Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

poszukiwacz999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pewnie, że tak, teraz są tak ładne meble systemowe, że wręcz nie opłaca się robić takich na zamówienie. My szukamy akurat mebli do jadalni,a konkretnie ma być to stół z krzesłami, chociaż żonie spodobał się już komplet o nazwie Magnus na Flori Meble nawet ciekawy i faktycznie będzie idealnie pasował nam do reszty. Powiem wam, że żona ma rację mówiąc, że prostota jest najładniejsza.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Ostatnio bardzo modne stało się kupowanie mebli nie tyle funkcjonalnych ale takich które wyglądają nowocześnie i fikuśnie. Jeśli twoje wnętrze ma porażać gości,sprawiać,że ich zachwytom nie będzie końca,możesz wybrać coś z oferty martimeble.pl.
Osobiście nie mogłam oderwać oczu od ich foteli, od ich kolorów i niezbyt wysokich cen jak za takie cacka.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No to właśnie modułowe meble są świetne, nawet narożnik modułowy można sobie złożyć i kupić :)
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Oliwia56 napisał:
Kończe remont mieszkania i szukam ciekawych mebli zeby nieco ozywić i unowocześnić moje mieszkanko
Nie wiem gdzie się rozejrzec za porządnymi ale tez nowoczesnymi meblami, dotąd kupowałam raczej tradycyjne , ale przyszła chyba pora na zmianę
Szukam głównie krzeseł do jadalni oraz sofy i jakiegoś ciekawego stolika kawowego
Potrzebuję tez nowe lampy do salonu i sypialni
Podpowiedzcie gdzie się za tym wszystkim rozejrzęc
ha! ja mam mega sklep z meblami, ale chyba muszę chłopa nieco zamożnego znaleźć - goodform.pl/promocje :D :D no ale w sklepie bajeczne rzeczy mają - od kubków po mebelki. mniam miam
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ceny mają kosmiczne... i trochę kosmiczny styl ;) Lubie nowoczesne meble ale jednak te dostępne w sieciówkach, jak np. wspomniana agata. Ceny mają dobre , nowoczesny design, dla mnie to wystarcza.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jak to, kupujesz meble w sieci nie widząc ich wcześniej na żywo? Nie znam tej strony, ale ja tak mam że zanim zdecyduję się na zakup to najpierw idę do salonu. Tak miałam z narozikie, musiałam, no musiałam na nim usiąść i sprawdzić czy wygodny :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja ostatnio widzialem meble dla fanow fiata 123p. Zazwyczaj byly to sofy na wzor wlasnie w/w auta, ale byly przepiekne. Niestety ceny sa dosyc duze, ale dla fanow na pewno nie beda az tak wygorowane. Ja jakos nie dobieram mega mebli do mieszkania, ale szukajac nowoczesnych zawsze udaje sie do sklepow stacjonarnych, ja nigdy, przenigdy jak i moja rodzina nie zamawialismy mebli przez internet, wszystko kupujemy po owczesnym "obejrzeniu".
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dobrze, że u mnie nikt w domu nie jest fanem fiata :)
 

karolinaaa22

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
apra napisał:
Jak to, kupujesz meble w sieci nie widząc ich wcześniej na żywo? Nie znam tej strony, ale ja tak mam że zanim zdecyduję się na zakup to najpierw idę do salonu. Tak miałam z narozikie, musiałam, no musiałam na nim usiąść i sprawdzić czy wygodny :)
Ja też tak robię! I to bardzo często, w sensie kupuję meble w sieci. Prawie połowe rzeczy w moim domu jest z internetu. Głównie ze względu na to, ze lubię meble oryginalne i najlepiej rzadko spotykane. A w salonach meblowych połowa produktów się powtarza :p Wygoda to jedno, a design i oryginalność to drugie :) wiadomo jak kupowałam łóżko to musiałam je wcześniej wypróbować, ale sofy czy foteli nie, ostatnio np. zakupiła tego szezlonga meblefox.com/glowna/89-szezlong-chesterfield-chesterfield-classic.html i obawiałam się, że może być niewygodny, ale okazało się wręcz przeciwnie. A jest taki piękny!!! Spójrzcie!! <3
 

poterniak

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
zależy co kto rozumie pod pojęciem "nowoczesne"? w internecie jest teraz taki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie. gdybym miał się urządzać od zera, to wybrałbym raczej kogoś kto mi dopasuje meble na wymiar - przede wszystkim w kuchni i salonie
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
A propos nowoczesnych mebli to widziałam jakiś czas temu gdzieś w odmętach internetu świetną aranżację z użyciem metalowych mebli, dokładnie takich szafek jak są w szatniach czasami (coś mniej więcej takiego) . Mieszkanie było typowo loftowe - odkryta stara cegła, dużo surowego drewna, szkło i te metalowe szafy. Cudo, a koszt pewnie niewielki. Tylko trzeba mieć dobre wnętrze do tego, bo inaczej będzie wyglądało jak w szkolnej szatni :D
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
A ja się zakochałam w tych nowoczesnych meblach: https://sprzedajemy.pl/meble-nowoczesne-design-do-salonu-warszawa-a1d299-nr41828492. Co prawda ich cena nie jest najniższa, ale jak oglądałam meble w designerskich sklepach, to i tak wychodzą sporo taniej. Jak Wam się podoba ten zestaw?

meble-nowoczesne-design-do-salonu-336991947.jpg
 

Gabi33

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja nie lubię ustępstw i uważam, że porządne nowoczesne meble najlepiej na zamówienie. Bardzo fajne realizacje robią w kompleksowo.pl
Meble na wymiar dają ten komfort, że to ty decydujesz o ich kształcie, kolorze i materiałach. Z tego co wiem mają też tam gotowe meble projektantów, jeżeli ktoś woli zakup gotowych.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
ja właśnie za mniejszymi firmami raczej nie jestem. kilka razy zdarzyło mi sie, ze zamówilismy dostawe i ani stolu ani krzeseł nie bylo. ostatnio kupowalismy naroznim w salonie agaty i ja tam zadnych zastrzen nie mam. dobry, porzadny mebel idealnie podpasowany pod styl salonu. panowie bardzo mili, przywiezli na czas, wniesli i jeszcze ustawili bo meza nie bylo przez tydzien, wiec sam bym nie dala rady ;p
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No i ja nie mam szczególnie dobrych wspomnień z tą firmą. Za to ostatnio byłam pozytywnie zaskoczona mebel-partner. Zamówiłam tam przepiękną kanapę (Duka) do salonu w kolorze pudrowego różu i byłam zaskoczona jakością jej wykonania. Panowie którzy ją przywieźli bez zawahania wnieśli ją na trzecie piętro :)
 

Halinka_Mosacka

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja urządzałam jeszcze przed świętami sypialnię i mogę powiedzieć, że naprawdę dobrej jakości meble możesz kupić w sklepie meblezkrakowa.pl/8-wyposazenie-sypialni. Jeśli szukasz do salonu - też mają spory wybór. Tylko pytanie czy podobają Ci się meble drewniane. Mnie osobiście bardzo i prezentują się świetnie.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Mi się strasznie podoba połączenie bieli z drewnem jeśli chodzi i kuchnie np. Białe meble i drewniane blaty to coś na co teraz stawiam przy najbliższym remoncie :)
 

domin89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
My najczęściej w Dajarze (dajar.pl) kupujemy. Niby przez neta nie za bardzo, ale w razie czego problemów nie ma ze zwrotami, a nie chce nam się chodzić po sklepach i wybierać...
 
Do góry