HISTORIA FORUMOWISKA

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Chyba na palacach jednej reki mozna policzyć kto ze starej gwardii został i czynnie uczestniczy w zyciu forum ktore jest zdominowane przez nastolatki albo bzykajace sie po katach i nie umiejace sie zabezpieczyc albo prZez zdesperowane , zagubione dzieci ktore próbują znależc kontakt ze swiatem. Takie jest wspolczesne forum a jakie bylo kiedys to kazdy wie. I nie dziwie sie ze ludzie odchodzą bo gdyby nie jedna sprawa to tez juz by mnie tu nie było chociaż juz i tak coraz mniej jestem. PEwnie jedna osoba sie cieszy może i więcej :D ale to normalne.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ale KeRiO wczesniej czy pozniej takie nastolatki i tak by przyszly i pewnie pojawiają się na każdym forum które choć w połowie jest tak popularne jak to. Taka kolej rzeczy :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj i w dziale erotyka kiedys bylo inaczej, nie tak jak teraz, ze pisza 3 lub 4 osoby, kiedys bylo tyle ciekawych wypowiedzi, a teraz? jakas pustka
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ile mozna walkować temat rozmiar penisa czy gadzety :D Albo ludziom zaczyna brakowac fantazji albo sam juz nie wiem :D

nika a co sie stalo z jelonek? pamietam ze kiedys byla jedna z aktywniejszych w twoim dziale :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
KeRiO to nie brak fantazji tylko brak ludzi, ktorzy umieja o tym pisac :(
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
A.D.D.A.M.2.3. napisał:
Ciekawą dyskusje uzyskuje się jeżeli poglądy wymienia ze sobą te same 6-10 osób (którzy znają przebieg dyskusji i nie powtarzają tych samych argumentow itp)
Obecnie to forum jest tak popularne że brak jest tu dyskusji a ma miejsce jedynie wygłaszanie poglądów. Ciężko jest wyrazić swoje poglądy a jakiś temat w jednym poście, ciekawie robi się dopiero w dyskusji (argument -> kontrargument + ewentualnie zgryźliwa puenta)
popieram w 100%...
i dorzucam swoje 3 grosze:
to forum dopóki się rozwijało, było na jakimś tam poziomie... w pewnym momencie osiągnęło punkt krytyczny i w tym momencie gdy zaczęło przerastać zeszło na psy... zaczęło się gadanie o problemach typu: "mam białe chrostki na pindolku" czy chociażby "mój pindol jest mały ;( jak go powiększyć?!"
co to poradnia?! do U-RO-LO-GA! a nie na forum...
albo tematy "jak się dziś czujesz?!" "ile masz lekcji?!" "jak się dziś spało?!" może niedługo będzie: "twarda? rzadka? rozwolnienie?!"
ilość nie znaczy jakość i najlepszym tego przykładem jest forumowisko.pl... no cóż tak jest czy nam się to podoba czy nie... :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
I tak niezle, w tym czasie to forum gdzies okolo 3 tygodni mialo. Ja doszedlem na poczatku sierpnia.
 
Do góry