Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
można też wybrać się do Sopotu. tu bardzo popularne są apartamenty i jest w czym wybierać. kilkadziesiąt propozycji możecie znaleźć tutaj: sopot apartamenty
 

mati85

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam niewielką wioskę Kopalino. Cisza, spokój, otoczenie lasu. Do morza jest kawałeczek (około 2,5 kilometra), ale idzie się przez las, a po drodze mija się również jezioro. Miejsce stworzone do turystyki pieszej i rowerowej. Nie ma natłoku turystów, więc z miejscem na plaży nie ma problemu. No i plaża jest czysta i piaszczysta.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
<p>myślę że warto rozważyć wyjazd do Łeby. Jak się zatrzymasz dalej od centrum to będzie wyjątkowo spokojnie i odpoczniecie bez problemu. Jak chcesz poszukać jakiś noclegów to sprawdź tutaj: <a href="http://www.noclegileba.pl"><strong>noclegi łeba</strong></a></p>
 

gwiazda1906

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Troszke spoznilam sie czasowo ale chcialam dorzucic swojego posta. :] Bylam z mezem kilka razy juz w Krakowie...Cudowne miasto... pelne uroku...:)) w wakacje sa tam tylko turysci ,wiec miasto nie jest tak zakorkowane jak zazwyczaj.:)) Najlepsze obwarzanki w Polsce...:))) no i oczywiscie dokarmianie golebi na Rynku! :)) z zakwaterowaniem nie bylo problemu - wynajelismy tani apartament przy galerii krakowskiej . Znalazlam last minute na www.simplebooking.eu . Cena spadla prawie o 30% !!! :))))) moglam wiecej wydac na zakupach....:)))
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
z mężem w tym roku zrobiliśmy sobie prezent na walentynki i wyjechaliśmy do rzymu. co prawda tylko na parę dni, bo w pracy był sajgon, ale naładowaliśmy baterie jak na pełnowymiarowym urlopie. wprost szalejemy na punkcie tego przepięknego antycznego miasta. oboje uwielbiamy spacery po villa ada savoia i campo de' fiori. możemy też godzinami gapić się na fontannę di tevi. no i te wszytskie budynki, uliczki, sklepiki, tam nawet powietrze jest magiczne, jednym słowem niesamowita atmosfera. jeśli ktoś nie był, koniecznie musi się tu wybrać, bo opisać w kilku słowach wszystkiego się nie da. dlatego dobrze wcześniej znaleźć fajną miejscówkę na nacleg, by nie trzeba było dojeżdżczać z drugiego końca miasta. my byliśmy w sofitel rome villa borghese, przy parku villa borghese i właściwie wszędzie blisko -
do zabytków, sklepów i najlepszych winiarni - a to największy plus. człowiek nie traci czasu na stanie w korku no i pięniedzy na bilety albo taksi. bo największym wrogiem dla amatora rzymu, jest pośpiech i brak czasu. nie można się wtedy delektować. bo prócz zwiedzania są jeszcze kafejki i restauracyjki, które mu-si-cie odwiedzić. nigdzie nie piłam tak wspaniałej kawy i nie jadłam takich boskich lodów jak we włoszech. polecam też owoce morza. przed wyjazdem radzę też kupić sobie dobry przewodnik z mapą, by w razie czego trafić tam gdzie trzeba. mówię wam, kto raz zawita do tego magicznego miasta, będzie wracał zawsze. my chyba na majowy weekend znów się wypuścimy.
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku na cel swojej podrozy obralam Turcje Egejska:) Juz od ladnych paru lat marzy mi sie to miejsce, a ze naczytalam sie duzo pozytywnych opinii na forach o miejscowosci Ayvalik to wyjezdzam tam na przelomie lipca i sierpnia z Funclubem. Oferta wyglada super, hotel tym bardziej. Urokliwy zakatek na ziemii:)
 

kubaa538

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Turcja lub Egipt to fajne i tanie wakacje. Z tym, że w Egipcie niezbyt dobrze się dzieje w ostatnim czasie. Mam jednak nadzieję, że to ustanie.
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
można wszędzie teraz :) na początek warto jest pozwiedzać trochę Europy zanim pojedzie się dalej, chociażby ze względu finansowego. Zawsze w takie podróże biorę ze sobą telefon z numerem w heyah, bo gdyby nie ona głównym problemem mogłyby się okazać rachunki za telefon, a tak płacę tylko równe 1zł za minutę połączenia i tylko 49gr za odebraną... a i tak zawsze dzwonią do mnie :p
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wszystko zależy przede wszystkim od Twoich upodobań co do krajobrazu oraz czasu jaki masz do dyspozycji:) A tak właściwie, to czemu ograniczasz się tylko do Polski?:) W ostatnim czasie przeczytałam genialny artykuł o Couchsurfingu...Może słyszeliście już o tym? http://supersluby.pl/couchsurfing-dobry-pomysl-na-podroz-poslubna-a2548.html Powiem Wam szczerze, że ja sama mam mieszane uczucia co do tego..Próbowaliście kiedyś czegoś takiego? Bo z opisu wynika, ze to na prawde fajny sposób na spedzenie wakacji w fajny i przede wszystkim tani sposób..:)
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Nad Jeziorakiem jest sporo miejsc do wypoczynku. Dobre miejsce na kajaczki - trasa kilkudziesięciu km, rybki, grzybki, spacerki czy też zwykłe (to co najlepsze na mazurach) nierobienie zupełnie niczego ;).



A co do zwiedzania... To radziłbym najpierw dobrze obejrzeć swoje, w Polsce jest naprawdę mnóstwo uroczych miejsc.
 

bosmanka

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja lubię i polecam Stegnę. Mieszkam w Gdańsku więc nie mam daleko nad morze. Gdy tylko jest ładna pogoda ładuję dzieciaki i męża do auta i jedziemy do Stegny. Czasami tam gdzieś nocujemy - poza sezonem nie trzeba rezerwować miejsc. A w sezonie też mamy już kilka upatrzonych miejsc. Niedrogie noclegi można znaleźć na http://www.stegna.com/
 

sabratamia

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja też bym się nie ograniczała do wakacji w Polsce. Szególnie, że pogoda jest mocno niepewna. Chyba że nie zależy na słonecznej ciepłej pogodzie i ciepłej przyjemnej wodzie. My, po tym jak wybraliśmy się w lipcu nad Bałtyk i przez dziewięć dni z czternastu chodziliśmy ubrani w ciepłe kurtki, postanowiliśmy zmienic kierunek. Jeździliśmy do Włoch, Grecji, od kilku lat jeździmy do Chorwacji. Jest super. Noclegów sobie szukamy na takich serwisach jak wakacyjnywynajem lub only-apartaments -są tam fajne oferty. Jeździmy samochodem, więc na miejscu mamy sporo swobody w działaniu- jeździmy gdzie chcemy, zwiedzamy co chcemy i kiedy chcemy. Polecam "samodzielny" wypoczynek ;-)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ja też raczej skłaniałbym się ku cieplejszym krajom. Wybór jest ogromny i biur podróży i kierunków lub można na własną rękę, czemu nie, jeśli ktoś nie jest takim leniuchem wygodnickim jak ja i lubi bawić się w organizację;) A Polska, owszem jest fajna, ale tylko na kilka dni, piękna Małopolska z sercem w Krakowie, przepiękny Wrocław i jego okolice:) jest co oglądać :) Tylko wakacji tu bym nie planowała. Jest to śmieszne, ale taniej często wychodzi zagranica niż urlop np. nad polskim morzem...
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Ja w Polsce jeżdże do Wladyslawowa, do velaves, z ktorego mam mile wspomnienia.
Wladysławowo to spokojne miasto z rozleglymi parkami i czystą plazą. Pogoda jest tu przewaznie ładna, a jak nie to można uciec na spa do hotelu.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Polska jest pięknym krajem i wcale nie mam parcia na to, żeby wyjeżdżać gdzieś za granicę. Ostatnio odkrywam uroki naszego polskiego morza, odwiedzam różne miasta a w tym roku na mojej liście do odwiedzenia jest Jastrzębia Góra i Hotel Promavera, kusi mnie ich oferta spa, myślę, że jest to bardzo fajna opcja na wypadek, jakby pogoda nie dopisała,
 

malaczarna189

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić Ayvalik w Turcji- byłam z funclubem i naprawdę jest to piękne miejsce, czyste, piękne plaże i cudowny powiew orientu:)
 

basienka1212

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam Augustów. Zawsze wypoczywam w bardzo fajnym i niedrogim hotelu Kompleks Hotelowy LOGOS. Mają bardzo fajne pobyty wczasowe. W Augustowie jest naprawdę co robić nawet jak podoba nie dopisze. Te jeziora i lasy to jest chyba to co najbardziej lubię
 

nadmorzemdom.pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zakochałam się w PLEŚNEJ koło Ustronia Morskiego, tam jest INNY ŚWIAT :)
Nie ma tłumów, dzieci spokojnie grają w piłkę na plaży no i nie ma tych dziadowskich sklepików co wszędzie!Jest tylko jeden bar i jedna stołówka :)
Szczerze polecam, dla chętnych podam namiary na świetne, czyściutkie nowe domki ale tylko na priv.
Życzę udanych wakacji gdziekolwiek będziecie :)
 
Do góry