Gothci

Heledore

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pless
Gothci po prostu ubierają się w swój własny oryginalny dla tej subkultury sposób i nie wiem co ma to wg niektórych z Was wspólnego z kultem szatana.
 

nocone

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zgierz

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Nic do nich nie mam w sumie... każdy ma jakieś tam zainteresowania. Co do tekstu z Wikipedii, to wątpie by ktokolwiek powyżej 13 roku życia nie wystawiał nagiej skóry na słońce :lol:
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
a to o popierdółkach robią książki?
wreszcie to znalazłem
prykład jak to goci są... no nie ważni jacy są, i tak już się mnie czepiają, sami ocencie.
ależ oni mhhhhhrrrroczni i szatańcy


No nie... już myślałam, że rzucisz mi tu jakąś księgę a nie arta z "pardonu" ;/
Jak opierasz swoją wiedzę tylko na takich "super" newsowych artykułach to gratuluję. Pewnie, że wśród każdej subkultury,
znajdą się "pomyleńcy, wykolejeńcy czy inny oryginalsi". A jak lasencja chce być sunią to niech sobie chodzi na smyczy i nawet na 4 łapach (mrocznych łapach). ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co za różnica skąd, oni nie są wymyśleni, poza tym wszyscy goci tak wyglądają, tzn, ta parka nawet normalnie wygląda w porównaniu z niektórymi xD
nie no ok, bez uogólniania :) ale to naprawde śmieszne xD
 

Mortiferum

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z daleka
Artykuł co najmniej ciekawy, ale nie rozumiem szumu jaki zrobiono wokół nich xD To taki sam sposób myślenia, jaki spotkał mnie. Spytał mnie zupełnie obcy mężczyzna w autobusie czy takie obroże razem z kagańcami sprzedają? I gdzie xD chora przesada
 

nocone

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zgierz
ale oni nadają smaczka w życiu, wolałbyś żyć w świecie uniformów z lampasem?

btw. FMA jest tru goth :))
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dante gothem, na Boga, bo jak strzele w ten .... lep to odpadnie!!! :D Tez podpisze sie pod tym, ze jego styl bardziej przypomina mi rockowca.

AAA!!! Nie bardzo wiem, co Goci (pozwole sobie na spolszczyznienie) maja wspolnego z Szatanem!!! Bo sie tu taki watek pojawil. Mozna drwic z pana ciemnosci, ale az tak? ;)
 

Mortiferum

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z daleka
O xD Nawet Eda żeście w to wmieszali xD Nosi ciężkie buty nie z powodu kaprysu ;p W jakich innych pomieściłby swoją zbroje? Ja bym go pod metalowca podpisała. Bo przypomina mi kumpla metalowca :p
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
co za różnica skąd, oni nie są wymyśleni, poza tym wszyscy goci tak wyglądają, tzn, ta parka nawet normalnie wygląda w porównaniu z niektórymi xD
nie no ok, bez uogólniania :) ale to naprawde śmieszne xD


No właśnie, nie uogólniaj - widać od razu, żeś z tą grupą dłuższej styczności nie miał. :) I nie mam na myśli teraźniejszych przedstawicieli - którzy i mnie śmieszą swą mrocznością. Swoją drogą szkoda, że ta subkultura przemieniła się w prawdziwą rewię mody. :/
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Co Wy chcecie od gothicu??? To jest ich indywidualny styl, każdy ubiera się jak chce, nie przejmując sie tym, co powiedzą na to inni itd. i to mi się najbardziej w tym podoba. Nie obchodzi ich, czy ich wyśmieją, czy może ktoś się wystraszy na ich widok. A chyba to jest najważniejsze, zeby po prostu być sobą, czy nie tak?
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Co Wy chcecie od gothicu??? To jest ich indywidualny styl, każdy ubiera się jak chce, nie przejmując sie tym, co powiedzą na to inni itd. i to mi się najbardziej w tym podoba. Nie obchodzi ich, czy ich wyśmieją, czy może ktoś się wystraszy na ich widok. A chyba to jest najważniejsze, zeby po prostu być sobą, czy nie tak?
W gruncie rzeczy ten opis możnaby podłączyć do każdej subkultury <_<
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Być może.
Ale większość innych subkultur zwraca wielką uwagę na swój wygląd (mówię tu o każdej osobie indywidualnej).
A w tym przypadku robi się wszystko tylko i wyłącznie dla siebie, dla swojej przyjemności.
Ta subkultura również łączy sie właśnie z niezależnością od innych. Podziwiam to.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Dalej wydaje mi się, że to się dotyczy nie tylko gothów.
Zresztą ja tego np. o nich powiedzieć nie mogę, bo mam negatywne nastawienie do tej subkultury.
Obiektywna nie mogę być ;)
 
Do góry