Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Wrouz

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
g2a.com/r/wrouz

Jak ktoś chętny do wspolnego zarabiania zapraszam, także pisać pw
 

franek1j

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
po drugiej stronie kabla
Witajcie chcę wam przedstawić grę na przeglądarkę GOLDENTOWNS.
W grze chodzi o budowę średniowiecznego miasta.
Wydobywamy w niej złoto i inne surowce.
Złoto możemy sprzedać za prawdziwą kasę.

Opis gry:
Goldentowns firmy Anno1777 Labs to mocno rozbudowany symulator ekonomiczny, polityczny i militarny, w którym gracze mają możliwość zamiany wirtualnego kruszcu na realne złoto lub pieniądze. W funduszu gry jest ściśle określona ilość wirtualnego szlachetnego minerału w całości mającego pokrycie w realnym produkcie. Podstawowym sposobem pozyskania surowca jest jego wydobycie w kopalniach, które w ramach rozgrywki gracz może budować na terenie swojego miasta. Złoto posłużyć może do przyspieszenia rozwoju własnego miasta, nabycia udziałów w miastach innych graczy lub finansować zdobywanie korzyści płynących z produkcji całych narodów (akcje państw). Wszystkie te czynności dzięki dobremu zarządzaniu mogą przyczynić się do wzrostu ilości posiadanego złota, a co za tym idzie po wymianie na realne pieniądze uzyskania większej satysfakcji z samej gry.

Reszta opisu na --- -> http://www.goldentowns.pl/

Zdjęcie z gry:

http://www.goldentowns.pl/wp-content/uploads/2013/10/05_10-goldentowns.jpg

I na koniec linki do gry:

http://www.goldentowns.com/?i=274317 ( reflink dla lubiących spomagać innych urzytkowników )
http://www.goldentowns.com/ ( link oficjalny)

Zapraszam do gry!!!
 

adamwerto

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja od wczoraj, korzystając z wolnego czasu zacząłem robić bloga z grami online i MMORPG
które w jakiś sposób mnie wciągnęły :) Mam nadzieję, że będzie to dobry sposób aby jak już znajdę fajną grę nie musieć jej już szukać :p Linka niestety nie mogę podać bo jestem nowy i będzie,że spamuje ;)
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
A ja jakiś czas temu odświeżyłem sobie Metin2 i przyznam, że ta gra wciąż wciąga i potrafi zapewnić dobrą zabawę na wieczór. Wiadomo, grafika już nie ta, ale mimo wszystko wspomnienia powróciły ;)
 

ciucia24

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsza gra gangsterska na rynku w której można wygrać atrakcyne nagrody. Zapraszma na http://g2.gangsters.pl/?ref=68067
 
W

wiki9969

Guest
Ja zaczęłam grać w Plemiona pięć lat temu. :D Dzisiaj po raz kolejny z nudów się zarejestrowałam i mi to uświadomili. :D

A na którym świecie grasz?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grałem dawno, dawno temu w plemiona na pierwszym i drugim świeci ^^
 

Gromer

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
g2a.com/r/gromer

G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
.g2a.com/r/gromer
A tu ref do przykładowych gier,programów:
Program Norton 360 za 4-5zł:
g2a.com/r/norton360for180days
CS:GO:
g2a.com/r/cstrike-globaloffensive
Booster Pack do Hearthstone:
g2a.com/r/hsboosterhs
Lub Garry's mod Taniej!:
g2a.com/r/taniejgm
Pozdrawiam.
(A jak ktoś nie chcę robić mi reflinka to link do strony głównej:g2a.com/r/ )
 

Drakes999

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
16
Punkty reakcji
2
Gromer napisał:
G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
g2a.com/r/gromer


G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
.g2a.com/r/gromer
A tu ref do przykładowych gier,programów:
Program Norton 360 za 4-5zł:
g2a.com/r/norton360for180days
CS:GO:
g2a.com/r/cstrike-globaloffensive
Booster Pack do Hearthstone:
g2a.com/r/hsboosterhs
Lub Garry's mod Taniej!:
g2a.com/r/taniejgm
Pozdrawiam.
(A jak ktoś nie chcę robić mi reflinka to link do strony głównej:g2a.com/r/ )
Witam chcę wam przedstawić polska grę Darken Age


Witam chę wam przedstawić polską grę Darken Age :)


Drakes999 napisał:
G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
g2a.com/r/gromer


G2A to serwis na którym można kupować gry,programy i booster packi taniej niż na steam itp. jeśli ktoś będzie chciał cokolwiek kupić na owym serwisie to prosiłbym o wcześniejsze kliknięcie w mojego ref'a z góry dziękuję:
.g2a.com/r/gromer
A tu ref do przykładowych gier,programów:
Program Norton 360 za 4-5zł:
g2a.com/r/norton360for180days
CS:GO:
g2a.com/r/cstrike-globaloffensive
Booster Pack do Hearthstone:
g2a.com/r/hsboosterhs
Lub Garry's mod Taniej!:
g2a.com/r/taniejgm
Pozdrawiam.
(A jak ktoś nie chcę robić mi reflinka to link do strony głównej:g2a.com/r
Witam chcę wam przedstawić polską grę Darken Age. :)
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Plemiona to najlepsza przeglądarkowa, nie grałem od ponad 2 albo 3 lat ale ostatnio znowu zacząłem :>
 

MartaSadowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
Poznań
Teraz już są plemiona 2:D Ogólnie polecam inne strategie jak Stronghold Kingdoms czy nawet Settlers. Ja osobiście teraz bawię się w Elsworda (fajna bijatyka) i Legion Śmierci (rpg). Kiedyś grałam też w Aion i Smite tez niezłe;) polecam na nude!
Ogólnie to gry MMO zawsze znajduje na: kopalniaMMO.pl
 
S

serwor

Guest
Gressil napisał:
Grałem dawno, dawno temu w plemiona na pierwszym i drugim świeci ^^
Gralem na drugim, w ogóle mialem okres plemion, czesto gralem w topowych plemionach, najlepiej wspominam 33 swiat i plemie Ostatni Legion, praktycznie sami pelnoletni gracze walki z imperium zła i te rozmowy po świt, swietny okres.
Ale teraz bez premium nie da sie chyba grac.
 

lukierroo

Guest
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam sklep g2a.com/r/lukierroo

można świetnie zarobić na sprzedawaniu gier.
 

Bloodmorgh

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja aktualnie gram w zasadzie w dwie gry, bo w Star Conflict - strzelanka kosmiczna, w której można sobie fruwać tu i tam (głównie PvP) i w cyfrową karciankę Hex: Shards of Fate - coś jak Duel of Champions, nie wiem czy widzieliście :)
 

PolskaKrew

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, chciałbym was zaprosić do zagrania w przeglądarkową grę Footballteam, dziś o godzinie 14:00 wystartował nowy serwer, więc szanse są wyrównane :) gra jest oparta o nowy silnik i nowe pomysły, mamy tam za zadanie stworzyć własnego piłkarza dojść do klubu, lub go utworzyć i doprowadzić go na sam szczyt :) także zachęcam spróbować wszystkim fanatykom piłki nożnej i nie tylko ! :)

PS. Jeśli chcesz mi pomóc zarejestruj się z tego linku s10.footballteam.pl/index.php?polecil=1796 :)
 
Do góry