Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

rafal71611

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zapraszam dondarmowej gry przeglądarkowej YourFootball.PL!
Poprowadź karierę własnego piłkarza!
 

us_er

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zagraj w Forge of Empires! Przejmij kontrolę nad miastem i stań się władcą obiecującego królestwa. Prowadź je przez wieki, opracowuj nowe technologie, rozszerzaj swoje imperium i przeżyj epicką historię. Walcz z innymi graczami i udowodnij swoje umiejętności jako dowódca. Będziesz potrzebować sprytu i męstwa by sprostać wszystkim wyzwaniom.
Dołącz już teraz!

http://pl.forgeofempires.com/?invitor_id=329675&world_id=pl4&ref=player_invite_email
 

zagrajmers

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Masz dosyć piłkarskich managerów, gdzie o wyniku decydują komputerowi gracze?
Chcesz sam wpływać na przebieg meczu, poprowadzić swoją postać ku chwale na piłkarskich arenach?
Dobrze trafiłeś!
http://FootballGame.pl to darmowa piłkarska gra online w której wcielasz się w rolę piłkarza, trenujesz, by razem ze swoimi znajomymi sięgnąć po trofeum!

Ref Link: http://footballgame.pl/?polecil=1967
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Na mojej stronie najlepszym wzięciem cieszy si MY LAND i NFS, no i dzieciaki lubią my free zoo ;D
 

drn

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
A ja wam proponuję moją stronę z grami online, chyba każdy znajdzie coś dla siebie, sporo kategori, nowe i ciekawe gry. Zresztą sami zobaczcie:
Gry
 

MietekKwas

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Chciałbym zachęcić Was do zapoznania się z przeglądarkową grą Anno 1777.

Gra jest mieszanką polityczno-ekonomicznej strategii (przypomina, czy wręcz klonuje erepublik) interface w języku polskim i przy odrobinie poświęconego czasu pozwala zarobić trochę (realnego) grosza i to na kilka wybranych sposobów. Nie jest to łatwe i nie da się zarobić kokosów "w tydzień" gra wymaga systematyczności i poświęcenia przynajmniej kilku miut dziennie. Zarabiamy między innymi w "pln" które następnie trzeba wymienić na "gold" który potem możemy wymienić na "euro" które można przelać na swoje konto paypal. Wartość złota oraz euro zmienia się wraz z operacjami (kupno sprzedaż) wykonywanymi przez graczy. Jest możliwość zmiany obywatelstwa i przeniesienia się do innego kraju.

Pierwszym naj prostrzym ze sposobów na zarabianie jest pracowanie - wysyłamy nasze wirtualne ja do pracy na 8h dziennie i nic nas nie obchodzi, regularne (codzienne) pracowanie daje nam bonus "od państwa" przez co jeszcze zwiększamy naszą gotówkę.
Kolejnym sposobem na zwiększanie naszego kapitału jest "polecanie znajomym", każdy kto się zarejestruje z naszego linka referencyjnego, lub poda nas jako osobę polecającą daje nam niewielki % od swoich zarobków.
Osoby które mają trochę więcej czasu mogą zająć się walką (atak na przeciwnika co 20 minut) każdy pokonany przeciwnik daje nam bonus "od państwa" zależny od jego zarobków, niewolników można również "sprzedać" lub kupić również za wirtualne "pln-y".
Można również brać udział w wojnach, w których zdobywamy medale za które otrzymujemy "golda".
Po rozkręceniu się w grze można zająć się własnym biznesem, prowadzić własną firmę produkującą rzeczy kupowane przez innych graczy, lub też kupować akcje istniejących firm, dostając dywidendę z zysków firmy.

Na początku wydaje się skomplikowana, jednak po jakimś czasie wszystko nabiera doskonałej logiki.
Każdy gracz mu si posiadać swojego polecającego. Jeśli rejestruje się z czystego linka zostanie mu przydzielony ktoś z automatu.
Gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił zapraszam:

Poniżej podaję reflinka. Będzie mi miło gdyby ktoś z niego skorzystał. W grze występuję pod tym samym nickiem :)

http://www.anno1777.com/index.php?i=374089

Oraz czysty link:

http://www.anno1777.com

PS. Rejestrując się bez ref linka zostaniecie przydzieleni któremuś z twórców gry. W ten sposób dajecie ok 8-10% podatku graczowi KillaM lub któremuś z twórców gry, którzy walczą po stronie Rumunii - kraju z którego gra się wywodzi, nie dajmy się ograć).

Pozdrawiam
MietekKwas
 

kar-98

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mietek, możesz powiększyć czcionkę bo nic nie widać?
Co do anno1777 możesz wspomnieć że jeśli ktoś zapisze się z czystego linku, to będzie płacił większy podatek komuś tam z rumuni bo stamąd wywodzi się gra, a jak z Twojego refa to podatek będzie mniejszy

Ref link do Terra Militaris, polecam bo można niby wygrać galaxy 2;p http://panel.portmmo.com/scripts/click.php?aid=10900&bid=d1e6b6fb
 

goralx

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Gry samochodowe - strona z wyselekcjonowanymi grami samochodowymi online. Różne kategorie. Dużo wciągajacych gierek, są też perełki w 3D. :310:
 

Drakhtul

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja gram w Forge of Empires (http://pl.forgeofempires.com/) Najlepsza strageria w jaka gralem do tej pory :)
 

IllegalWorld

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Illegal World - Nielegalny Świat pełen niebezpieczeństw, kradzieży, przestępstw, rabunków czy zabójstw.
To właśnie Wy, gracze, jesteście za to odpowiedzialni.
Stań na podium w tej nowej grze przeglądarkowej!
Rozpocznij swoje nowe życie w kryminalnym świecie.

Ale przecież nie tylko przestępstwami człowiek żyje, prawda?
Weź udział w wielu akcjach, wykonuj dziesiątki misji oraz setki różnych zleceń!
Wstąp również do kasyna, gdzie w wielu grach, takich jak poker, ruletka, blackjack, jednoręki bandyta i wiele więcej, możesz pomnażać swój majątek!
W Illegal World możesz założyć własną rodzinę lub dołączyć do już istniejącej! Wspólnie możecie podbijać kolejne terytoria (Paryż, Włochy, Chiny, Polskę i wiele więcej!), a nawet brać udział w wojnach!

Kto zwycięży w tej rozbudowanej grze, a kto stanie się zaledwie nowicjuszem?

Mikroskopijna ilość reklam, nieograniczone możliwości rozwoju, konta vip nie wpływające na przewagę (kosmetyczne zmiany oraz ulepszenia, które nie wypływają nadto na rozgrywkę), pomocny administrator, czat, forum dostępne dla każdego zawierające pomoce dla graczy, nowinki oraz konkursy (do wygrania realne pieniądze jako przelew bankowy lub doładowanie komórki!) oraz wiele więcej atrakcji.


Godziny dobrej zabawy z doborowymi graczami.
Wstąp do Nielegalnego Świata - nowej, rozbudowanej gry przeglądarkowej!

Zagraj: www.illegalworld.pl
 

hRs

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio przestałem grać w Traviana bo dla mnie stało się monotonne, ale odkryłem całkiem niezłą grę - Pokewars.
Jak na razie podoba mi się, nie trzeba wydawać kasy aby grać i mam nadzieje, że mi się nie znudzi szybko xd
 

Luterek69

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, krótko i na temat, Netsoccer 2-prosta gra, uboga graficznie, sterujemy swoim zawodnikiem, gramy w zespołach z innymi ludzmi. Gra całkowice darmowa, polskie servery, mimo swojej prostoty gra niesamowicie wciąga i potrafi zatrzymać przy komputerze (mnie osobiscie 6 lat )
Polecam sciągnąc i zobaczyć jak to wygląda, zapoznać się z forum gry, naprawde dla każdego kto lubi Piłke i gry online to będzie coś idealnego. Polecam a nie pożałujecie !!!! link do forum netsoccer.xgame.pl :023:
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
http://www.kurnik.pl - rewelacyjna strona, najbardziej lubię literaki. Raz nawet udało się zgrać z kilkoma osobami z forum i zrobić rundkę w Kalambury :D Naprawdę fajna zabawa ;)
 

Garcik

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Drogi graczu/graczko!

Jeśli jesteście znużeni monotonnymi, przeglądarkowymi grami MMORPG, mamy dla was coś, w co naprawdę staraliśmy się włożyć sporą część naszych serc i wolnego czasu. W momencie gdy gdzie indziej trwają walki o to kto ma być przy władzy i wszyscy plują na siebie jadem, my chcemy zaoferować wam odrestaurowane, całkiem nowe i poskładane AMN! Rozgrywka mieści się w settingu Zapomnianych Krain (Forgotten Realms), gdzie wszystko może mieć miejsce. Wszechobecna magia, liczni bogowie i przerażające kreatury mieszają się, kotłują w jednym miejscu, by dać upust na nowych śmiałkach. Chcecie stać się jednymi z nich? Już dziś dołączcie do nas! Chcemy zaoferować wam spokojną, fabularną rozgrywkę z innymi graczami, możliwość rozwoju swoich bohaterów, a także spontaniczne rozmowy z innymi. Nie chcemy was ograniczać – chcemy pozwolić wam się bawić, odciąć się od świata realnego, by choć na chwilę żyć wymarzonym życiem poszukiwaczy przygód.


Jutro o godź 20 zaczyna się nowa era, a więc gracze startują z równego pułapu i rozgrywka zaczyna się na nowo.

Wszelakie pytania możecie kierowac do mnie na gg 6226220 albo w owym temacie.

Linki do gry i forum:)

http://amnrpg.com.pl/index.php

http://amnrpg.com.pl/forum/index.php
 

Bloodmorgh

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja chciałem polecić fajną stronę grynatelefon.net można na niej znaleźć całą masę ciekawych gier na smartfona, takich i darmowych i płatnych, na Androida oraz iOS, nawet Windows Phone :)
 

sharewell

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
1
Ball 3D (. ball3d . com). W tej grze wcielamy się w piłkarza i uczestniczymy w meczu piłki nożnej. Akcja dzieje się w alternatywnym wszechświecie, w którym ewolucja poszła zupełnie inną drogą. Z tego właśnie powodu piłkarze w Ball 3D nie mają ani rąk, ani nóg, ani nawet głów. Są to zwykłe krążki, które mogą się poruszać, skakać, kopać piłkę oraz ją podkręcać. Celem gry jest oczywiście zdobycie większej ilości bramek od przeciwnika. Ale pod tymi prostymi do zrozumienia podstawami kryje się bardzo rozbudowany gameplay, który będzie od nas wymagać kilku lat praktyki, aby dojść do perfekcji!

W grze dostępna jest cała masa ciekawych funkcji: Kilkadziesiąt różnorodnych stadionów, około 30 piłek, statystyki pomeczowe, możliwość tworzenia własnych strojów, oraz nagrywania i odtwarzania powtórek ze spotkań. Twórca gry (Maniek), od samego początku udoskonala rozgrywkę, dodając cyklicznie co 2-3 tygodnie aktualizacje, zwykle składające się zwykle z poprawy bugów, oraz dodania nowych ficzerów (ostatnio dodał stadion nazywany Real Football, w którym nie ma siatki dookoła boiska, a wyszczególnione są rzuty rożne i auty nadające nowej jakości grze). Ma także wiele ciekawych pomysłów, na które jednak nie starcza mu środków ani czasu.

Od mniej więcej roku organizowane są polskie turnieje na stronie ball3d . pl. Rozegraliśmy już trzy puchary polski, jeden sezon ligowy, oraz jeden superpuchar polski. Zapraszam na podany powyżej link, gdyż ze wszystkich tych wydarzeń można obejrzeć powtórki oraz przeczytać co nieco na ich temat.

A o to link, do meczu o Superpuchar Polski, rozegranego tydzień temu pomiędzy drużynami -X- a SG, będącymi jednymi z najlepszych na polskiej scenie Ball'a.

youtu.be/ B0ypF3ixE8E?t=7m37s

A tutaj popisy jednego z graczy :)

youtube . com/ watch?v=PUAIqRfRFZI

Jedyne czego nam brakuje, to właśnie większej bazy graczy, gdyż teraz szczytem jest weekend 18-21, kiedy jednocześnie gra około 250-300 osób. (Zwykle 33-50% z tej sumy to Polacy).
 
Do góry