Gdzie uprawiać seks ?

mylenne

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Ja nie robiłam na łące nocą ale za to robiłam w lesie za dnia i myśle, że podobnie :p Cali bylismy w czerwonych znaczkach zostawionych przez ciekawskie komary ( dobrze, że tylko komary były ciekawskie :p )
 

skrent88

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
W jadacej czy ja zatrzymywalisci jesli tak to co sie dzialo po zatrzymaniu windy (portierka i te inne gady)
P.S>
pomysl kozak :D
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
Niech dziewczyna oprze się o drzewo i jazda:D Nie stawać pod kasztanem i dębem bo w łeb można dostać:D Tak tylko słyszałem:D
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
moje marzenie o seksie przy lub w zamku zostanie spelnione za 3 tygodnie:) moze to nie bedzie straszna rozwalona gotycka budowla ale bedzie cudownie na ogromnym balkonie z wielka fontanna pod nami i parkiem wokolo. a ludzie... hmmm wystarczy dluga szeroka kiecka i nic nie widac, a nawet jesli to nikt mnie tam nie zna;]
 

marek34

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
mi zdarzało się w aucie i to wiele razy ale to było kiedyś teraz tylko w domu ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja uważam ze jezeli kochamy się w łóżku to jesteśmy bardziej wyluzowani i skupieni na stosunku,
a jeżeli jest to w jakimś innym miejscu, to te skupiamy sie na stosunku, ale rónież zwracamy uwagę na to by nikt nas nie zobaczył
a nie na to by robactwo na Ciebie nie wlazło?
 

sziszagogo

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
samochód i winda to jest to :)

w parku, ale w takim miejscu, gdzie możliwe jest, że jednak nas ktoś zobaczy

no i jeszcze przymierzalnia w sklepie ;P meeeega
 

natalaaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ciekawe miejsce????
hmmmmmmmmmmmmmmmmm......kiedys urwalismy sie z moim fscetem z nudnej imprezy, poszlismy w teren......otworzylismy sobie jakas brame na zapleczu jakiegos domu, weszlismy na podworko. Tam byl jakis stary stol :D tak sie kochalismy na nim ze o malo sie nie polamal.... :p przezycie cudowne....dupczenie z mala nutka adrenaleny!!!!
ciekawe tylko czy ktos na swtedy widzial :papa: ??
 

Ciineq

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hmm w samochodzie, na terenie mojego byłego LO w nocy, w mocy na plaży przy jeziorze, w lesie i na klatce schodowej w wieżowcu.... na klatce według mnie było dennie a w lesie się orałem bo ciągle ktoś niedaleko przechodził albo jechał na rowerze wiec tez nie bardzo mi się podobało :)
 

Pabiska

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Pod tym względem to już różne miejsca zwiedzałam, hehe. Mi osobiście najbardziej pasuje po prostu łóżko, ale jednak i tak najlepszy seks do tej pory przeżyłam w łazience. Jak macie dobrze przymocowane zlewy to spróbujcie, niezła pozycja. Może się domyślicie jak się ustawić hehe. Pozdrawiam :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
póki co nie mam czym się pochwalić, ale niebawem się to zmieni pod wpływem mojej szalonej wyobraźni :sexy:
 
Do góry