Gry Piwne!!!! Czyli nic tak nie łączy, jak wspólne pląsy

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Bardzo wszystkich przepraszam, ale niestety mialem kilkudniowa przerwa w zyciorysie (to od piwka)
Oto nastepna gra:
Latające karty
Potrzebne są: talia kart, miska i dużo piwa. Siadacie przy stole, na którym stoi pusta miska. Rozdajesz karty. Zabawa polega na tym, żeby wrzucić kartę do miski z odległości nie mniejszej niż jeden metr. Jeśli trafisz - pijesz piwo, nie trafisz - nie pijesz.
Rodzaj gry : zręcznościowa
Moc gry w promilach: 3
Jutro część dalsza
 
F

faithless

Guest
greenpl, jestes the best
uki_uki1, Ile metrów przeszłes

Helmud_Ziom napisał:
doszłem do 60 metrów fajna gierka
a ja tylko do 56 :( Ale będe walczył :) Ide trenowac :rotfl:

greenpl napisał:
Jutro część dalsza
czarnulka23,
CO 100 <wow>mloda102,
Spadłęm z dachu ;(
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
a widze ze znowu temat zaczal sie podobac, wkrotce wpisze nowy post, a moze wy macie pomysl na jakas gra z pifkiem??
 
F

faithless

Guest
greenpl, Podoba sie podoba :) Dawaj kolejną gre to przetestuje w rodzinie :rotfl: My lubimy piwko :rotfl:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
NEXT GRA

Dziurawy Dzbanek
Doskonala gra barowa. Towarzystwo siada wokół stołu i zamawia dzbanek piwa. Naczynie krąży z rąk do rąk, a każdy pije, ile chce. Wygrywa ten, który osusza kufel, a przegrywa osoba przed nim. I to ona ma święty obowiązek postawić następną kolejkę.
Rodzaj gry : barowa
Moc gry w promilach : 4



czekam na komentarze cdn...

[ Dodano: 26 Maj 05, 10:42 ]
Aha zeby bylo ciekawiej podam wam nazwy nastepnych gierek :
Szybcy i Trzeźwi
Pojednyek z Barmanem
Butelka
Komin
Atak Kosmitów
i.... Taniec na Rurze

ale to nie wszystkie
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Tańca jeshcze nie ale w piatek jade na dzialke do qmpal na pifko (cale 3 dni 400 browarkow na 6 osob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) wiec chyba przetestuje te ktorych nie przetestowalem (mam nadzieje ze przezyje) :zdziwko:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
elo dopiero jutro jade wiec jeszcze troszeczke zycia mi zostalo (faithless zachec innych do odwiedzania tego posta)

Oto moim zdaniem najfajniesza i najlepsza gra piwna

Szybcy i Trzeźwi

Jest to jedna z najpopularniejszych gier piwnych. Siadacie przy stole naprzeciwko siebie z pełnymi kuflami piwe. Na hasło "start" wszyscy unoszą qfle i wlewają zawartość do gardeł. Po zakończeniu jak najszybciej należy unieść kufel nad głową i przekręcić do góry dnem. Wbrew pozorom nie zawsze wygrywa ten, który pierwszy wypije piwo. Obrócenie kufla wcale łatwe nie jest.....

Rodzaj gry : zręcznościowa
Moc gry w promilach : 5
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Pomysly sa, czesto zwariowane i niebezpieczne (radze nie testowac na sobie - ja testowalem i wygladam jak wygladam ;) ) zart oczywiscie prosze sledzcie moje posty bo warto :p
 
F

faithless

Guest
greenpl napisał:
sledzcie moje posty bo warto
Nie musisz mnie przekonywac :D Są zaje bis te !!!!
Oczywiscie będe rekomendował twoje posty :rotfl: Zawsze jest sie z czego posmiac :hyhy:
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
to fakt posmiac jest sie z czego ,ale raczej nie mam zamiaru probowac tych gier na sobie...zostane przy tradycyjnym piciu zimnego browarka :hyhy:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
to sa raczej gry grupowe, dla kobiet i mezczyzn... i alkoholikow :hyhy: w sobote z rana po imprezie dam nowe gry
 
Do góry