Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Tak przeglądam katalogi tej Itaki i zaczynam poważnie zastanawiać się nad ofertą rodzinnych wakacji, ale wybór będzie ciężki na pewno ;) A jeszcze jakby się dziecko załapało na maskotkę ulubieńca z bajki to już w ogóle było by fajnie ;)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
jak szukasz rodzinnych wakacji to poczytaj sobie na http://wind4you.com - opcja np. rejsu z rodzinką :)
 

Lordo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wakacje zawsze spędzałem nad morzem, raz polskim, raz zagranicznym. Tym razem zmieniam kierunek i jadę po prostu do Wrocławia. Piękne miasto, sporo atrakcji i myślę, że dobrze się będę tam bawił. Chcę poodwiedzać wszystkie miejsca, które mnie interesują no i po prostu wypocząć.

http://www.travelin.pl/miasto/wroclaw
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
koozka - katalog dostalłaś pocztą czy zgłosiłas się do biura podróży ?
 
E

Ejan87

Guest
Moje wakacje niestety nie odbędą się w lecie, taka praca, ale chętnie na wyjazdy jeżdżę także zimą. Tylko, że nie należę do zimowych sportowców, więc góry w cale nie są fajną rozrywką dla mnie. Lubię zwiedzać i chętnie jeżdżę do dużych miast, ostatnio np do stolicy. Lubię nocować w hotelu Aramis, który jest przytulny i całkiem tani. No i mają zniżki studenckie ;)
 
J

jadwinia

Guest
A ja lubię totalne lenistwo, więc wybieram spa ;p na pojezierzu Brodnickim jest przesympatyczny hotel i spa - Głęboczek :) można tam relaksować się w zabiegach z winoterapii, spacerować pośród tamtejszych winnic oraz kosztować najróżniejszych smaków win ;)
 
E

Ejan87

Guest
Ale można też trenować nording walking i brać udział w spływach ;p tak przynajmniej wyczytałam na ich stronie. Bo te spacery pośród winnic to musowo - aż żal byłoby nie skorzystać, będąc w takim bajkowym miejscu.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
A jak cenowo wychodzi taki tydzien atrakcji w tym hotelu? Często tam bywasz :)?
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Według mnie najlepsze są Mikołajki, a właściwie to żagle w Mikołajkach;) Znajomi czarterują jachty. Jeśli będziecie na Mazurach, to polecam. Mają nawet stronkę: jachtymikolajki.pl
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Wybiera, się ktoś z Was na wakacje z ITaką? gdzie?
ps. widziałam, że mają już dostępną ofertę na zimę.
 

Karina Kx

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jak co roku wybieram się na wakację z biurem podróży Itaka. Zawsze wracam zadowolona, więc nawet nie przeglądam ofert podróży innych biur.
W tym roku wybieram się ze znajomymi na Azory.
Miejsce to jest nazywane jednym z ostatnich rajów na ziemi. Archipelag dziewięciu szmaragdowych wysp zachwyca malowniczym krajobrazem. A Kolorowe kwiaty i soczysta zieleń łąk podobno niezwykle pięknie prezentują się na tle czarnych skał wulkanicznych.
Pojadę, zobaczę, wrócę to opowiem . heh :)
 

Grac_ja

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
W tym roku wysyłam swoje dzieciaki na obóz wakacyjny... mnie tez należy się chwila odpoczynku ;) W tym roku wybrały sobie Włochy. Mam już sprawdzone Biuro Podróży Antavia więc wysyłam ich bez strachu o ich bepieczeństwo
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja polecam Mikołajki:) a właściwie to jeziora dookoła. Od paru lat jeżdżę do znajomych na żagle. Dzięki temu, że nie ma mega tłumów, można się zrestartować:) jak coś to polecam: jachtymikolajki.p
 
M

mmamba88

Guest
Ja nad morze, ale zupełnie nie standardowo leżeć plackiem na plaży :) W tym roku wybieram się z mężem na festiwal MAD SKILLZ :021: . Kilka dni koncertów, zawodów itp. Będzie zlot motocyklistów, tatuatorów, mistrzostwa Polski w Motocrossie :026: aaaaa już nie mogę się doczekać :310:
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
mmamba88 napisał:
Ja nad morze, ale zupełnie nie standardowo leżeć plackiem na plaży :) W tym roku wybieram się z mężem na festiwal MAD SKILLZ :021: . Kilka dni koncertów, zawodów itp. Będzie zlot motocyklistów, tatuatorów, mistrzostwa Polski w Motocrossie :026: aaaaa już nie mogę się doczekać :310:
wow zazdroszczę! gdy byłam nieco młodsza hehe też jeździłam
 
M

mmamba88

Guest
anetadobrowiak napisał:
wow zazdroszczę! gdy byłam nieco młodsza hehe też jeździłam
Kochana, nie ma co zazdrościć tylko jechać! Wiek przecież nie jest żadnym ograniczeniem! A w tym roku zapowiada się naprawdę legendarnie ;). Mad Skillz jest po prostu niepowtarzalnym wydarzeniem, nie może Cię tam zabraknąć, zresztą jak każdego!
 

enigmatyczna1

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja z zadowoleniem moge polecic Czorsztyn i okolice :) Woda, góry, cisza, spokój ale i pomysłów na rozrywke co niemiara :)

Mysle ze łatwiiej bylo by CI cos doradzic, gdybys podał(a) więcej szczegółów np. czy to ma byc rodzinny wyjazd, z przyjaciólmi, partnerem itp i czy lubisz aktywnie spędzac czas na wakacjach czy wolisz błogo leniuchowac? :)
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
mmamba88 napisał:
wow zazdroszczę! gdy byłam nieco młodsza hehe też jeździłam
Kochana, nie ma co zazdrościć tylko jechać! Wiek przecież nie jest żadnym ograniczeniem! A w tym roku zapowiada się naprawdę legendarnie ;). Mad Skillz jest po prostu niepowtarzalnym wydarzeniem, nie może Cię tam zabraknąć, zresztą jak każdego!
bilety nawet nie są drogie. nieźle
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Mnie ciągle ciągnie na wschód naszego kraju - Od Mazur po Bieszczady. Oczywiście z przerwami. W tym roku nie będzie przerwy. Polecam naprawdę. Piękne tereny :)
 
Do góry