Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
To ja też polecę rejsy ale promem. Unity Line organizuje rejsy tematyczne, najbliższy na powitanie lata w stylu hawajskim, potem pożegnanie lata na Dzikim Zachodzie, aż chciałoby się płynąć na każdy taki rejs.
 
J

jadwinia

Guest
zależy z kim i za ile ... ja naprzykład w tym roku planuję babski wyjazd z przyjaciółką do najprawdziwszego w świecie SPA. Jest to droga impreza, jak dla nas, ale od dawna chciałyśmy tego spróbować, przynajmniej raz w życiu
icon_wink.gif
przeszukując różne oferty najbardziej skusiła nas oferta Głęboczek Vine Resort & Spa, ponieważ mają zabiegi pielęgnacyjne oparte o winoterapię
icon_biggrin.gif
czyli to, co uwielbiamy najbardziej. A poza tym, wiem, że mają w ofercie jeszcze inne "atrakcje", a mianowicie Winnica SPA, Łaźnie Brodnickie, Alfa Sfera, Outdoorspa - wszystko to brzmi dla nas jak bajka. Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany :]
 

paulfranco

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Rejsy to droga impreza mimo wszystko marzy mi się taki chociaż po Morzu Śródziemnym :)
 
E

Ejan87

Guest
zależy z kim i za ile ... ja naprzykład w tym roku planuję babski wyjazd z przyjaciółką do najprawdziwszego w świecie SPA. Jest to droga impreza, jak dla nas, ale od dawna chciałyśmy tego spróbować, przynajmniej raz w życiu
icon_wink.gif
przeszukując różne oferty najbardziej skusiła nas oferta Głęboczek Vine Resort & Spa, ponieważ mają zabiegi pielęgnacyjne oparte o winoterapię
icon_biggrin.gif
czyli to, co uwielbiamy najbardziej. A poza tym, wiem, że mają w ofercie jeszcze inne "atrakcje", a mianowicie Winnica SPA, Łaźnie Brodnickie, Alfa Sfera, Outdoorspa - wszystko to brzmi dla nas jak bajka. Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany :]

ooooo a to ciekawe - brzmi świetnie ;) widzę, przeglądając neta, że nawet wynajmują salena wesele i na inne imprezy ;) ale do mnie najbardziej przemawia ta winoterapia ;p
 

Luiza33

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wakacje w zeszłym roku spędziłam na Mazurach, ferie na nartach w Dolomitach, a teraz jadę nad polskie morze :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
W zeszłym roku była Fuerta, w tym roku wybieramy sie z siedmioletnią córką do Grecji.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
a moim zdaniem nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby doskonale wypocząć. A teraz w Polsce to cieplej niż w innych krajach, a jeśli chodzi o to, gdzie się wybrać na wakacje moim zdaniem fajnym miejscem jest Jastrzębia góra i Hotel Primavera, super miejsce na rodzinne wakacje.
 

Azachiel

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Dokładnie,ja też obecnie nie polecam wyprawy za granicę ze względu na upadki biór podróży. Wpłacamy kasę i ją tracimy ,za to nad naszym Bałtykiem może pogoda niezbyt pewna ale przynajmniej nie jadę w ciemno
 

fajnaturystka

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej. Ja polecam wybrać się do Gdyni. Ostatnio spałam w Willi Akacja i jestem zadowolna.
http://4holiday.pl/noclegi/Willa-Akacja,ID_768/
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ja z kolei wolę wczasy za granicą. Pogoda jest pewna, a gdy wybierze się stabilne finansowo biuro podróży, można spokojnie cieszyć się wakacjami:)
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
Ja w tym roku wakacje spędziłam w kraju, z jednej strony biura podróży mnie trochę zniechęciły, z drugiej chciałam oszczędniej w związku z "wielkim skokiem" jaki planuję w następne wakacje :D
 
I

impresja_switu

Guest
Pogoda jest ważnym kryterium tego, gdzie się udać na wakacje. Na pewno lepiej się wypoczywać, ale jeśli zdecydujemy się na to, żeby wakacje spędzić w Polsce to warto wybierać miejsca, gdzie jest nie tylko pięknie, ale też, żeby było co robić w razie niepogody. Moim zdaniem bardzo fajnym miejscem na urlop, albo nawet na weekend są mazury i ten hotel http://www.manorhotel.pl/ jest sporo atrakcji, z których można skorzystać w razie niepogody.
 
G

goodeye

Guest
Ostatnio spędziłem wymażone wakacje w miejscowości Łagów. Noclegi kosztowły mnie około 80zł za dzień ale naprawde było warto. Przepiękne okolice, czyściutkie jeziorko no i to powietrze :)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
fajna opcja to rejsy po polskich jeziorach (Mazury) i za granicą np. w Chorwacji. polska firma http://wind4you.com je organizuje a według mnie to naprawdę fajny sposób spędzania wolnego czasu -aktywny i przyjemny :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Moja siostra od paru lat wyjeżdża z biurem Itaka i jeszcze nie miała jakiś niemiłych doświadczeń. Już planuje wakacje w przyszłym roku z tzw oferty LATOZAJAWKA 2013 :) Ja bym postawił na Wyspy Kanaryjskie:)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Moja siostra od paru lat wyjeżdża z biurem Itaka i jeszcze nie miała jakiś niemiłych doświadczeń. Już planuje wakacje w przyszłym roku z tzw oferty LATOZAJAWKA 2013 :) Ja bym postawił na Wyspy Kanaryjskie:)

Mnie znajomi namawiają na narty z Itaka do Bułgarii. Może się wybiorę. A o przyszłorocznych wakacjach jeszcze nie myślałem.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ta oferta nart w Bułgarii ma teraz fajną opcję 20% zniżki i gwarancja niezmienności ceny jak się zarezerwuje do 20 listopada. był ktoś z Was w Bułgarii na nartach?
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Jaka29 20 % zniżki piszesz? brzmi ładnie a konkretnie jaka cena na ile dni?
 
D

Dorka123

Guest
wow, brzmi ciekawie :) ja nie byłam jeszcze w Bułgarii, ale znajomi twierdzą, że jest super, niezłe warunki, a nie ma takich tłumów jak np. w Austrii czy Włoszech, dla mnie bomba, bo narciarz ze mnie średni, więc im więcej swobody na stoku tym lepiej ;)
A te 20% zniżki jest od cen na stronie? czy to są już ceny po zniżce?
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
według mnie najpierw warto zwiedzić własny kraj a dopiero potem poznawać inne państwa :) dlatego ja wciąż polecam Mazury :)
 
Do góry