Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Liam

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
kształtowała się na przestrzeni wieków, ogólnie Pimso Św. nauki doktorów kościoła, tradycja inne pisma dopuszczone itd.

"Jeśliby ktoś sprzedał swą córkę w niewolę jako niewolnicę, nie odejdzie ona, jak odchodzą niewolnicy A jeśliby nie spodobała się panu, który dla siebie, niech pozwoli ją wykupić. Ale nie może jej sprzedać obcemu narodowi, gdyż byłoby to oszustwem wobec niej. "
"Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią."
"Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy"

Czy to ta sama księga obfitująca mnogo w takie cytaty..


cóż zapewne jeszcze wiele rzeczy nie czytałeś
Masz racje pewnie jakichś 99,98 % wydanych książek, ale ty je wszystkie przeczytałeś więc jak coś ładnie wytłumaczysz ;)



jasne, podobno w USA istnieje stowarzyszenie ludzi wyznających, że ziemia jest płaska (jakby nie wiedzieli, że jest wklęsła) natomiast na poważnie to mi wystarczą prawa obowiązujące w naturze.
Ba to to nic przy Latającym Potworze Spagetti BB)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mam 1 watpliwosc czy wyzej produkujacy sie liam to klon (qon jesli zagladaj sprawdz czy nie multiaccount)
co do wywodow - w zasadzie od osoby posiadajacej wiecej niz 15 lat mozna by wymac czegos wiecej niz uprzedzenia, ale moze ja jestem przewrazliwiony, wyobraz sobie liam ze ja (nie katolik) uwzam ze w tym aspekcie katolicy maja racje ,twe drwiny z wybiorczego czytania biblii poczytuje jako emanacje puszenia sie swa ignorancja
podpowiem ci ze dla zydow (stary testament) homoseksualizm to tez zboczenie..
ja zapewne zbyt malo postepowy jestem aby to zrozumiec , coz jakos bede z tym zyl...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
"Jeśliby ktoś sprzedał swą córkę w niewolę jako niewolnicę, nie odejdzie ona, jak odchodzą niewolnicy A jeśliby nie spodobała się panu, który dla siebie, niech pozwoli ją wykupić. Ale nie może jej sprzedać obcemu narodowi, gdyż byłoby to oszustwem wobec niej. "
"Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią."
"Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy"

cóż Brave wyczerpał temat ja tylko znowu powołam się na naturalny porządek świata co by już religii w to nie mieszać
 

Liam

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przepraszam ja ciebie bardzo te cytaty to jedynie dowód na hipokryzje i wybiórcze czytanie Biblii przez fundamentalnych Katolików. Wybierają z niej co chcą, kiedy chcą. Jeśli ma dowieść ich tezy (rozumieją dosłownie) jeśli przytoczy się inne cytaty to zaraz larum o metaforyczności..
Możesz sobie multikonta na wszystkie strony prześwietlać..
Co do postępowości tak on jest niezbędny - tylko a prawdę ja nie rozumiem motywów jakim się kierujecie wpierdzielając się buciorami w zycie innych... Żyj i daj zyć innym tyle.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Przepraszam ja ciebie bardzo te cytaty to jedyny dowód na hipokryzje i wybiórcze czytanie Biblii przez KK. Wybierają z niej co chcą, kiedy chcą. Jeśli ma dowieść ich tezy (rozumieją dosłownie) jeśli przytoczy się inne cytaty to zaraz larum o metaforyczności..

primo offtopujesz teraz taki temat już jest pt Kościół Katolicki, co ja plotę takich tematów już jest całe mnóstwu tu i ta dyskusja już miała miejsce nie chce mi sie kopiować już wypowiedzi swoich i innych więc cię tam skieruję natomiast powracając do tematu ładnie Brave wskazał że już żydzi i nie tylko oni z resztą uważali homoseksualizm za zboczenie, jest coś nie naturalnego i nie występuje normalnie w przyrodzie poza marginalnymi przypadkami, które giną ale to już tu było
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Przepraszam ja ciebie bardzo te cytaty to jedynie dowód na hipokryzje i wybiórcze czytanie Biblii przez fundamentalnych Katolików. Wybierają z niej co chcą, kiedy chcą. Jeśli ma dowieść ich tezy (rozumieją dosłownie) jeśli przytoczy się inne cytaty to zaraz larum o metaforyczności..
chyba nie rozumiesz zydzi posiadaja w tanach (stary testament) 611 przykazan (jedno z nich homoseksualizmu dotyczy)

Możesz sobie multikonta na wszystkie strony prześwietlać..
wybacz podobienstwo form fleksyjnych oraz pogladow ...
Co do postępowości tak on jest niezbędny - tylko a prawdę
coz postep jest czym innym niz postepowosc, mysle ze w zasadzie tutaj nalozalo by oddzielic progresywizm od postepu technologicznego, pierwszy jest podstawa zaniku naszej cywilizacji, drugi najczesciej umozliwia jej rozwoj
ja nie rozumiem motywów jakim się kierujecie wpierdzielając się buciorami w zycie innych... Żyj i daj zyć innym tyle.
coz problemem jest to ze homoseksualisci interesuja mnie (jako homoseksualisci) tylko co zeszlorozny snieg, natomiast jezeli proboja likwidowac cywilizacje, edukowac w progresywizmie me dziecko - to ja mowie nie takowemu "wpierdzielaniu sie w me zycie" = ponial?
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
jezeli jest to socjalizacja to jedynie w sensie durkheimowskim.

tzn w sensie bledow przyswojenia kodu socjalizacyjnego. Te bledy nie wynikaja bezposrednio z przyczyn obiektywnych ale jako trudnosc prawidlowego przyswojenia wartosci ogółu społeczeństwa. Mozna by rzec % osob ktore odpada postawiwszy jakas poprzeczke.

Akurat w przypadku homoseksualistow ta poprzeczka to zla definicja kobiety i mezczyzny poprzez zaistnialy szum informacyjny.
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
chyba nie rozumiesz zydzi posiadaja w tanach (stary testament) 611 przykazan (jedno z nich homoseksualizmu dotyczy)

A jednak to tylko motywacja religijna

coz problemem jest to ze homoseksualisci interesuja mnie (jako homoseksualisci) tylko co zeszlorozny snieg, natomiast jezeli proboja likwidowac cywilizacje, edukowac w progresywizmie me dziecko - to ja mowie nie takowemu "wpierdzielaniu sie w me zycie" = ponial?

A to dobre: właśnie się dowiedziałem że jestem zagorżeniem dla naszej galaktyki. Normalnie się poczułem jak w Gwiezdnych Wojnach :lol:

Nie uważacie że to homoseksualizm to przejaw zaburzeń mózgu?

Nie, z moim mózgiem wszystko jest w porządku, zapewniam Cię. :)
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Zgadzam się z tym że zagrożeniem nie są zwykli homoseksualiści którzy wiedzą o tym że coś z nimi nie tak, zagrożeniem są aktywiści, którzy wciskają dzieciom bajkę o homoseksualnych pingwinach jako normalność. Takich dewiantów bym izolował od społeczeństwa.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
A jednak to tylko motywacja religijna
liam zabredzil, wiec pokazalem mu ze nawet starozytni zydzi widzieli ten temat jednoznacznie
wybacz twa uwaga troche nie na temat

A to dobre: właśnie się dowiedziałem że jestem zagorżeniem dla naszej galaktyki. Normalnie się poczułem jak w Gwiezdnych Wojnach
wracaj homiku z czasow jak sie pokazales na forum, to wybacz zenada..
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wracaj homiku z czasow jak sie pokazales na forum, to wybacz zenada..

To co powiedzieć dopiero o waszych postach, hę? Bo niestety kiedyś też pisaliście lepiej a nie takie majaczenia. Natomiast nie wiem czy pamiętasz, ale był taki moment w którym się wkurzyłem i powiedziałem że już nie będę taki grzeczny. No i nie jestem :D Dlatego teraz nie przepuszczę niczego, co w jakiś sposób mnie razi.
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kto tu majaczy? Póki co odparliśmy wasze argumenty majaczycie to wy w swoim zaklętym kręgu.

Proszę Cię, daruj sobie takie przebijanie piłeczki: dobrze wiesz, że skutecznie nie odparliście żadnego argumentu i nic nie udowodniliście. No może jedynie to że jako większość potraficie głośniej krzyczeć :D
 
Do góry