Gdzie na wczasy nad morzem ?

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Faktycznie niezłym miejscem na wczasy jest Jastrzębia Góra. Tam jest bardzo fajny kurort Primavera, idealny na wakacje z dzieciakami, ze względu na dobrą organizację czasu dla taki szkrabów. Przy okazji samemu można wypocząć. :)
 
R

Redyk

Guest
A mi morze tak średnio pasuje,jakoś nie przywykłem wypoczywać w tamtych rejonach. Preferuje raczej aktywną turystykę i wypoczynek w górach-oczywiście Tatrach.


Pozdrawiam www.Redyk.pl
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Wg Mnie najładniej jest w Mielnie :] . Byłem tam 2 razy i naprawdę jest super. W czasie wakacji jest straszny tłok, jak wszędzie, ale są z 3 miejsca z dyskotekami, różne ogródki piwne, atrakcje a wieczorem piękny widok za zachód słońca. Polecam
 

marinka78_

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprawa wyboru miejsca na wypoczynek jest niebywale trudna. Myślę, że duże wpływ na naszą decyzję ma miejsce noclegu. Niektórzy zwracają uwagę na standard i ofertę obiektu, inni na jego otoczenie lub miejscową kulturę. Dlatego niezwykle ważne jest zapoznanie się z ofertami klilkunastu obiektów typu: hotel, pensjonat czy gospodarstwa agroturystyczne. Wtedy dokonamy właściwego wyboru. Polecam bazę polskich obiektów noclegowych wygodnyurlop.pl, gdzie można znaleźć ofertę wraz z ceną wielu tego typu obiektów. :eek:k:
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Urlop trzeba planować pod kątem tego co chce sie robic, a nie tego gdzie spać :) Ta mi się wydaje. mysle tez ze warto zagladnac na nabierzkolorow.pl i w ten sposób można dobrze zaplanowac wakacje. No bo po co super hotel, jesli wokół nuda i brak fajnych sposobów na np. aktywne spędzanie czasu?
 
S

Sumik777

Guest
ja ze znajomymi planujemy pojechać nad morze Śródziemne. Majorka albo o Ibiza.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Dębki polecam,fajne szlaki rowerowe, ze dwie knajpki, bardziej jednak wolę spędzać czas w sposób czynny np jazda rowerowa
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
@gbur12 - ja mam tak samo... raczej nie dam rady iść leżeć na plaży, bo mnie już coś roznosi po chwili. Aktywny wypoczynek :) to jest to! zwłaszcza na rowerze. Pozdr..
 

Bałuciarz.

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
W tym roku ze znajomymi wybieram się do Mielna. Wiadomo że to mieścina typowo imprezowa i za bardzo odpocząć tam się nie da , i o to nam chodzi BB)
 

ArekZed

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam!
Doskonałym miejscem na wczasy jest Ustronie Morskie i pole namiotowo kempingowe "Pod brzozami". Świetny teren i super ludzie. Nie szaleją też z cenami. Zresztą sprawdźcie sami na ich stronie internetowej. Pozdrawiam!
 

Attachments

  • pod-brzozami7ustroniemorskie.jpg
    pod-brzozami7ustroniemorskie.jpg
    143,7 KB · Wyświetleń: 20

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja właśnie wróciłam z Dąbek. Było świetnie, choć jak dla mnie pobyt był ciut za krótki;) Świetna sprawa, bo za 70 zł znaleźliśmy nocleg nad samiutkim morzem w Geovicie. Z utęsknieniem czekam na kolejnych kilka dni wolnego.
 

kociobok

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja polecam i zawsze będę polecał moje ulubione miejsce pomiędzy gąskami a sarbinowem niedaleko koszalina, takich miejsc jest mało, za płotem plaża nie ma sasiadów pusta plaża bajka, podaję linka jeśli by ktoś chciał
www.przymorzu.com

Na potwierdzenie moich słów macie zdjęcie z okna

9.jpg
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Władek i nic więcej. Byłem tam z dwa razy i nigdy nie żałowałem. Także tylko tą miejscowość polecam serdecznie:)
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - http://www.osrodek-przystan.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawdę warto tam zajrzeć:)
 

PiotrS.

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdzie się wybieracie tego lata ? Ja mieszkam nad Bałtykiem, ale mam ochotę na jakieś cieplejsze morze. Macie jakieś ulubione miejsca ?

Witam,
dużo dobrego wyczytałem tu o Łebie i faktycznie miło tam spędziłem pobyt z rodziną. Fajny obiekt trochę na uboczu z basenem i kortem. Dla zainteresowanych podaje adres ze zdjęciem http://www.apartamentlazurowy.pl
apartament_016_450.jpg
 

katarzyna.wczasy

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja bylam na wakacjach z biurem fun club i bardzo sobie chwale:) dysponuje takze malym rabatem, wiec jakby ktos byl zainteresowany - pisac na priv ;)
 
Do góry