Gdzie na wczasy nad morzem ?

V

Vaffik

Guest
A Szwecja?
Taniocha jak barszcz. Prom 1 osoba = 190zł bez auta! Latem było 110zł Gdynia > Karlskrona! Tam tez jest morze!
Trochę chłodniej ale w czerwcu i lipcu dużej róznicy nie ma!
 
S

szyszana

Guest
Szukaj na takiej zasadzie - http://bankhoteli.pl/Na wakacjach nie musi być drogo. Przecież jedziemy po to, żeby czas spędzać poza hotelem. Wiadomo, że pogoda w Polsce nie rozpieszcza, ale też nie przesadzajmy. Jakiś hotelik z podstawowym zakresem usług wystarczy. Po co nam nie wiadomo co? To ma być wypoczynek.
 
W

wiemlepiej

Guest
Jak tak przeglądam oferty, to widzę, że ceny są bardzo wysokie. Moim zdaniem już się bardziej opłaca jechać za granicę, bo i warunki lepsze i klimat cieplejszy, nie trzeba się bać o pogodę, a cena niewiele wyższa. Zobaczcie na przykład w tym hotelu w Turcji: http://www.qtravel.pl/inspiracje/hotel-royal-dragon-side-turcja-id337
A czy nie przyjemniej byłoby być tam, a nie u jakiegoś Janusza nad Bałtykiem?
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ze znajomymi bylismy na "długim weekendzie" w pięknym miejscu na Mazurach mazurska-arkadia.pl
Na wakacje w sam raz, chcemy nawet pojevhać na tydzień w sierpniu z dziećmi i rodzicami jak uda sie pozgrywać terminy i będzie coś wolnego jeszcze
 

Dr Prozak

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ktoś pisał o Jarosławcu,zapomniał tylko dodać,że tak kompletnie nie ma plaży.Najbliższa plaza to ok 5km od tej miejscowości.
 

mateo12

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziwnów był rok temu stąd teraz pojechaliśmy do Pobierowa. gryfpobierowo.pl - niezły standard udało nam się trafić.
 
K

Kamil Brz

Guest
Warto jest czasami zastanowić się nad wyjazdem nad morze poza sezonem. Jest spokojniej , mniej turystów oraz noclegi można zarezerwować sobie w o wiele korzytsniejszych cenach niż latem. Na przykład bardzo przyjemnie jest w Kołobrzegu. Wypoczywaliśmy tam rok temu z żoną, w tym roku również się wybieramy w grudniu. Znajduje się tam świetny ośrodek Verano:
http://verano.kolobrzeg.pl/- jest to sanatorium gdzie mozna wykupić sobie cały pakiet z wyżywieniem, noclegami oraz zabiegami w korzystnej cenie. Sam Kołobrzeg jest urokliwy nawet zima. Poniżej zdjęcie:
96326109.jpg
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Nie przepadam za bardzo za polskim morzem, może powiedzieć, że trochę się do niego zraziłem, ale nie będę tutaj wchodził w szczegóły. Wakacje już za mną, teraz zastanawiam się nad jakimś zimowym wypoczynkiem, powiedzmy, że jestem na etapie szukania inspiracji. Cały czas myślę.
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja lubię miejscowości Zdrojowe i od czasu do czasu tam jadę na zabiegi. Ostatnio byłam w ośrodku w Połczynie Zdroju na Zdrojowej i zafundowałam sobie bardzo fajne zabiegi kosmetyczne, kąpiele perełkowe i tym podobne. Następnym razem jak będę to zrobię zabieg głęboko złuszczający skórę typu Phyto Peeling.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Nad morzem sporo fajnych miejsc, ja byłam kilka razy w Gdańsku i lubię to miasto, chociaż ludzi tłumy. Fajna też Łeba, Mielno - ale to dla tych co szukają imprez i szaleństw ;)
 
Do góry