Happysad

fOobia

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise <3
Ostatnio ogarnęłam nowy album happysadu i powiem, że strasznie mi się podoba. Teksty rozbrajają :D .
 

JustFlyAway

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dobry zespół, świetny kontakt z fanami na koncertach... i nie mogę się doczekać nastepnego;)
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Happysad to tak naprawdę słaby zespół z prostymi melodiami i chwytliwymi teksami o miłości...
A kto powiedział, że takie zespołu nie muszą istnieć?
Pomimo tej prostoty lubię ich. Mają to coś w sobie.
Każdy zna ich teksty i jest co pośpiewać ze znajomymi przy piwie czy tanim winie. ;-p
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Heh, dokładnie :D
Coś słyszałam, że w maju jakoś znów dadzą koncert, będę urodziny świętować w takim razie BB)
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Ja myślę, że to co najbardziej przyciąga to to, że ich teksty są uniwersalne, każdy odnajduje siebie gdzieś tam w nich. Ponadto fragmenty totalnie wyrwane z kontekstu dają wiele do myślenia.
 

lubiemachac

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
29
happysad jest świetny, potrafią uszczęśliwić i nakłonić do zadumy, zdołować jak sama nazwa wskazuje. Co sądzicie o nowej płycie?? Wg mnie najlepsze piosenki z tej płyty to: Taką wodą być, Sami sobie, Lęki i fobie
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Wszystkie piosenki są wyrąbane. Chociaż "Mów mi dobrze" wydaje mi się najgorszą płytą. Stare mają swój klimat. Ta nowa jest strasznie wesoła i trochę kręcona pod publikę większą, niż stali fani.
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Ja bardzo lobię ich piosenki ale nigdzie nie mogę znaleźć 1 i 2 płyty. pomorze mi ktoś?
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Tak, teksty są świetne. Bardzo lubię "Ja do Ciebie". Byłem jakiś czas temu na ich koncercie, ubawiłem się nieziemsko.
"My się nie chcemy bić, my się chcemy całować..." xD
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Pierwszą ich piosenką, której słuchałam była "Noc jak każda inna". ;)
Najbardziej przypadły mi do gustu "Kostuchna" i "Taką wodą być".
Choć muszę przyznać, że wszystkie ich piosenki mają w sobie "to coś"... :]
To czego mam ochotę słuchać zależy głównie od mojego nastroju. Wy też pewnie tak macie. :)
 

monia00

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
hejo...;) moja przygoda z HS zaczęła się niedawnoo... na początku bardzo mi się podobała piosenka "Zanim pójdę" na jakieś imprezce ją usłyszałam ściągnęłam i uznałam, że ma klimat więc warto jej słuchać, ale nie pomyślałam, żeby zapoznać się także z innymi piosenkami tego zespołu aż nagle mnie tchnęło niedawno i musze stwierdzić, że wpadłam i się zakochałam ;P nigdy jakoś nie zagłębiałam się w rocka tym bardziej alternatywnego ba w ogóle nie wiedziałam jak to może brzmieć i z czym to się właściwie je... ale bardzo mi się spodobało może dlatego, że jestem fanką Myslovitz chociaż to dwa różne światy uważam ;) w HS poruszyło mnie to, że potrafią się bawić słowem w taki sposób, że przemawiają do publiki to jest gra ....do tego mają naprawdę super brzeminie gitrek i sympatyczny głos Kawalca ;_) to wszytsko sprawia, że z przyjemnością się ich słucha ;)
póki co zagłębiam się w ich najnowszą płytę i mojimi perełkami są "Pętla" i "Mów mi dobrze"
Ja nie wiedziałam wcześniej, że taki zespół istnieje naprawdę i z mojeog otoczenia nikt ich nie słucha ba nawet nie wiedzią co grają jak śpiewają może nie są aż tak bardzoo popluarnii... ;p jedno wiem na pewno dzięki nim zmieniłam gusta muzyczne zaczęłam doceniać polską nie tylko rockowa muzykę i teksty ;) DAJECIE CZADU CHŁOPCY ;*
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
Może i kuba nie umie śpiewać ale uwielbiam jego głos
Może nie mają somplikwoanych melodii ale sa cudowne
ale do tekstów to nikt nie ma prawa sie przyczepic, sa takie zyciowe, pisane z humorem i zdarzają się najbardziej zaskakujace polaczenia wyrazow xd
happysad rulezz
 

Berith

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Hez-Hezron
Ja do Ciebie to mój ulubiony utwór Happysad'u. Jest jeszcze kilka, od których ciężko się oderwać (Hymn 78, Zanim pójdę). Zespół (niestety) przestał mnie interesować po płycie Podróże z i pod prąd. Od 2007 roku już niczym mnie nie zachwycił, nie przyciąga uwagi. Choć trzeba przyznać, że pierwsze wydawnictwa są wręcz zaj***ste.
 
Do góry