza tym dlaczego jestes przeciwny/a zwiazkom partnerskim miedzy osobami tej samej plci? w czym Ci to przeszkadza?
Chodzi o to że mamy równe prawa a oni chcą przywilejów w związku ze swoją dewiacją ( nazywają ją orientacją) a przeszkadza mi to dlatego że wypacza pojęcie rodziny. Odsyłam do tematu absurdy politycznej poprawności, uzyskanie praw do związków i adopcji to tylko pierwszy krok. Później będą chcieli zakazywać głoszenia poglądów przeciwnych pod pozorem prześladowania. Obłudzie mówimy nie.
Małżeństwo nie jest przymusowe więc jak geje chcą spółkować z innymi gejami to robią to. Małżeństwo ani z osobą tej samej ani odmiennej płci nie jest potrzebne. Status quo jest dobry po co go zmieniać?
Moim zdaniem zwyczajnie trollujesz z tą presją społeczeństwa jak ktoś czuje presje społeczeństwa i sobie z nią nie radzi niech idzie do psychologa.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ciezko jest zyc w kraju gdzie przecietny Kowalski zarabia tyle co w Polsce i wychowac wlasne biologiczne dzieci a co dopiero wziasc na wychowanie dziecko/dzieci "ekstra" z sierocinca. Z reszta zwiazki homo tez nie sa rozwiazaniem bo skoro wedlug szacunkow homosi jest ich w spoleczenstwie +-10% to zwiazki homo raczej nie zaspokoja potrzeb adopcyjnych tych dzieci. Poza tym trzeba sie tez zastanowic co jest lepsze sierociniec czy wychowanie przez dwoch tatusiow?
masz racje. Lepiej zeby coraz wiecej dzieci wychowywalo sie w sierocincu. A co do tego ze homosi jest za malo zeby zaspokoic potrzeby adopcyjne. Pary hetero tez nie zaspokajaja potrzeb adopcyjnych wiec moze zlikwidujmy cos takiego jak adopcja. Niech sie dzieci wychowuja w sierocincu.
Lepszych dwoch tatusiow czy dwie mamusie ktorzy kochaja dziecko ktore adoptowali niz sierociniec.

Chodzi o to że mamy równe prawa a oni chcą przywilejów w związku ze swoją dewiacją ( nazywają ją orientacją) a przeszkadza mi to dlatego że wypacza pojęcie rodziny. Odsyłam do tematu absurdy politycznej poprawności, uzyskanie praw do związków i adopcji to tylko pierwszy krok. Później będą chcieli zakazywać głoszenia poglądów przeciwnych pod pozorem prześladowania. Obłudzie mówimy nie.
Nie chca przywilejow tylko zwiazkow partnerskich. Nie wiem czy to taki przywilej. I to jest orientacja a nie dewiacja. a pojecia rodziny nie wypaczaja u ciebie rozwodnicy , dzieci w beczkach czy w zamrazalnikach, pijane dzieci, bite i gwalcone?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
masz racje. Lepiej zeby coraz wiecej dzieci wychowywalo sie w sierocincu.
Nie wiem skad to wziales. Jesli wyinterpretowales to z mojej wypowiedzi to raczej zachaczasz tutaj o radosna tworczosc niz odnoszenie sie do moich postow.

A co do tego ze homosi jest za malo zeby zaspokoic potrzeby adopcyjne. Pary hetero tez nie zaspokajaja potrzeb adopcyjnych wiec moze zlikwidujmy cos takiego jak adopcja. Niech sie dzieci wychowuja w sierocincu.
Skoro sady dzialaja powolnie to moze zlikwidujmy sady? Pokretne to jakies.

Lepszych dwoch tatusiow czy dwie mamusie ktorzy kochaja dziecko ktore adoptowali niz sierociniec.
Ja bym wolal to drugie osobiscie jesli bym byl w takiej sytuacji.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Chodzi o to że mamy równe prawa a oni chcą przywilejów w związku ze swoją dewiacją ( nazywają ją orientacją) a przeszkadza mi to dlatego że wypacza pojęcie rodziny. Odsyłam do tematu absurdy politycznej poprawności, uzyskanie praw do związków i adopcji to tylko pierwszy krok. Później będą chcieli zakazywać głoszenia poglądów przeciwnych pod pozorem prześladowania. Obłudzie mówimy nie.
Małżeństwo nie jest przymusowe więc jak geje chcą spółkować z innymi gejami to robią to. Małżeństwo ani z osobą tej samej ani odmiennej płci nie jest potrzebne. Status quo jest dobry po co go zmieniać?
Moim zdaniem zwyczajnie trollujesz z tą presją społeczeństwa jak ktoś czuje presje społeczeństwa i sobie z nią nie radzi niech idzie do psychologa.
jasne ze nie jest obowiazkowe. Tylko ze zalegalizowanie zwiazku niesie ze soba wiele uproszczen takie jak rozliczanie sie wspolne, dziedziczenie, kwestie odwiedzin czy chocby stanu zdrowia partnera jezeli jest w szpitalu.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
jasne ze nie jest obowiazkowe. Tylko ze zalegalizowanie zwiazku niesie ze soba wiele uproszczen takie jak rozliczanie sie wspolne, dziedziczenie, kwestie odwiedzin czy chocby stanu zdrowia partnera jezeli jest w szpitalu.
Przeczytaj chociaz ostatnie 20 -30 stron tego tematu to wszystko o czym piszesz bylo tu juz dyskutowane milion razy.
 
Do góry