Golenie nóg

Ryju

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
no coz ja z bratem mamy w genach ze nie mamy za bardzo duzo wlosow no i inni mysla ze ja je gole
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wedlug mnie facekt ktory goli nogi to jest okropnenie moge takiego czegos i wydaje mi sie ze wiekszosc osob płci żenskiej woli jak gosc nie goli nog..:)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja wam powiem, że ogolone nogi wyglądają o wiele ładniej i są bardziej estetyczne :p Chociaż sam nie golę... Ale na wakacjach miałem okazję (w Hiszpanii) widzieć wiele mężczyzn, którzy mieli ogolone nogi i nie wyglądało to brzydko i pedalsko.
Jak chcesz to gól... tylko wiesz... Polska jest dosyć cofnięta w rozwoju i ludzie nie rozumieją że to już XXI wiek i że wszystko się zmienia.
Ja tam bym też ogolił, ale jednak mam zbyt chude nogi, żeby je bardziej na pokaz wystawić xD Po prostu mam szybki metabolizm i przytyć nie mogę :/ A tak jak włosy mam to wydają się z deka grubsze xD

PS: Pedałem nie jestem :-]
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
Ja osobiście nigdy bym nóg nie ogolił, lecz mentalność Włochów czy Hiszpanów do tego rodzaju spraw mnie bawi. Zostawmy golenie nóg kobietom ;)
 

dtmaster

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak już masz tak owłosione nogi jak małpa to sobie zgól a jak nie to po co je golić.Ja uważam że nogi z zarostem nawet ładniej wyglądają niż te bez.

Dodam jedno co z goleniem nóg ma pedalstwo.Co za ludzie!
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jak już masz tak owłosione nogi jak małpa to sobie zgól a jak nie to po co je golić.Ja uważam że nogi z zarostem nawet ładniej wyglądają niż te bez.

Dodam jedno co z goleniem nóg ma pedalstwo.Co za ludzie!
Też się zastanawiam
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Już nie chodzi o sam fakt golenia, ale jak ja czasem czytam jakieś wypowiedzi, że jak ktoś ma żel na włosach, to jest pedałem, to wtedy mnie śmiech bierze. Jakby nie patrzeć, to wszędzie jest jakaś tolerancja. Od USA [chociaż, to śmiech ich porównywać do nas] we wszystkich krajach zachodniej Europy, a jakby pewnie nie spojrzeć, to nawet Ruś nie jest tak wrogo nastawiona na innych... Ble...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wiesz to juz wszystko jest chore wszystko oznacza ze jestes pedalem albo lezbijka.. kady twoj ubiur za niedlugo bedzie oznaczal..:)
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Nie, nie, nie, nie! Stanowcze nie dla ogolonych nóg u facetów :eek:h: ( chyba, że ktoś musi z jakigoś tam powodu). Facet z ogolonymi nogami jakoś mało mnie kręci. A może ja jestem jakaś dziwna ? :przewraca:
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Kiedyś czytałem 100 powodów które sprawiają że bycie facetem jest spoko ;) . Jedyną słuszną pozycją było tam stwierdzenie że facet nie musi się golić poniżej szyi i w zupełności to popieram. Może zmieniłbym zdanie jakby mnie dziewczyna poprosiła, ale tak samemu z siebie to na pewno nie ;p
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Nic się nie martw zarostem nóg, dla niektórych kobiet zarośnięty facet jest bardzo sexy :)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jak dla mnie golenie nóg przez faceta to tragedia, owłosienie świadczy poniekąd o męskośc, więc skoro masz ogolone nogi, więc domyśl się co o Tobie myślę.....​
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
Twój wiek mówi sam za siebie... pozdrawiam... ;)
A to dlaczego niby?!Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania.Ale niestety niekórzy zwykli dyskryminować innych.Mnie to oczywiście obrzydza.Pozdrawiam :p
Twój wiek mówi sam za siebie... pozdrawiam... ;)
A to dlaczego niby?!Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania.Ale niestety niekórzy zwykli dyskryminować innych.Mnie to osobiście obrzydza.Ogolone nogi również.Pozdrawiam :p
 
Do góry