Gry Piwne!!!! Czyli nic tak nie łączy, jak wspólne pląsy

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
No nareszcie cos sie tu widze ruszylo, faktycznie girki niczego sobie ;) szkoda ze nie wiedzialam o nich woczoraj bo byla okazja do przetestowania :p
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
jutro (*pewnie na kacu gigancie) wpisze ze 2 nowe aha czytajcie moje inne posty tesh raczej smieszne i dziwne

[ Dodano: 28 Maj 05, 08:23 ]
*kac GIGANCIOR*


Komin
Formujesz dwie drużyny i zamawiasz piwo w plastikowych kubkach. Wygrywa ten team, który wybuduje wyższą wieżę z pustych kubków. Czas nie gra roli, liczy się efekt końcowy.

Rodzaj gry : zręcznościowa
Moc gry w promilach : 5

A TERAZ MOJA ULUBIONA GRA!!! :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Pojedynek z BARMANEM
Gra zwykle kończy się dla Ciebie porażką, ale to w końcu zabawa. Poszukaj pustej knajpy. Upewnij się, że obsługa zna się na żartach (z doświadczenia wiem, że przynajmniej w Piotrkowie barmani są mało wyluzowani ;) ) Najważniejsze, żebyś nie robił planów na następny dzień. W tej zabawie wystawiasz na próbe cierpliwość barmana i swoje możliwości przyswajania alkoholu. Oto co robisz :
1. Podchodzisz do baru i zamawiasz MAŁE piwo
2. Kiedy dostajesz piwo, płacisz banknotem o wysokim nominale
3. Gdy barman pójdzie rozmienić pieniądze, ty w tym czasie wypijasz alkohol do dna.
4. Gdy barman wróci z resztą, postępujesz jak w punkcie pierwszym. I tak do końca, twojego lub barmana

Rodzaj gry : barowa
Moc gry w promilach : 5
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
greenpl, a powiedz mi jeszcze skoro wiesz z doswiadczenia ile razy wytrzymuje taki kelner zanim sie zdenerwuje na maxa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
srednio to wytrzymuje do czasu skonczenia mi sie grubych banknotów :hyhy:
ja na melanz nie nosze zbyt dlugo keshu
 

NOVA1983PL

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema wszystkim!

Byłem z GREENem na imprezce. Facet umie sie bawić...

Pozdro600
NOVA
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
wiesz można tez wykończyc barmana w inny sposób
Gra piwna świnka skarbonka
wszystkie swoje pieniądze w sklepie obok zamienić na monety i zamawiać tylko duże piwa lub droższe trunki i placić jak najdrobniejszą kasą najlepiej 1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, tymi najlepiej ewentualnie jeszcze 1zł, 2zł pytanie jak długo wytrzyma barman licząc pieniądze :)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
hehe nizle mnie by trafil szlag juz przy 2 razie :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
czasem tak robię w sklepie obok jak idę po zakupy a najleprze jest jak widzą że mam np, 10 zł a zakupy robiłam za 9zł 50 gr, i zamiast zapłaciść tymi 10zł płacę im samymi drobiazgami szału dostają po 2 razie jak są niektóre silniejsze to wytrzymują do 4 . Ostatnio poszłam do sklepu i jak mnie zobaczyła jedna powiedziała szeptem (ale i tak ją było słychać "no nie to znowu ona !!! teraz ty idź bo inaczej pobiegniesz do apteki po środki uspakajające bo jej znieść nie mogę" no i jej koleżanka podeszła do kasy żeby mnie obsłużyć a ja jak na złość zaplaciłam grubymi po czym przyszlam za 10 min. i (jak to zazwyczj robię) zrobilam akcję Świnka skarbonka ekspediętka wyła czerwona e wściekłości :)
 
F

faithless

Guest
malina160, Ja zbieram jedno groszówki i chodze na zakupy :hyhy:
Ale mi to baba za pierwszym razem powiedziałe ze z tekimi drobniakami to mam do niej wjęcei nei przychodzic !!! A ja głuchy i tak poszłem :hyhy: :hyhy: Lubie jak dostaje białej gorączki :rotfl:
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
No nie, nie chcialabym miec was za klijentow :rotfl: akcje swietne, ale pracowalam miesiac na kasie w hipermarkecie i wiem jakie to jest denerwujace :zly: chyba wychodze z zalozenia ze nie nalezy byc zlosliwym, choc gdy sa jakies okropne baby to same sie o cos takiego prosza :p wiem jedno taka praca odpada :znudzony: Sama to doswiadczeniach w takiej pracy,niejestem czesto milym klijentem jezeli baby sa zgorzkniale :p
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
tesh pracuje z takimi pieniedzmi, i wiem jak to jest denerwujace gdy klijent daje Ci kase w samych "zlotych" monetach
 
F

faithless

Guest
greenpl, :rotfl: Dobrze ze wogule płaci :rotfl: Ale niektórym ludzia sie NALEZY ! ! ! Kiedys wybrałem sie na zakupy, Nie miałem papierków tylko drobiaki i to wcale nie "złote" Babsko beszczelne mówi mi ze "z takimi drobniakami to moge se do "biedronki" skoczyc tam lubią takich jak ja ! " Miałem ochote sypnąc jej wiązanką Łaciny !!!
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
no dobra dobra to moze jakies nowe gierki greenpl ? :D
 
Do góry