HISTORIA FORUMOWISKA

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
mysle ze to naturalne - wspomnienia. :eek:
wszystko co bylo nowe swieze - to sie wspomina najlepiej!
pierwsza milosc pierwsza randka pierwsza kobieta.. :lol:
i bardzo czesto sadzimy ze to najlepsze bylo.. :niepewny:
ja znam pare forum one tez przechodza metamorfozy - wszystko zalezy od aktualnie aktywnych forumowiczow (oni tworza klimat) :lol:
ale jesli wy 'starzy' konstatujecie ze to forum schodzi na psy to cieszcie sie ze bedzie gorzej. :sexy:
chociaz nie moge sie powstrzymac od ironii - skoro bylo tak dobrze to dlaczego popsuliscie to??!! :phi:
a forum wcale nie jest takie ostatnie! :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Kiedys była ta ... rodzinna atmosfera :/ niestety dziś juz nawet nie ma czasem po co właczać tej strony...
Tych burzliwych rozmow NA POZIOMIE jest niewiele...

Może potrzeba kolejnych zmian?
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
a znalazł by sie.... jednak niestety, jak to w życiu bywa, pewnych "wrzodów" trudno się pozbyć.....
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**

tak? a jak to udowodnisz


a może zmniejszyć liczbe użytkowników?

jest dużo osób, które od kilku/nastu miesiący sie tutaj nie pojawiły, mają po kilka postów albo po 1-nym :/

jest wiele osób, które piszą po jednym poście, jak akurat czegoś potrzebują...np.rozwiązanie jakiegoś zadania :mruga: <_<


no, ale to raczej kropla w morzu potrzeb ...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mnie to w sumie troche denerwuje takie robienie nie wiadomo jakiej sprawy z tego że kiedyś było lepiej czy gorzej.... To chyba normalne i naturalne że forum się zmienia, ludzie się zmieniają i tematy do rozmów również się zmieniają..... Przecież ludzie nie mogą być ciągle tacy sami, tymczasem niektórzy z wypowiadających się tutaj wspominają ciągle te same osoby...
Jestem tu od października 2005 i ja rowniez znalam te osoby ale jak juz napisalam wczesniej forum się zmienia i to że ktoś odszedł nie oznacza ze forum zaczyna być gorsze niż było. Zamiast tych co odeszli są nowi użytkownicy, którzy również są fajni i także tworzą historię tego forum.
A to ze nie ma tzw ,, atmosfery rodzinnej" jak to ktoś określił na pewno nie jest spowodowane tym ze kilku użytkowników odeszło... bez przesady. Zresztą forum to forum, to jest internet i nie bardzo jest dla mnie zrozumiała wspomniana ,,rodzinna atmosfera".
Podsumowując jeśli komuś się nie podoba dzisiejsze forum niech po prostu tu nie wchodzi.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Każdy wie że dobre forum to takie gdzie jest dużo osób i na odpowiedź do posta nie trzeba czekać 2 tygodnie :p

Ciekawą dyskusje uzyskuje się jeżeli poglądy wymienia ze sobą te same 6-10 osób (którzy znają przebieg dyskusji i nie powtarzają tych samych argumentow itp)
Obecnie to forum jest tak popularne że brak jest tu dyskusji a ma miejsce jedynie wygłaszanie poglądów. Ciężko jest wyrazić swoje poglądy a jakiś temat w jednym poście, ciekawie robi się dopiero w dyskusji (argument -> kontrargument + ewentualnie zgryźliwa puenta)
Obecnie jak napisze sie 1 post, to nie doczeka sie na niego odpowiedzi bo za chwile zniknie on w otchłani "poprzedniej strony" do której przeciesz nikomu zaglądać sie nie chce :p

PS
Mnie również denerwuje takie biadolenie nad rozlanym mlekiem :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A.D.D.A.M.2.3. tylko że żeby na forum było dużo osób to musi być ono popularne... Tymczasem Ty w dalszej części swojej wypowiedzi twierdzisz że jest ono za popularne. Gdyby nie było skąd wziąłbyś dużo osób?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Popularność" to pojęcie względne, niejednoznaczne.
Na forum może być za mało osób, w sam raz no i za dużo.

Procesy wzrostu i spadku popularności forum jest naturalny i raczej od nas niezależny.

PS
A na forumowisku nie jest wcale aż tak źle (no bo mimo wszystko ciągle na nim siedze) :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
REKLAMA robi swoje... ludzie klikają na link do NAJWIEKSZEGO forum, logują się a następie pozytywnie/negatywnie się rozczarują...
i albo zostawiają tytaj wylacznie swój login albo... piszą jak wy :p

Proste!

a co do tych "biadoleń" to ja znam przyczyne......... ale to juz n/c
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
REKLAMA robi swoje... ludzie klikają na link do NAJWIEKSZEGO forum, logują się a następie pozytywnie/negatywnie się rozczarują...
i albo zostawiają tytaj wylacznie swój login albo... piszą jak wy jezyk.gif

Proste!

a co do tych "biadoleń" to ja znam przyczyne......... ale to juz n/c

A co przeszkadzają "puste" konta? Jak ktos nie pisze to i nie ma problemu. Problem chyba jest właśnie z tymi którzy piszą.

Ja jako wzorowy użytkownik tego forum mam, ten który nigdy nie pokalał się głupim postem mam bez wątpienia moralne prawo *ale i obowiązek) waz postawić do pionu i nawrócić na dobrą drogę :p :lol:
(kto ma wiedzieć ten wie ;)
 
Do góry