Gdzie uprawiać seks ?

Meggy

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja i moj facet kochamy sie najczesciej w lozku. Kilka razy chcialam pod prysznicem.. ale on nie chce :(. Czasem zdarza sie jakas gra wstepna w kuchni, na stole, na podlodze w sypialni, ale zawsze konczy sie w łóżku... nie przeszkadza mi to tak bardzo no ale przydaloby sie jakies urozmaicenie... a moze po prostu za bardzo narzekam ;)
 

jausten

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Zgadzam się całkowicie z Piotrem :)
Trzeba urozmaicać seks. A z własnego doświadczenia wiem, że polana w lesie jest do tego idealna :D
 

ekky

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak dotychczas to: klatka schodowa, a pietro wyzej mieszkanie dziewczyny :D, piwnica , garaze po dyskotece, dzialki przy plocie, samochod, i krzaki w nocy nad jeziorem kolo chodnika w taki dole. :p w planach winda, plaza, wanna, prysznic .
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja z moim Skarbem kochałam się wczoraj w wannie... mmmm uwielbiam wspólne kąpiele ;)
 

Dormita

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zwykle łóżko, choć ostatnio zdarzyło się nam kochać w pociągu :D
 

CigarroMaiden

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
w pralce, chyba ze macie nadwago to nie radze. mój kumpel sie zaklinował i niezbędne było wirowanie.
oprócz tego świetny jest park, ale może cie ugryźć wiewiórka w d**ę
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
w pociągu, na korytarzu hotelu (gdzie zapewne były kamery), w świetlicy na obozie (gdize bylo jakies 30 osób), w przeróznych kibelkach, zaczynajac od szkolnego, poprzez szpitalny az na kawiarnienym konczac:p
bylo sporo tego^^
marzy mi sie seks w wodzie...
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Ja to bym w wodzie bardzo chciała:) W możu najlepiej gdzie fale poruszają ciałem:) mmm:)
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Samochód, polana w lesie, kibelek na imprezie, łóżko rodziców sąsiada, stół, krzesło, prysznic... Hm^^
Planuje plażę, winde i... No może gdzieś publicznie.
 
H

hempi56

Guest
Prysznic, plaża... Jest wiele wspaniałych miejsc gdzie można to robić, ale najważniejsze, że z ukochaną osobą :)
 
A

arkovianin

Guest
Ja uprawiałem seks na dachu
kwasny.gif
połamałem się cały
 

kingusia71

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Seks można uprawiać wszędzie,a jeśli robi się to w miejscu publicznym trzeba uważać żeby nie zostać przyuważonym :D
 
Do góry