Gdzie uprawiać seks ?

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
to jak ktos ma uczulenie zdecydowanie odradzam, zamiast przyjemnosci bedzie swedzenie, kichanie....
 

cyrkonia69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
czesc, wszystko jest spoko z sexem w roznych dziwnych miejscach ale czasem trzeba sie zastanowic kto na to patrzy, nie wszyscy sobie zycza takiego widoku. ale z drugiej strony sex w metrze, sex w windzie, samochodzie, w kilu, na klatce schodowej, w muzeum, cyrku, kinie, teatrze :) jest calkiem ok wszystko jest ok ale w umiarze
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ale tutaj chyba cyrkonia nikt nie myślał by za każdym razem zmieniać miejsce, no tylko tak od czasu do czasu urozmaicić sobie figle.
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Też myslałam o przymierzalni ale winda juz chyba za ryzykowna, raczej bym nie chciała :p Ale za to super jest na łonie natury gdzies posrod drzew, krzaczków itd mi podobało sie bardzo i polecam :D A inne miejsca to stodoła ( tak, wiem :bag: ) tyle że my na siano połozylismy sobie koc i dalo rade :p A raz zrobilismy to w środku pola rzepakowego, najlepszy byl widok jak pozniej patrzylismy jak zostaje koszone :lol:
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Hehe dobre z tą windą ;] Ale zbyt ryzykowne,rzeczywiscie
Miejsc jest wiele,park,samochod,kino,sklep itp..
ale wydaje mi sie ze najlepiej w lozku ;p
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Hehe dobre z tą windą ;] Ale zbyt ryzykowne,rzeczywiscie
Miejsc jest wiele,park,samochod,kino,sklep itp..
ale wydaje mi sie ze najlepiej w lozku ;p


13-nastolatki piszace o seksie... to forum schodzi na psy.
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
kifer4 nie podała wieku, wiec nie mozesz w ten sposob komentować raczej... Równie dobrze ktos móglby to powiedziec o Tobie bo tez nie podałes wieku.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
nie ma to jak merytoryczny argument :]


w innych postach pisala ze ma 13, do tego postu moze 18 skonczyla ? sick
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
cóż... w aucie na przednim siedzeniu :D i najlepiej jeszcze pod własnym domem xD
albo... nawet w domu, we własnym pokoju w wielkim uniesieniu wydawać z siebie dźwięki, a matka za ścianą xD
wanna jest też fajnym miejscem, tylko czasem woda się wylewa :p
przebieralnia! jeszcze jak jest taka tylko z kotarą i widać na ziemi tylko dwie stopy a wyżej 4 ręce :D
 

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Tak czy siak ona tylko sie wypowiada, a wypowiadac moze sie chyba wolno tym bardziej że podkresliła że "tak się jej wydaje"

A co do wanny próbowałam, za duzo oporu stawia woda i akurat ja mam nieco za ciasna wanne :p Ale jezeli ktos ma duża i z hydromasażem to juz można sie na coś takiego pisac ;)
 

LolaXX

Zbanowany
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym miejscem jest kocyk na łące ...Ale na tę porę roku to niestety odpada..Pozostaje mi czekać do Lipca :) Hmm..Szczerze mówiąc ,ostatnio marze aby zrobić to poprostu na łóżku. W aucie troche nie wygodnie się robi ;)
 

fancies

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin.
Moim zdaniem łąka najlepsza a szczególnie w taką ciepłą letnią noc:)

tak, fajnie na łące, ale nie jak ktoś się panicznie boi pająków lub innych robactw. wszystko pięknie ładnie, a tu nagle po genitaliach ukochanego hasa Ci konik polny. brrrr... zazdroszczę jak ktoś lubi 'te' zwierzątka. ;)
a co do windy. gdyby w moim mieście były windy jeszcze. hmm. jest jedna, szpitalna, ale dla urządzeń sanitarnych (do 80kg) więc ja + On = przeciążenie windy. ;)

ja to tam nie przestanę kochać się kochać w wannie, pod prysznicem i w aucie. choć to już- klasyka, a nie dziwne miejsce. ;)
 

skrent88

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
heh to z polana w lesie nocą to jest wątpliwe bo komary gryzace w rozne dziwne mirejsca to nic przyjemnego a tak wlasnie dzieje sie w lesie letnią noca aczkolwiek w dzien to sam bym chetnie tego doswiadczyl:D w jeziorze odradzam!!! paniom morze to zaowocowac jakas nie mila infekcją (sprawdzone). a Czy ktos myslal o sexie w autobusie nocnym;> lub w klasie na dlugiej przerwie.
 
Do góry