HISTORIA FORUMOWISKA

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zapewne większość z was forumowiczów mało wie o historii naszego forum... pora to zmienić... forum pojawiło się w 1. połowie 2005 roku... jako ogólnotematyczne forum jakim jest do dziś... logiczne jest to ze nie miało takich rozmiarów... działów było dużo mniej... jednymi z pierwszych moderatórów były nika i milusia32... forum rozwijało się powoli lecz sukcesywnie... przybywało forumowiczów a wraz z nimi postów...
to takie parę słów wprowadzenia... historią forumowiska zajmować się będą aktywni do dziś użytkownicy którzy pamętają czasy świetności forum... gdy było ono mniejsze lecz lepsze... niestety jak wiadomo ilość nie idzie w parze z jakością...
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
niestety jak wiadomo ilość nie idzie w parze z jakością...
zgadzam się...
wystarczy spojrzeć na listę userów...
2000 osób zarejestrowanych pół roku temu, w ogóle bez aktywacji, a jeżeli już z aktywacją to 0 postów... na co im te konta?

większe forum=więcej spamerów...

niestety...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
tak właśnie jest....
jeszcze w końcówce 2005 roku forum było super.. potem już zaczęło przerastać... wiele niepotrzebnych tematów... wiele kont które nie zostały aktywowane do końca... ludzie już nie tacy...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
na co im te konta?
Prawdopodobnie w większej ilości wypadków jest to spowodowane brakiem możliwości wyszukiwania informacji na tym forum bez zalogowania się. Proponuje więc udostępnienienie wyszukiwarki niezarejestrowanym użytkownikom. :)
większe forum=więcej spamerów...

niestety...
Nie koniecznie... Zależy od moderatorów ...
jednymi z pierwszych moderatórów były nika i milusia32.
heh? Dlaczego zrezygnowała/zrezygnowałaś ?
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
heh... tylko że moderatorów musi być wystarczająca ilosc i musza być wystarczajaco aktywni... tak jak to bylo kiedyś...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja tam nie lubie farmazonów gadać o przeszłości itp ale faktem jest że kiedyś było wiele osób które potrafiły prowadzić inteligentne dyskusje na jakieś ciekawe tematy (nie to co obecnie tylko porady miłosne). Kiedys byla zachowana równowaga, ciekawe rozmowy, ja przeszkadzam piszac głupoty, dostaje bana i nowe konto. A obecnie to nawet w czym preszkadzac nie ma :/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie da się ukryć, że na przełomie 05-06 to forum było całkiem inne... Pamiętam do dziś te gorące dyskusje w dziale religijnym, które dziś po prostu zamarły. Nie Ci ludzie, nie ten klimat.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Wprawdzie nie znam historii forumowiska, więc w tej sprawie nie mam za dużo do powiedzenia, ale zgodzę się, że dzisiaj panuje zastój i bardzo rzadko trafia się na godną uwagi "gorącą" dyskusję...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
a jeszcze zanim te religijne dyskusje rozgorzały to były wspaniałe dyskusje na tematy związane z homoseksualizmem, tolerancją na to zjawisko w naszym społeczeństwie itp. teraz na forum flaki z olejem... niestety poziom dyskusji spadł wraz z rozpowszechnieniem forumowiska, a co za tym idzie obnizeniem średniej wieku forumowiczów... niestetyyy...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
nie chodzi tu nawet o te tematy o homo, o polityce pogadać sensownie można było, lub merytorycznie o sporcie (a nie "Jak zrobic pompke" itp), w spomnianej wyżej religii rozmowa nie ograniczała sie do nawracania sie na wzajem katolika i ateisty, w aktualnościach były ciekawsze rzeczy niż 10 tematów o giertychu

Choć prawde mówiąc obecna większa wolność słowa bardziej mi odpowiada od dawnej dyktatury :D

PS
A kto pamięta przez kogo Angel wprowadził automatyczną cenzure obrazkową na forum :p
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
heheh... oczywiście że przez wAzU... a dzięki jakim dwóm foumowiczom zablokowano szybką odpowiedź dla niezalogowanych i zarzucono aktywacją konta przy zakładaniu?
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ehhh to były czasy :p
Mozna powiedzieć że ja jestem prawie od początku istnienia tego forum ^_^
Kiedyś było CAŁKIEM inaczej...wydaje mi się że lepiej no ale cóż teraz jest tak jak jest i tak zostanie...albo się zmieni...na lepsze...? na gorsze...? zobaczymy :p
Ehh pozdrawiam tych którzy byli na SAMYM początku...i istnieją do dziś :*
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
no właśnie... my tworzymy historię tego forum... to forum tworzy nową historię w polkim necie... tylko że coraz mnie chlubnymi zgłoskami jest ona zapisywana.... niestetyyy...
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
każde?
to pokaż mi drugie forum z taką historia
Oj jest jest :) Forum istnieje od 2003 roku i wciąż na nim pisze :)

Na forum jestem od niedawna, więc o historii tego forum nie wiele mogę powiedzieć... Ale domyślam się ,że mowa jest tylko o panującej wtedy kulturalnej atmosferze, zawsze można było się dogadać, nikt Cie nie wyzywał od nie wiadomo kogo i ludzie byli jacyś... nie wiem jak to określić :p (?) ;-)


Heh czytają powyższe wypowiedzi czuje się tak jak by mi dziadek opowiadał o wojnie :p :D

Tworzy się nowa historia i nikt tego nie zmieni - "Everything that has an beginning, has an end"
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
moze jestem od dłuższego czasu na forum, lecz miałam długą przerwe w udzielaniu sie na nim. Może ktos pomyśli ze niemam tu nic do gadania, ale mogłabym cos powiedziec. Na początku mego istnienia na tym forum można było poczuc taką rodzinną atmosfere. A teraz? teraz czuje ze to zanikło. Pamięta jeszcze gdy była nika. Mogłabym powiedziec ze wtedy było świetnie.
 
Do góry