Homoseksualizm i związane z nim kontrowersje

Związki homoseksualne i adopcja dzieci

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
el comandante
W moim poście o wyjeżdżaniu nie było żadnej ironii. Niech nie próbują na siłę zmieniać ludzi, tylko niech sobie wyjadą. Albo zrobią swój kraj, ale(nie wiedzieć czemu) jakoś się "wam" nie podoba. Dla mnie taki pomysł jest genialny.
Jeśli chcesz mi powiedzieć, że pederaści "nie mają życia" przez to, że nie mogą dziecka zaadoptować to ja GRATULUJE. Zresztą, w sumie to chyba mogą. Nie orientuję się w prawie adopcyjnym zbytnio(ale na 100% nie ma w nim ani słowa o zaglądaniu "przyszłym rodzicom" do łóżka, więc pewnie dało by radę),więc nie wygłaszam sądów w tym temacie. W każdym bądź razie polskie prawo nigdzie nie dyskryminuje homoseksualisty. Nie ma w prawie słowa "hetero" i "homo"(znaczy ja o tym nie słyszałem, chętnie się oświecę).

I przepraszam bardzo, ale co Ci się nie podoba w tym, że boję się tego, że pederaści będą adoptować dzieci? Czyżby jakaś nutka nietolerancji? Niemożliwe... Albo może chcesz wkroczyć w moją wolność i nakazać mi ich kochać/lubić/szanować/wspierać etc.? Jeśli tak to wyprzedzam i mówię: kochaj/lub/szanuj/wspieraj etc. heterofilów(homofobia nie istnieje).
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
JA nie mam w swoim słowniku takiego słowa jak "tolerancja"(bo nie ma ono żadnego sensu). Staram się więc używać jakiś innych słów.(generalnie ide spać ;q)
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
w takim razie zasugerował, że gdyby wymarli homoseksualisci to wymarłby caly gatunek ludzki


Robisz to dla nabicia postów czy naprawdę nie rozumiesz??? Jeżeli sprawia ci trudność zrozumienie moich słów to może lepiej będzie jeżeli ich w ogóle nie będziesz czytał. Masz jakąś manie wmawiania komuś czegoś czego nie zrobił jest to brzydki nawyk i proponuje go zmienić. Mam nadzieje że dygresja która miała miejsce zniknie i temat uznamy za skończony. Bo nie widzę sensu dalszej kłótni z tobą. Na początku przeszkadzało ci to że uważam homoseksualizm za nie naturalne zachowanie człowieka potem sugerujesz że stworzyłem gatunek homoseksualistów a na końcu zarzucasz mi że twierdze że " gdyby wymarli homoseksualisci to wymarłby caly gatunek ludzki". To tak jak byś na siłę szukał czegoś do czego możesz się przyczepić.

Aby skończył się spór zadam ci pytanie.

Czy możesz mi podać argumenty które potwierdzą twoje zdanie że homoseksualizm jest naturalnym zachowaniem człowieka???
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mialem rispostowac ale nie bede, gdyz bedzie prowadzic to do niczego
komendant bije piane i rzuca haselka powyciagane z kontekstu = olejcie jego wypociny i nie odpowiadajcie
gdyz niezaleznie od przekazanej tresci dalej bedzie ubijal piane, nie raczyl przeczytac 22 stron wiec i jego posty maja wage jaka maja
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
moim zdanie homoseksualizm to nie choroba tylko odmienny gust. jeden z elementów które różnią ludzi, dlatego nie ma sensu tego leczyć. pozwólmy być im szczęśliwymi ludźmi, każdy ma do tego prawo.
 

~NiNa~

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Ilawa
ja homoseksualistow nie potrafie zrozumiec w zaden sposob i nie potrafie rowniez ich tolerowac.
 

~NiNa~

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Ilawa
nigdy nie mialam do czynienia blizej z taka osoba. moze dlatego.
ale jak widze takie osoby,gdy publicznie sie "miziaja" to troche mnie to odpycha.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
nigdy nie mialam do czynienia blizej z taka osoba. moze dlatego.
ale jak widze takie osoby,gdy publicznie sie "miziaja" to troche mnie to odpycha.
No to masz normalne podejście do problemu. Tak trzymaj dziewczyno.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale no co ty? tak nie po ueropejsku?
wstyd i hanba
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kajam się kajam. Sam więcej nie będę i dziecku zabronię.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no! i zeby mnie to bylo przedostatni raz
jutro w ramach pokuty masz chodzic caly dzien w rozowych gaciach
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Wprawdzie mam 13 lat , ale moge powiedzieć że orientuje się w temacie ! Myśle , że leczenie homoseksualizmu nie wskurałoby niczego ! Ponieważ są ludzie których nie zadowala płeć przeciwna i tak stają się homo ! Nie można ich powstrzymać ! To tak jakby architektowi nagle kazano zmienić zawód na spiewanie ! Człowieka nie da się zmienić od tak ! Nie popieram homoseksualizmu ale nie jestem przeciwko ! Są to ludzie wolni ... Nie są tacy jak większośc ! Żyją w swoim świecie a co najważniejshe nie przejmują się nie tolerancją , która jak wiadomo jest ogramna ! Mam nadzieje że docenicie to że jak to się mówił Małolata to pisała !



POZDRO 4 All :):):):)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wiesz outeremer "Dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzowie" podlega prezydentowi miasta u mne astepnego dnia stacila by prace
z 2 strony wybiorcza zaraz by wymyslila cos o "wizeniach sumienia" itp diotyzmy

natalia przeczytaj trche poprzednich postow
 
Do góry