Happysad

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kiedys byl cudowny przepis na hit disco polo. W zasadzie Happysad zastosowal ten przepis, lecz w innym sosie, rokowym i jest z tego mieszanka dobrej muzyki, melodyjnej i czesto dennych teksto o milosci. Ogolnie dosc przecietny zespol, majacy czasami przeblyski geniuszu, szkoda tylko, ze czasami. Dla malolatow w sam raz.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
nie wiem czy taki dla młodszych, teksty ma raczej dla starszych ;d
uwielbiam ich piosenki,no moze poza "nie ma nieba", bo troche godzi w moje uczucia religijne
koncert w stodole byl fenomenalny, warszawa czeka na wiecej :]
najbardziej chyba lubię "Made in China" a przed ukazaniem sie nowej plytki "Marichuane "
pozdro dla wszystkich fanów
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Kiedys ich lubilam, ale teraz zastanawiam sie z jakiego powodu. Ani tekstow nie maja jakichs glebokich, ani muzyka nie jest jakas wybitna... Przecietni sa moim zdaniem i juz teraz robia pod publike.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Co sądzicie o nowej płycie ogółem?

jak dla mnie jest strasznie... hm, emo_XXIwieku ... taka, że aż sam mam ochotę pofarbować włosy na czarno, pomalować oczy założyć różową koszulkę i podciąć kilka żył (ale tych mniejszych, co bym nie umarł).

1 - cialo i rozum - nie trafia do mnie
2 - mow mi dobrze - <SmuTaSkowA>
3 - Kostucha - git
4 - Taka woda byc - <SmuTaSkowA>
5 - Nie ma nieba - podoba mi się tematyka. sam dość często w nią uderzam z przemyśleniami. druga część piosenki (po tej powolnej pełnej bólu i niezrozumienia) jak dla mnie bardzo w porządku.
6 - Pętla - hm.. końcówka może być.
7 - Pani K. - ...
8 - W piwnicy u dziadka - utwór w stylu łydki - melodyjny, z lekkim tekstem skoczny i takie tam. fajny na lekką imprezę.
9 - Made in China - obok kostuchy hit tego albumu.
10 - Sami sobie - nie dla mnie
11 - lęki i fobie - omfg... nienawidzę tej piosenki
12 - My się nie chcemy bić - zabawne ;]
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Piątka i ósemka i dziewiątka z tej płyty mnie się podoba. Reszta do bani, Ale to tylko moje skromne zdanie.
 

psiaken

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Słucham ich od wielu lat, ale nie dawno na koncercie stwierdziłem, że to chyba nie zespół dla faceta.
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Ja w tę sobotę byłam na ich koncercie. Super atmosfera, świetnie się bawiłam. I faceci wcale nie narzekali ;)
 

BeriBeri

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kiedyś słuchałam, ale jakoś od kiedy pół mojej szkoły ich 'kocha' to mnie odepchnęło! xd
No i też gusta się troszkę zmieniły... :))
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
Taaa, Happysad jest świetny, tylko teraz taka mania jest. Co druga osoba słucha "Happysad, Akurat, Normalsi" fajnie że słuchają,ale szkoda, że dopiero wtedy jak jest ta cała mania. No nieważne, zespół wymiata. ^_^
 

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Dobry zespół i chociaż już ich tak nie słucham jak kiedyś, to lubię czasami wrócić do tych prostych melodii.
A co do ich popularności to prawda, słuchają ich prawie wszyscy. Zespół cholernie się skomercjalizował.
Ale jak to mówią - dobra komercha nie jest zła! ;-p
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Spoko ziomki. Mądrze piszą, ich teksty są pełne zadumy, pod przykrywką luźnej melodii. Sądzę, że jeśli ktoś będzie wytrwale szukać, to znajdzie w tych tekstach coś dla siebie. Ostatnio zaczęłam ich słuchać. Nie wiem, kto pisze im te teksty, mam nadzieję, że oni sami, jednakże musi to być bardzo inteligentna osoba. Najbardziej podoba mi się "Hymn 78", płakać mi się chce, gdy słyszę "Nieważne są żadne słowa, nasza miłość jest piękna..." To mi przypomina złe chwile w moim związku, kiedy w to wątpiłam.
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Spoko ziomki. Mądrze piszą, ich teksty są pełne zadumy, pod przykrywką luźnej melodii. Sądzę, że jeśli ktoś będzie wytrwale szukać, to znajdzie w tych tekstach coś dla siebie. Ostatnio zaczęłam ich słuchać. Nie wiem, kto pisze im te teksty, mam nadzieję, że oni sami, jednakże musi to być bardzo inteligentna osoba. Najbardziej podoba mi się "Hymn 78", płakać mi się chce, gdy słyszę "Nieważne są żadne słowa, nasza miłość jest piękna..." To mi przypomina złe chwile w moim związku, kiedy w to wątpiłam.


Taaa, ja przy tej piosence i "Partyzancie K." płakałam kiedyś bardzo.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Jakoś ich pierwsze płyty może jeszcze nie były dla mnie czymś tragicznym i nawet się podobało. Trzecia ich płyta była juz mniej ciekawa jak dla mnie. A teraz jak słucham jakomś piosenke z nowej płyty to aż mi się nie dobrze robi od tej tandety :p
 
Do góry