Glany

Dmuchawcowy

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Bo blacha na czubku nie sprawdza się zimą :)
Szczerze mówiąc jest to sprawa dyskusyjna. ;] Ja w swoich STEEL'ach problemów zimą nie miewam, no chociaż jakby takie -20 stopni wyskoczyło to bym pewnie trząsł się z zimna, jak w każdych innych butach z resztą.
 

Zamotasupuana

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja mam dziesiątki HD, na allegro upolowałam bardzo tanio. I rzeczywiście, na zimę ich nie polecam. Ale przez jakiś czas zatrzymują ciepło, także w domu przed wyjściem staram się je trzymać w jakimś cieplejszym miejscu :p
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
A jednak HD. Kupiłam te glany, nie tamte z acord, okazało się w ogóle chyba, że już ich nie produkują. :niepewny: W każdym razie nie było mojego rozmiaru to kupiłam HD, 10. I jedem zadowolone, że jednak je wzięłam. ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nosiłam glany w I klasie gimnazjum, jednak zrezygnowałam z nich po jakimś roku. Znudziło mi się to. W dodatku, mam mały rozmiar nogi, ledwie 36 i wyglądam w nich jak krasnoludek.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Przez całe liceum nosiłem glany, ale jakoś na studiach stwierdziłem, że chyba już z tego typu butów wyrosłem... Więc przerzuciłem się na Martensy, które noszę do teraz. Wg mnie fajniejsze od glanów, a również mają swój klimat i "duszę";)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
W czwartek kupiłem sobie 10-tki Diggery w jakimś no-name obuwniczym.W całym Mrągowie tylko 2 sklepy sprzedają glany przy czym jeden ma tylko rozmiar 37...dużego wyboru nie miałem
 

bioevo

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
nie lubię glanów, ale czasem zimą je zakładam, gdy jest dużo śniegu, nawet się sprawdzają
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja mam 14-stodziurkowe STEELe, rozmiar 45, oczywiście czarne. A w zimie bez problemu z chłodem - trochę cieplejsze skarpetki i wszystko OK ;)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
29283.jpg


Coś tego typu - STEEL, tylko, że moje są 10 dziurkowe. Zimą tylko grubsza skarpetka i nie narzekam na mrozy. :)
 

Marat

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
1
Ja kupiłem dawno temu niskie glany ale mam je do dziś jednak służą mi jedynie do jakiejś roboty . Raz byłem w nich na pogrzebie - 20 było spokojnie ale jako nie doświadczony człowiek nie myślałem ze mam na palcach blachę i będzie zimno . Po przyjściu do domu nie czułem palców u nóg :/
 

Dmuchawcowy

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Przez całe liceum nosiłem glany, ale jakoś na studiach stwierdziłem, że chyba już z tego typu butów wyrosłem... Więc przerzuciłem się na Martensy, które noszę do teraz. Wg mnie fajniejsze od glanów, a również mają swój klimat i "duszę";)
Ja planuje sobie kupić Martensy. Mimo nieukrywanej sympatii do zwykłych glanów, cholernie podobają mi się wiśniowe Martensy do kolan. No, ale z braku funduszy wróżę, że dostanę je w swoje ręce dopiero na urodziny we wrześniu. Ale to prawda, że Martensy są klimatyczne i takie niepowtarzalne.
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Zaopatrzyłem się w glany steel, ubrałem wszystko git git, wkładam rękę do buta... a tam gwóźdź wystaje na 2 cm o_0
 
Do góry