Golenie nóg

Lukaszm

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
z buszu
Kolarze i kurierzy rowerowi muszą, bo gdy się wy...dolą to ciężko jest oczyścić ranę.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to powinno być tu czy w " Zdrowie mężczyzny " otóż mam takie pytanie do panów jaki i pań co sądzicie o goleniu nóg oczywiście osobnika płci męskiej ?? Wiele razy spotykałem się z taka opinią że tylko modele lub pedały golą nogi. Nie jestem modelem pedałem tym bardziej :p nie ukrywam że mam bardzo zarośniete nogi jak i uda :bag: jak na swój wiek i to troche za dużo <_< strasznie mi to przeszkadza a już nie wspomne o tym jak to wygląda.
CZŁOWIEK NIE MAŁPA, POWINIEN SIĘ GOLIĆ !!!

Bez względu na płeć, ogolone nogi wyglądają elegancko i seksownie oraz świadczą o należytej higienie.
Nie jestem gejem, mimo to regularnie golę nogi i wszelki zbędny zarost. Nienawidzę tego typu owłosienia chociaż w moim wypadku jest ono stosunkowo łagodne. Stwierdzenia typu "tylko pedały i cioty golą nogi" rozśmieszają mnie do łez, gdyż są kolejnym idealnym dowodem na to, jak bardzo zacofanym narodem jesteśmy.
Jeżeli ktoś lubi wyglądać jak zapuszczona małpa - proszę bardzo. Mnie to nie przeszkadza. Niech jednak ten ktoś nie w p i e r d z i e l a się w prywatne życie tych osób, które mają inne gusta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niby proste, a jednak dla niektórych nie do ogarnięcia ... <_<
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Bez względu na płeć, ogolone nogi wyglądają elegancko i seksownie oraz świadczą o należytej higienie.

Mam wrażenie, że jeszcze kilka lat, i ludzie bez względu na płeć będą nosili spódniczki, używali szminki i stosowali tampony. Nie lubię uogólnien i stereotypów, ale nie mogę się oprzeć stwierdzeniu, ze Twój awatar naprawdę pasuje do Twoich postów.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Mam wrażenie, że jeszcze kilka lat, i ludzie bez względu na płeć będą nosili spódniczki, używali szminki i stosowali tampony. Nie lubię uogólnien i stereotypów, ale nie mogę się oprzeć stwierdzeniu, ze Twój awatar naprawdę pasuje do Twoich postów.
Nie rozumiem człowieku co Ci nie pasuje w tym co napisałem i jak wyglądam ???
Przykłady jakimi się posłużyłeś są albo dowodem niesmacznego cynizmu z Twojej strony, albo zwyczajnej niewiedzy o ludzkiej anatomii ... :D
Nikt nie nakazuje Ci golić nóg, możesz sobie nawet dredy zapuścić. Ale co Ci u licha przeszkadza to u innych ???
 
Do góry