Gry Piwne!!!! Czyli nic tak nie łączy, jak wspólne pląsy

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Komin
Rormujesz dwie drużyny i zamawiasz piwo w plastikowych qbkach. Wygrywa ten team, który, który wybuduje wyższą wieżę z pustych kubków. Czas nie gra roli - liczy się efekt końcowy.

Rodzaj gry : zręcznościowa
Moc gry w promilach : 5

Pięćdziesiątka
Do tej gry wystarczy piwo, stół, popielniczka i moneta 50-groszowa. Ustaw popielniczkę na środku stołu i połóż monetę na jej krawędzi, tak byś mógł pstryknąć w monetę od dołu. Gra polega na tym, żeby strzałem kciuka umieścić monetę w popielniczce. Kto nie trafi, nie pije. Na początku będzie łatwo, ale z czasem będziecie mieli problemy, by w ogóle pstryknąć w monetę.
Rodzaj gry: monetarna
Moc gry w promilach: 4
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
nika takie ewentualnie gdzies moze na ogrodkach dostaniesz choc tez bedzie trudno :/
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
u mnie w ogrodkach piwnych nie ma problemu z plastikowymi kubkami - a jezeli juz macie problem z zamowieniem w plastikach, to trzeba isc do sklepu z naczyniami jednorazowymi i po prostu tam kupic
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
DZIEKUJE

NASTEPNA GIERKA

Seks, Drugs and Rock'n'Roll
Rozpoczynasz grę, wypowiadając dowolną literę alfabetu. Reszta towarzystwa musi po kolei wypowiadać słowa na tę samą literę, koniecznie mające związek z seksem, narkotykami i rock'n'rollem. Kto się powtórzy albo nic nie wymyśli, nie pije.

Rodzaj gry : logiczna
Moc gry w promilach : 3
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
gier bedzie wiecej, lecz jak to zwykle bywa chwilowo mam brak weny twórczej, wiec na razie nie bede tu nic dodawal. Ale w opracowaniu mam kilka innych ciekawych tematów wiec czekajcie cierpliwie
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
greenpl, to daj znac jak cos ciekawego wymyslisz, bo bywam teraz z doskoku, sesja sam rozmumiesz :zdziwko:
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Pograjcie sobie w w ice tower, bardzo lajtowa Gra :rotfl: :rotfl: :rotfl: , skaczesz takim ludzikiem corasz szybciej Ci czas u cieka mój Rekord to 430 a wasz :rotfl: :rotfl:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
JA TAM najbardziej lubię grę w karty


wiem wiem

kto gra w karty ten ma łeb obdarty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wiem wiem kto ma szczęście w kartach to nie ma w miłości

i tak dalej i tak dalej i tak dalej

ALE JA NAJBARDZIEJ LUBIE W KARTY "rżnąć"

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



poker

tysiąc

remik


czy inne

:] :] :] :] :] :] :] :]



przy piwku


i np chipsach


:] :] :] :] :] :] :] :]
 
Do góry