Gdzie na wczasy nad morzem ?

E

Ejan87

Guest
Ja byłam w Pobierowie, na wyspie Wolin. Było tam całkiem tanio i przytulnie i dość, jak na nadmorską mieścinę, spokojnie. Jest nie daleko do większych, turystycznych miast, jak np Świnoujście czy Międzyzdroje :) gdy nie dopisała nam pogoda, pojechaliśmy do nich, pozwiedzać je :)
 
J

jadwinia

Guest
Wiem gdzie to jest, byłam tam ;) i faktycznie większe (lub bardziej znane) mieścinki są nie daleko. My jeszcze wybralismy się do Trzęsacza (tam gdzie ta jedna ściana) i do Niechorza, bo akurat grało "lato z radiem" :D
 

elak

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kołobrzeg, Gdańsk to typowe miasta. Jednak na wczasy, wypoczynek - większość woli mniejsze miejscowości.
 
B

Basia K

Guest
Jestem ogromną fanką pięknych domów dlatego często jeżdzę nad morze gdzie jest ich najwięcej. Ostatnio podziwiam wielokrotnie nagradzane rezydencje uznana za najbardziej luksusowe osiedle w Polsce – Perła Polskiej Riwiery czyli Tesoro Ivory Residences.
 
K

kamilla001

Guest
ostatnie wakację wraz z rodziną spędziliśmy w Grzybowie - jeżeli chcecie odpocząć to to miejsce jest jak najbardziej odpowednie.
 

Anka45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
jadwinia napisał:
My jeszcze wybralismy się do Trzęsacza (tam gdzie ta jedna ściana)
Polecam Trzęsacz, ostatnio się tam zrobiło bardzo ładnie, byliśmy w zeszłym roku we dwoje w Willi Kliper, ale tam mają apartamenty, no ludzie full wypas!
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Kołobrzeg to owszem ale tylko na Sunrise:) Fajnie mamy że mamy Morze ale co z tego jak możemy byczyć na plaży w sumie może 3 miesiące góra. Tacy Hiszpanie oni mają Wyspy Kanaryjskie to jest raj na Ziemi, ciepełko na okrągło, woda a plaże tam to jest piasek. Jak oglądałem ofert itaki to cena nie jest w cale tak wygórowana więc chyba w tym roku zawitam na jakąś wysepkę :)
 

WyspyKanaryjskie

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Także polecam Wyspy Kanaryjskie, ale nie tylko ze względu na piękne plaże i całoroczną wiosnę. Tu nikt nie będzie się nudził. Można chodzić po wulkanach/górach/trzeciorzędowych lasach, uprawiać wszystkie sporty wodne, zwiedzać kolonialne miasteczka, plantacje egzotycznych owoców, wulkaniczne jaskinie, liczne muzea, grillować ryby nad brzegiem oceanu. Mieszkańcy są pomocni i uśmiechnięci a lokalna kuchnia smaczna i tania.
 

ollxd

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie numerem jeden wśród nadmorskich miejscowości są Ustronie Morskie. Ceny są stosowne, położony jest blisko morza, nie da się tam nudzić :) Wszystko na plus. Serwis, który podałam posiada wiele ofert noclegów w nadmorskich miejscowościach.
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
jeśli w Polsce to polecam Jastrzębią Górę :) Dużo fajnych knajp, duzo fajnych hoteli ( ja byłam w Primavera Conference&SPA), całkiem całkiem całkiem plaża, w zasadzie wszędzie blisko. Do trójmiasta 40 km więc też bliziutko :)

Zagranica - francja :)
 

TheFackIsVevo

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
Hmm, myślę że jeśli chodzi o Polskę, może być to miasto Kołobrzeg ;)
Lecz z za granicy polecam Ci Los Angeles (Byłem na wakacjach u wujka) powiem Ci że jest tam fajnie, jeżeli zna się język Angielski, bynajmniej na poziomie porozumiewania się ;)
 
S

sigurr

Guest
ja tradycyjnie jak co roku do Dankaru w Dziwnowie - pyszne jedzenie,. ładnie, czysto no i blisko do morza :)
 
B

black15

Guest
ja zawsze jeżdżę do Doris SPA
w tym roku na andrzejki też tam jadę, skoro jesteś znam morza to może się tam forumowo spotkamy? :Ddorisspa.pl
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A mi właśnie bardzo dobrze wypoczywało się w Świnoujściu :) Osobiście wolę większe miasta ponieważ tam po prostu człowiek nie jest w stanie się nudzić. Osobiście nie byłabym w stanie przeleżeć całego urlopu plackiem na plaży - chyba bym się zanudziła...
Samo Świnoujście jest bardzo ładne - zadbane i klimatyczne oraz jest tam bardzo wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.
Generalnie nie jest tanie - szczególnie jeśli chodzi o noclegi ale jeśli dobrze się poszuka można sporo zaoszczędzić, My na przykład ze znajomymi jak się wybraliśmy zamiast noclegów w hotelu zdecydowaliśmy się na osobne mieszkanie - koszta rozłożyły się na kilka osób i sporo zaoszczędziliśmy. Niestety trzeba było do tego dorzucić kaucję w wysokości 400 zł ale jest to kwota do zaakceptowania ;)
Apartament znaleźliśmy bardzo ładny, o wysokim standardzie. Myślę, że nie byłoby szans na znalezienie czegoś tak wygodnego w tej cenie w hotelu. Jeśli byście szukali mieszkania to my wynajmowaliśmy na BalticHome.pl - są tam różne mieszkania - pojechaliśmy w trójkę i jest akurat ;) Nowocześnie urządzone ale w delikatnym i ciepłym stylu - bardzo mi się podobało i zastanawiam się czy paru pomysłów z wystroju nie zastosować u siebie w mieszkaniu ;)
bh_offer_35_1.jpg
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Moze byc takie morze?

pozdrawiam,
 

Attachments

  • Coast1.jpg
    Coast1.jpg
    155,6 KB · Wyświetleń: 2
  • Reef.jpg
    Reef.jpg
    125,6 KB · Wyświetleń: 3
B

bajderman

Guest
Góry, głównie ze względu na możliwości. Morze to kiepska pogoda i wysokie ceny. W Bieszczadach, a konkretnie w Zielonej Polanie w Łączkach nasze dzieci mają wszystko za darmo, w wieku 5 i 6 lat. Do tego basen, plaża, okolica, jedzenie, zajęcia tematyczne, masa atrakcji dodatkowych. Jak tutaj nie korzystać? Jednak morze to my sobie na kilka lat odpuścimy.
 
Do góry