Golenie nóg

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
moim zdaniem golenie nog to jest pedalstwo na maxa no chyba ze tak jak piszecie sportowcy to jeszcze idzie zrozumiec...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
omg.. jezeli wloski Ci przeszkadzaja to sie ich pozbadz.. to Ty masz sie z tym dobrze czuc a nie ludzie ktorych mijasz na ulicy przeciez..
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
A wg mnie, golenie włosków u facetów jest.. :cenzura:
Ble.. <_<
A co do sportowców, to oni mają przynajmniej wytłumaczenie i im się nie dziwię..
Oni niech sobie golą jak chcą ;)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Golenie nog jest nie do przyjecia u faceta oczywiscie....nawet gdybys je ogolil to za miesiac musial bys chodzic w op1 zeby Ci sie nie plataly wokol nog :D. Jak Cie kumple zobacza z ogolonymi nogami to ja nie chcial bym tego widziec.
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
omg.. jezeli wloski Ci przeszkadzaja to sie ich pozbadz.. to Ty masz sie z tym dobrze czuc a nie ludzie ktorych mijasz na ulicy przeciez..

no to ty idz na miasto w nieogolonych zarosnetych nogach i opowiedz nam jak sie czulas jak sie ludzie patrzyli na ciebie milo bylo ??

laski tak
faceci nie
w sensie ze golic nogi :p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
OMG faceci golić nogi...?! ja w życiu bym nie golił...
ale kobiety taak :D
 
J

Joker01

Guest
no ja we kwietniu ogoliłem dla mojej wrodzonej, przekraczającej granice ciekawości, ale jakoś mi nie urosło więcej. Mało tego. Mam mniej niż wcześniej. Czemu tak? Te włosy tak długo odrastają, czy to jakiś "przypadek"?
 

Abstrakcja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
576
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Nic nie dzieję się przypadkowo ;p
Może to tak tylko dlatego,że ogoliłeś narazie raz.
Gwarantuję Ci,że jak ogolisz jeszcze ok.3 razy włosy będą Ci odrastać mocniejsze w większych ilościach.
 

Sloneczkooo

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Jeśli naprawde ochydnie to wygląda to myśle ze lepiej je ogolić :) Najlepiej laserką ...po około roku odrosną Ci delikatniejsze i jasniejsze :D
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
Jak dla mnie golenie nóg u facetów, to przesada. Pomimo nawet, że jestem tolerancyjny i jestem otwarty na pomysły innych ludzi, ale golenie nóg, to nie bardzo... Nawet nie widzę sensu :mruga: Chyba, że to jakiś sportowiec - pływak czy coś...
 

Nieśmiały Robson

Zbanowany
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
elo
Jestem typem sportowca ale nie zawodowego więc jakoś mi to nie przeszkadzało. Chciałem poznać waszą opinie na ten temat to tyle :eek:k: .

omg.. jezeli wloski Ci przeszkadzaja to sie ich pozbadz.. to Ty masz sie z tym dobrze czuc a nie ludzie ktorych mijasz na ulicy przeciez..

To jest jasna sprawa że to ja mam się z tym dobrze czuć a nie kto inny.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Jeżeli tak bardzo tego pragniesz to ogól nogi. Ja nie sądzę, abym to zrobił.
 
Do góry