Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

R

Righteousness

Guest
Ja gram w OGame, na uniwersum Ursa. Gierka wciągnęła mnie kilka lat temu, pograłem trochę i skończyłem. Tydzień temu znów założyłem konto.
 

JaneMary

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja zaczęłam grać ostatnio w Anno Online znaleźć można ją pod adresem pl.anno-online.com/pl
 

ReeD

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja znalazłem sporo gier online mmo na grawsieci.pl posegregowane w kategorie. Dużo polskich wersji językowych a The Settlers Online i Anno Online po prostu wypas. Polecam chociaż raz odwiedzić i zobaczyć.
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
[SIZE=12pt]Witam chciałem wam przedstawić niesamowitą grę jaką jest Goldentowns. Jak sama nazwa wskazuje gra ma dużo wspólnego ze złotem W grze mamy 6 surowców z których jednym jest złoto. Złoto wydobywamy w kopalni które sprzedajemy później 1 gram to 5 euro przelane na np. Paypala. Jest to więc gra w której możemy zarobić realne pieniądze. Jednym z takich sposobów jest wydobywanie złota poprzez budowę kopalń lub też sprzedaż innych surowców po osiągnięciu 60% happiness.[/SIZE]

[SIZE=12pt]Jak zacząć: rejestrujemy się http://www.goldentowns.com/?i=116475[/SIZE]

[SIZE=12pt]Początki:[/SIZE]

[SIZE=12pt]Po przejściu samouczka warto zwrócić uwagę na kilka faktów. Aby rozbudować kopalnie lub inny budynek musimy rozbudować połączenie drogowe z ratuszem (Town hall) na poziomie na którym chcemy rozbudować dany budynek a więc jeżeli chcemy rozbudować tartak na poziom 3 musimy mieć polaczenie drogowe na 3cim poziomie. Druga sprawa na która trzeba zwrócić uwagę to współczynnik happinness. Ten współczynnik wpływa na żywotność obywateli. A więc przy poziomie 10 obywatele żyją 10dni. Przy poziomie 19 żyją 11 dni itd. Należy więc jak najszybciej osiągnąć jak najwyższy poziom happiness poprzez rozbudowę domów mieszkalnych aby nie musieć co chwilę wykupywać nowych obywateli. Kolejna sprawa odnosząca się żywotności jest taka że z obywatele pracujące w początkowych budynkach są nieśmiertelni. Także na początku najlepiej rozbudowywać do maximum budynki które SA od początku niż budować nowe. Jeżeli budujemy nowy budynek to tylko taki który jest niezbędny np. market który jest potrzebny do rozbudowy domów na kolejny poziom. Kolejna bardzo ważna sprawa to energia, na początku może się wydawać ze nigdy jej nie zabraknie. Jednak mnogość akcji które robimy zużywa duzo energii, gdyż każda czynność zabiera 1 energii a energia odnawia się w czasie 1 na godzinę. Stad tez kiedy np. wydobywamy jakiś surowiec to najlepiej rozbudować np. tartak gdyż na 3cim poziomie wydobędzie nam więcej surowca i w trochę dłuższym czasie jednak za ta sama cenę 1 energii. [/SIZE]
[SIZE=12pt]Kolejnym istotnym elementem w grze jest rynek. Na rynku wymieniamy surowce. Warto zawsze zwracac uwage który surowiec najlepiej się sprzedaje. W tym momencie np. najlepiej stoi żelazo za które możemy kupić inne surowce jak np. drewno czy kamień. Najmniej za to oplaca się inwestowac w warzywa (vegetables) które można za smiesznie niska cene kupic na rynku. Tutaj podam realny przykład jaki miał miejsce w grze:[/SIZE]
[SIZE=12pt]Hipergol[/SIZE] [SIZE=12pt]bought [/SIZE]100 Vegetables for 13 Iron
[SIZE=12pt]a wiec jak widzimy ten gracz kupic 100 warzyw za 13 żelaza. [/SIZE]
[SIZE=12pt]Z marketu będziemy często korzystali gdyż często się zdarza ze mamy jednego surowca w nadmierze innego z kolei nam brakuje. W takim wypadku idziemy do rynku aby wymięć surowce. Ostatnia ważna uwaga to kopalnia złota, nie budujemy jej na początku rozgrywki, gdyż jest budynek jest drogi i wydobycie złota tez jest drogie. Na początek poświęcamy się rozbudowie dróg, zakładów produkcji i domów. [/SIZE]
 

jajcarz1

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Chciałem polecić stronę na której można wymieniać sobie waluty/punkty w wielu grach (np. Anno, Settlers, League of Legends) za punkty zdobyte na tej stronie. Punkty zdobywa się za codzienne logowanie, granie w inne gry, oglądanie reklam itp. Wszystko sprawne i legalne!​

dogry.pl/r/spctrl​
 

Adroe

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam!!

GoldenTown to symulator średniowiecznego miasta, polityki i wojen, w którym zarobione złoto wymieniamy na prawdziwą gotówkę.


Cała gra polega na rozwjaniu swojego miasta, jest bardzo prosta i intuicyjna dzięki czemu każdy może w nią grać. Niewatpliwym atutem jest to ze wymaga zaledwie 10 minut dziennie gry w poźniejszym etapie.

Zarobki najlepszych graczy na świecie mogą wynosić nawet do 100 euro dziennie. Przeciętny gracz potrzebuje 4 tygodni na rozpoczęcie produkcji złota, która da mu minimalne zyski. Po tym czasie może zacząć je sprzedawać lub rozwinąc kopalnie do maksymalnego levelu by produkować, a następnie sprzedawać złoto regularnie.

Wojny prowadzone są w sposób dwutorowy. Możemy podbijać pojedynczych graczy i następnie czerpać 10% z ich przychodów. Drugi sposób to wojny między państwami. Jeżeli nasz kraj podbije jakieś inne państwo, wszyscy uczesticzący w wojnie otrzymują 10% przychodów państwa.

Gra jest praktcznie nowa, chodzi od sierpnia, tylko dziś zarejestrowało się około 500 użytkowników, więc rynek jest nieustabilizowany i cały czas się rozwija. ( cena złota rośnie)

Jednym z największych plusów gry jest fakt, że jest strasznie prosta i logiczna. Nie wymaga wielkich strategi, tylko odrobiny cierpliwości zanim dorobimy się kopalni produkujących setki surowców.

Serdecznie zapraszam, oferuje pomoc w rozbudowie i podpowiedź odnośnie innych możliwych metod zarbku w tych grze ! zapraszam na priv

Link do gry : www.goldentowns.com/?i=34398

Zapraszam do dyskusji, co sądzicie o grze ? Ile póki co udało wam się zarobić ? jakie macie strategie na rozbudowę?
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Witam zaprasam was do gry Goldentowns. Gra jest bardzo podobno do traviana lub plemion. Mamy 6 rodzajów surowców warzywa, mięso, drewno, kamień, żelazo i glina i naturalnie złoto, które możemy sprzedać za euro. Najlepsi gracze zarabiają nawet po kilka euro dziennie.

Jak zacząć:

Rejestracja: tutaj

Początki: Po przejściu tutoriala staramy się rozbudowywać te budynki które mamy gdzyż nie ulegają one zniszczenie a zatrudnieni tam pracownicy nie umierają. Następnie tak szybko jak tylko można ulepszamy stojące domy aby zwiększyć naszą populacja a także współczynnik happiness, który wpływa na długość życia naszych pracowników. Następne co trzeba zrobić to wybudować market który jest wymagany do ulepszenia domów. Po markecie jest policja itd bardzo ważne żeby budować budynki usługowe koło siebie gdyż każdy z nich wpływa na siebie czyli wpływa jakiegoś budynki nie ulepszymy innego na wyższy poziom. Kolejna ważna sprawa to drogi: Aby rozbudować budynek na poziom drugi musi on być połączony z ratuszem drogą na poziomie drugim. A więc najlepiej rozwijamy drogi potem budynki.

Jak zdobywać złoto:

- kopalnie złota chodź na początek mało opłacalne z powodu drogich kosztów wydobycia.
- sprzedaż surowców w markecie za złoto po osiągnięcie 60 happiness
- sprzedać pracowników po osiągnięciu 100 hapiness

Podsumowując nie budujcie nowych budynków tylko najpierw ulepszcie na maxa te co macie, każdy nowy budynek psuje się 5% na dzień i trzeba go co jakiś czas naprawiać. Jak najszybciej osiagnij 100 procent hapiness by twoi pracownicy nie umierali zbyt szybko.

Powodzenia w grze!
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Wszystkich fanów skoków narciarskich zapraszam do gry w całkiem nowej rozrywce na przeglądarkę - Ski Jump Mania.
Wcielamy się w niej w skoczka narciarskiego i próbujemy doprowadzić go na sam szczyt.
http://s1.skijumpmania.com/r40672
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Witam!
Niedawno powstał pewien internetowy projekt, w który jestem zaangażowany. Jest to gra polityczna online, która nazywa się "Wirtualne Państwo". W tej grze możesz zostać politykiem, magnatem gospodarczym, posłem, ambasadorem, sędzią, prezydentem, marszałkiem, redaktorem czy ministrem. Możesz tworzyć partie i działać w niej.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam!
Wirtualne Państwo - START!
 

fwiz111

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja niedawno zacząłem grać w Rail Nation.
greatgames.pl/gra-mmo/rail-nation/

Jest to gra dla fanów pociągów, kolei, itp. Mnie wciągnęła bez reszty.

Tutaj zawsze szukam ciekawych gier MMO:
GreatGames.pl
 

Dzimi171

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak pewnie wielu z was wie w internecie jest wiele sposobów na zarabianie. Poprzez reklamy, upload plików i wiele innych serwisów oferujących zarobek przez internet. Jednak niewiele osób wie o wielu ciekawych projektach. Przedstawię 'grę", która może stać się porządnym źródłem dochodów nawet przy niewielkiej inwestycji.

Golden Chase

Nie ma sensu zaczynać bez inwestowania w nią pieniędzy. Stracimy tylko czas, a i tak nic nie zarobimy. Jednak jest to jak na razie jeden z najlepszych sposobów na inwestycję. Na początek chciałbym zauważyć, że gra "żyje" już prawie rok, a rezerwy gry szybko się powiększają, więc nie musimy się martwić, że w najbliższym czasie ta strona upadnie. W tej grze za złoto możemy wykupywać krasnoludy, które będą wydobywać dla nas złoto. 1USD = 3500 gold. Gra nie wymaga od nas żadnego wysiłku intelektualnego. Nie wymaga ona również dużych pokładów czasu. Wystarczy, że raz dziennie/raz na kilka dni wejdziemy do gry na kilka minut, aby zebrać kamienie, które zebrały nasze krasnoludy, sprzedać je za złoto i zatrudnić kolejnych pracowników. Nie musicie się bać o wypłacalność. Zainwestowałem tę stronę nie bez powodu i nie bez dowodów. Jeśli ktoś nie wierzy może sprawdzić dowody wypłat graczy, którzy pokazują je na niedawno powstałym forum.
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym dobrze wszystkiego nie sprawdził i nie wyliczył. Gra oferuje ciekawe bonusy. Przy pierwszej wpłacie otrzymujemy dodatkowe 55% złota, a także przy każdej wpłacie otrzymujemy dodatkowe darmowe krasnoludy. W ten sposób ja przy wpłacie 30 dolarów uzyskałem w grze, w sumie równowartość 60 dolarów.
W grze zdobyte złoto jest dzielone. 70% jest to złoto tylko do wykorzystania w grze do dalszego rozwoju, natomiast 30% trafia na konto z którego możemy wypłacać pieniądze(te pieniądze możemy wymieniać na złoto w grze przy czym złoto tylko do wypłaty przed trafieniem na konto złota do gry jest powiększane o 20%. Jest to szczególnie opłacalne na początku, by przyśpieszyć rozwój). Aby wypłacić pieniądze potrzebujemy jeszcze Payment Points. Na początku będzie nam ich brakować jednak w przyszłości, gdy się już uzbiera dość złota można kupić krasnoludy, które będą pozyskiwać te punkty.
A teraz trochę statystyk. Wszystkim zaczynającym radziłbym zainwestować 10 dolarów lub więcej. 10 dolarów to nie tak dużo, a im więcej zainwestujemy, tym więcej zarobimy. Wszystko obliczyłem po przez odpowiedni formularz excela. W przypadku zainwestowania 10 dolarów jeśli przez 2 miesiące będziemy inwestować wszystkie pieniądze tylko i wyłącznie w rozwój to w trzecim miesiącu wyjdziemy na plus. Przez trzeci miesiąc będziemy w stanie zarobić +/- 15 dolarów w zależności od tego jak się zaangażujemy w grę. Wiadomo, że wchodząc codziennie rozwiniemy się szybciej, niż wchodząc raz na tydzień. I te 15 dolarów to będą pieniądze z tych 30%, pozostałe 70% dalej będzie nam służyło do rozwijania się. Nie trudno jest się domyślić, że w następnych miesiącach będziemy zarabiać coraz, więcej, bo mimo wypłacania części pieniędzy dalej będziemy się rozwijać. Możemy też nie wypłacać żadnych pieniędzy przez dłuższy czas, by mocniej się rozwinąć i potem zacząć zarabiać więcej. Istnieją też różne metody, by zwiększyć swoje zarobki, ale nie będę jeszcze wszystkiego zdradzał. Tak czy siak gra ma potencjał i jeśli ktoś odważy się zainwestować i poczeka to może na tym wiele zyskać. Jeden z graczy, który pokazał swoje dowody wypłat zainwestował 70dolarów, a teraz po kilku miesiącach gry zarabia 10 dolarów dziennie. To 900zł miesięcznie, czyli całkiem niezła kwota. Także tutaj referrale pomagają się rozwijać. Oczywiście osoby, które zarejestrują się z ref-linku nic nie tracą, a polecający zyskują. 10% z wpłat naszych poleconych otrzymujemy w formie złota(jeśli wpłacicie 10 dolarów to ja otrzymam równowartość 1 dolara, czyli 3500 złota), a do tego 30% tej kwoty otrzymamy w formie Payment Points. Tak więc jeśli polecony wpłaci do gry 10 dolarów to polecający otrzyma 3500 złota i 3PP pozwalające na wypłacenie 3 dolarów.
Nie będę wypisywał już zalet i wad, gdyż każdy je dostrzeże jeśli przeczyta uważnie całość. Gra jest wręcz przeciwieństwem Goldentowns. Gra cały czas się rozwija, więc to dobry moment, aby zainwestować. Aktualnie jedyną wadą gry jest to, że z powodu problemów z kontem paypal wpłaty poprzez ten system zostały zablokowane na czas nieokreślony. Wpłaty są dokonywane za pomocą Payeer, który współgra z takimi serwisami jak EgoPay czy OkPay. Większość tych stron ma minimum wpłaty co najmniej 50 dolarów oraz inne wady. Jednak dzięki exchangerom(jeden z największych exchangerów to własnie polska firma) możemy wpłacić pieniądze bardzo szybko za pośrednictwem polskich banków, a także nie obowiązują nas takie minimum wpłaty, więc nie musicie inwestować dużych pieniędzy. Na polskim podforum można znaleźć stworzony przeze mnie poradnik, który bardzo jasno poprowadzi was krok po kroku i pomoże wpłacić pieniądze.
Z góry dziękuję wszystkim, którzy zarejestrują się z mojego linku. Wy nic na tym nie tracicie, a to bardzo pomaga mi w szybszym rozwoju. ^^

goldenchase.net/?i=289280

Zapewne znajdą się sceptycy, którzy nie zaufają tej stronie mimo dowodów wpłat i doświadczenia innych graczy. W trakcie następnych miesięcy będę aktualizował ten temat, dodawał informacje co do mojego rozwoju, czy rzeczywiście jest tak jak to sobie obliczyłem i tu napisałem oraz będę dodawał dowody wypłaty.y czym złoto tylko do wypłaty przed trafieniem na konto złota do gry jest powiększane o 20%. Jest to szczególnie opłacalne na początku, by przyśpieszyć rozwój). Aby wypłacić pieniądze potrzebujemy jeszcze Payment Points. Na początku będzie nam ich brakować jednak w przyszłości, gdy się już uzbiera dość złota można kupić krasnoludy, które będą pozyskiwać te punkty.
 

pablo668

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam
zapraszam do gry strategiczno-ekonomicznej w ktorej mozna sie wcielic w role polityka lub calkowicie isc droga rozwoju poprzez zakladanie nowych fabryk
Jak w realnym zyciu pracujemy raz dziennie
za kazda prace dostajemy doswiadczenie
oprocz tego co 3 dni bonus za praca
mozemy tez walczyc 10 razy dziennie
lub uczestniczyc w wwalkach na arenie
Mozna tez podbijac Panstwa i zostac ich wladca
decyzja nalezy do ciebie
game.inter7.pl


witam
Przedstwaiam managera pilkarskiego w ktorym oprocz dobrej zabawy mozna wygrac realne pieniadze
gierka jest dosyc nowa i dlatego jeszcze nie wszystkie opcje sa dostepne
Caly czas jednak jest rozbudowywana goo.gl/F8AFbs
zapraszam
 

plej

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hejo, może ktoś jest zainteresowany to pozwole sobie podać info o gierce przeglądarkowej POKELIFE.

Gra jest oparta na świecie pokemon, jest dużo nawiązań do gier gameboyowych tyle że tutaj wszystko jest on line, i gra się z około 50,000 innymi graczami, zbieramy poki, walczymy między sobą, tworzymy stowarzyszenia i wiele innych, nie sposób wymienić wszystkich rzeczy jakie tam można robić, jaką drogę rozwoju konta wybrać.

Aktualnie w grze jest ponad 500 pokemonow (4 regiony, niedlugo wchodzi 5 więc przybędzie ich około setki), jeszcze więcej posunięć (ataków), które różne pokemony mogą poznawać aby walczyć między sobą, mnóstwo odznak i innych.

Osobiście jestem moderatorem Pokedexu (największego zbioru informacji o grze, pokach i wszytkim co związane ze społecznością Pokelife, tworzę poradniki, samouczki, artykuły), dlatego oferuję swoją pomoc Tobie jako potencjalnemu przyszłemu trenerowi poków, pod warunkiem, że zarejestrujesz się z mojego linku polecającego:

poke-life.net/rejestracja.php?polec=289658

Będę odpowiadał na wszystkie Twoje pytania, doradzał ci ustawienia ataków, pokemonów, drużyny gdyż w grze istnieje wiele ukrytych mechanizmów, które nie są jeszcze opisane w dexie i być może nigdy nie będą.

Jeśli już teraz chcesz zacząć przygodę ze stworkami z dzieciństwa to zarejestruj się, graj i pytaj śmiało a na pewno pomogę ;)

poke-life.net/rejestracja.php?polec=289658

~plejus
 
Do góry