Gdzie na wczasy nad morzem ?

chrypk

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja polecam spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność: www.lieder.letnik.pl
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A ja polecę coś innego, nie nad morzem ale na morzu ;) http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii/bornholm Wychodzi 590 zł z noclegiem, promem, autokarem, wyżywieniem i innymi opłatami wiec naprawdę warto.
 
L

libelule

Guest
Koozka to może ja dodam żeby koniecznie brać aparat na te wycieczke, w ogóle na wszystkie z tą firmą bo mają konkurs fotograficzny ;) można wygrać wiecej rejsów :p
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Słyszałam że warto na taki rejs z unity line się wybrać. to musi być fajna sprawa. ciekawa jestem kiedy w końcu nam się uda.
marzy mi się też nie ukrywam Kopenhaga. i też myślę że z unity line,
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
Chodzi mi po głowie aktywne spędzenie urlopu, może morze i rower? ;)

pogooglowałam trochę i są 2 opcje Hel lub Ustka. A może coś innego polecicie?
 
D

Dorka123

Guest
Skandynawia :) jak wyżej ;) jest morze i ścieżek rowerowych tez nie brakuje. Można wybrać się do Szwecji albo na Bornholm, koszty nie są wysokie, a wrażenia na pewno niezapomniane :)
 

KaSia66X

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Też chętnie wybrałabym się do Skandynawii , najlepiej do Tromso :) Piękne miasteczko , ale w polsce od jakiegoś czasu wypoczywam właśnie w Łebie. Głównie dlatego że znalazłam tam świetne miejsce do noclegów - Pensjonat Villa Mare . Świetna lokalizacja , z 200-300 metrów od centrum Łeby i tyle samo jest do plaży . Pokoje czyste a obsługa jak w wysokiej klasy hotelu . Zdecydowanie polecam, warto jednak wcześniej zająć sobie miejsce, bo Pensjonat zyskuje na popularności i czasem ciężko o terminy.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2

77mati77

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Słaby kurs złotego- zachęcił mnie do wakacje w Polsce- nad Bałtykiem i było super. Nie tak uciążliwie gorąco jak w Egipcie, po powrocie obyło się bez kłopotów żołądkowych. Piaszczyste plaże, zapach sosen, lasy na brzegu morza- Bałtyk jest absolutnie unikalny Postanowiliśmy być aktywni - oprócz plaży wycieczki rowerowe, spacery na plaży. Odkryliśmy też nową dla nas aktywność - nordic walking. Najpierw ze zdziwieniem pobłażaniem spoglądałem na emerytów łażących z kijami. Zostaliśmy zachęceni przez entuzjastów nordic walking w naszym wieku. Zamówiliśmy kije do nordic walking w poleconym przez nich sklepie http://www.nordic.biz.pl/ z prośbą o wysyłkę nad morze. Dostaliśmy je następnego dnia. Udało się na miejscu znaleźć instruktora - pobrać 2 lekcje a potem codziennie po 2 godziny. Choć uwielbiam smażone ryby, frytki i piwo to wróciłem nieco odchudzony. Po dalszych 3 tygodniach ubyło mi prawie 5 kilo, wzmocnił się kręgosłup z nie męczy minie już tak siedzenie przy komputerze w pracy. Do Egiptu więcej nie pojadę- za zaoszczędzoną kasę wyjedziemy na narty biegowe.
 
D

Dorka123

Guest
http://www.unityline...jsy_na_bornholm tutaj widzę że są podane ceny takiego rejsu z rowerem, ale chyba można też konkretną wycieczkę kupić czy nie?
chodzi Ci o wycieczkę zorganizowaną? Nie wiem jak teraz, wydaje mi się, że kiedyś były, ale teraz nie wiem, nie widzę, co jakiś czas się u nich coś zmienia, może w przyszłym roku/sezonie znowu będą te wycieczki,a może oferta się wyprzedała, można chyba zapytać ich na fb, tutaj profil: https://www.facebook.com/pl.unityline
 
A

Arowana14

Guest
Jeżeli jeszcze szukasz noclegu, to zerknij na ofertę portalu topnocleg.pl
Ja co roku wyjeżdżając na wakacje szukam tam sobie pokoju. Można tam znaleźć większość obiektów noclegowych, więc mamy pełne rozeznanie :) Na stronie podane są ceny za dobę w danym obiekcie, jest szczegółowy opis, wiele zdjęć, także możemy określić swoje kryteria i znaleźć coś dla siebie. No i ważne, że proponowane na tej stronie obiekty noclegowe są sprawdzane, nie ma więc mowy o ewentualnej nierzetelności danego ogłoszenia.
 

ferdziu15

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uważam że nasz polski Bałtyk jest niedoceniany przez turystów - a przecież jest tam tyle pięknych miejsc. Aby nie zepsuć sobie wypoczynku trzeba tylko znaleźć dobry nocleg, a tu bywa różnie. Parę razy miałam miałem przykre doświadczenia, zwłaszcza gdy przyszło szukać na ostania godzinę. Od 2 lat jednak wszędzie gdzie się wybieram szukam noclegu za pomocą strony http://www.e-wczasy.pl. Muszę powiedzieć, że dzięki temu portalowi zaoszczędziłem sobie wielu problemów. Polecam!
 

kluzik

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś lubi plaże, morze, zwiedzanie, chodzenie po klubach, imprezowanie do późna to polecam Sopot.
Ze znajomymi nocowalliśmy w apartamentach nad morzem. Odległość mieszkanka od plaży tylko 80 metrów.
Co więcej, apartament traił nam się w cenie last minute, więc naprawdę super warunki w rozsądnej cenie.
A tak wracając do Sopotu, to miasto naprawdę czarujące.
 
M

maniana1005

Guest
Mnie od kilku lat upodobały się Międzyzdroje, urokliwe miasto ze śliczna plaża z wieloma atrakcjami oraz pieknymi widokami. Nieopodal tarasy widokowe - świetne zdjecia można porobic, no i molo, na którym mozna spotkac celebrytów, od zeszłego roku noclegów w Międzyzdrojach szukam na stronach z ofertami noclegów i szczerze moge to polecic!
 
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zapraszam do Ostrowa. To przepiekna nadmorska wioska. Znajdziecie ja jadac w kierunku Karwi, po lewej stronie, jakies 4 km za Jastrzebia Gora.
Ta niezwykle urokliwa kaszubska wieś położona jest za płynącą równolegle do brzegu morskiego rzeką Czarną Wdą. Jest to miejsce będące prawdziwą enklawą ciszy i spokoju. Szeroka czysta plaża i wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, to nie jedyne zalety tego miejsca. W sezonowych restauracjach, barach i smażalniach można zjeść wyśmienitą rybę, a po godzinach spędzonych na plaży warto wybrać się na spacer, bądź wycieczkę rowerową po okolicy.


Dla spragnionych aktywnego wypoczynku okolica oferuje:


· jazdę konną


· tenis


· spływy kajakowe malowniczą rzeką Piaśnicą


· treningi na siłowni


· możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów i gokartów


· możliwość popływania na krytym basenie .
Szczegolnie serdecznie zapraszam do domkow nad morzem Balfala. Jest to nowoczesny kompleks drewnianych domków zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie naszych gości. Wybudowane i urządzone zostały w sposób elegancki, a jednocześnie funkcjonalny, z dbałością o estetykę przestrzeni i zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym. Doświadczenie zdobyte w branży hotelowej w Stanach Zjednoczonych, a także szczypta fantazji, pozwoliły nam stworzyć miejsce, które zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości.
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
W zasadzie w każdej miejscowości nad morzem można znaleźć coś fajnego. Dużo zależy też od tego, czego oczekujemy od wyjazdu - czy atrakcji i np zwiedzania, czy leżenie na plaży i po prostu odpoczywanie:)
 

hehehehehehe

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
72
Punkty reakcji
2
Właśnie sporo osób chwali Chorwację, to zamierzam w tym roku tam wyjechać. W zeszłym roku byłem w Bułgarii, gdzie domek był położony w najlepszym miejscu chyba jakie mogło być, nad samym morzem, okna z jednej strony na taras, z drugiej na morze, spory balkon, na którym siedzieliśmy rano i wieczorami. Ludzie, którzy wynajmowali dużo droższe hotele i mieli gorsze położenie ;) Nie wiem czy to szczęście, ale naprawdę nie spodziewałem się tak świetnego wyjazdu, bez porównania lepiej, niż w Polsce. Niby Bułgaria biedny kraj, a czułem się jak w Hiszpanii co najmniej, ludzie śniadzi, fajna atmosfera. Większość Bułgarii jest biedna, ale morze mają piękne. Ciekawie też jest na mieście. Rejs statkiem, łowiliśmy tam ryby. Widziałem tamtejszego czarnego delfina :) Temperatury co najmniej 30 stopni, miejscowość Sozopol. Ale to właśnie spora zasługa apartamentu do jakiego nas przydzielono, nie wszyscy mieli takie fajne miejsce :) Na pewno pojadę ponownie, ale najpierw Chorwacja, jestem ciekaw, czy tam jest równie dobrze. Jeśli chcecie zapomnieć o stresie to polecam wakacje za granicą, mało Polaków, jednak zawsze się trafią ;) u nas akurat najwięcej było bogatych rusków, inny świat, niesamowite uczucie, jak niebyliście nad morzem za granicą to koniecznie jedźcie.
 
E

ElArturo

Guest
Kołobrzeg zawsze i wszędzie :eek:k: Nigdzie nie ma takiego złocistego piasku, takiego słońca i takich pięknych kobiet
smile.gif

Coś w tym jest :p
 
Do góry