Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Jak tyle czasu nie pokazały sie to pewnie nie pokażą ;( a szkoda z chęcią bym popatrzyła. No nic, Karolyna a Ty masz jakieś meble Gali ?
 

Edith Jubre

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja miałam mable i z Ikei, i z Agaty, ale niestety okazały się niewiele warte i tandetne. Długo szukałam mebli odpowiednich dla siebie pod kątem i estetycznym, i jakościowym i natknęłam się w swoich poszukiwaniach na Studio Prostych Form. Mają tam energiczne, młode projektantki, które szybciutko, w lot pojęły moją koncepcję i wprowadziły ją w życie. Meble mam już dobrych parę lat i jestem z nich bardzo zadowolona.
 
I

ItaliaAmore

Guest
Traveler40 napisał:
Ja miałam mable i z Ikei, i z Agaty, ale niestety okazały się niewiele warte i tandetne. Długo szukałam mebli odpowiednich dla siebie pod kątem i estetycznym, i jakościowym i natknęłam się w swoich poszukiwaniach na Studio Prostych Form. Mają tam energiczne, młode projektantki, które szybciutko, w lot pojęły moją koncepcję i wprowadziły ją w życie. Meble mam już dobrych parę lat i jestem z nich bardzo zadowolona.
tez jakoś jakośc ikei mnie nie przekonuje;/... takie same ceny są chociazby wlasnie w agacie czy w helvetii wieruszów, a jakość o niebo lepsza
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja tam jestem zdania, że meble powinno się kupować u fachowców. Dołożyć trochę pieniędzy, ale mieć coś solidnego, w końcu to zakup na lata (no nie zawsze, ale w większości sytuacji). Kupowałem ostatnio meble do kuchni i borykałem się z tym samym problemem. Kupić gotowe czy na zamówienie? Jeżeli na zamówienie, to u stolarza z miasta czy przez internet? Ostatecznie przekonałem się do ostatniego rozwiązania. Zamówiłem z iform.com.pl i nie żałuję - przesyłka przyszła w miarę szybko - wystarczyło tylko poskręcać i cieszyć się efektem prac ;] A wcale dużo nie zapłaciłem - u stolarza byłoby więcej. No ale w moim przypadku to zakup na długie lata, bo to pierwsze mieszkanie.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Ja kupiłam meble bardzo dobrej jakości na sferawnetrz.com.pl Są to meble Kler, który ma wiele nowoczesnych linii
 

Wiolaas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
ogólnie nie polecam ikei jeżeli ktoś chce meble na dłużej... chociaż zdarzają się wyjątki.
Polecam każdemu przed zakupem poczytać trochę o meblach i rozróżnianiu materiałów z jakich są robione.
W agacie akurat są oferowane meble różnych producentów, od tych tanich chińskich sigma po polskie jak BFM czy Klose.
Jest mnóstwo firm, i salonów, większość tylko sprzedaje meble od fabryk dla klinetów.
Warto poczytać opinie nt konkretnego producenta, a meble kupić tam gdzie dają najlepszą cenę :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli chcesz meble na lata to nie kupuj takich które robione są z płyt paździerzowych oklejanych sklejką tylko drewniane. Wyjdzie o wiele drożej, ale będą solidne i o ile będą dobrze użytkowane to potrafią przetrwać nawet kilka pokoleń.
 
I

ItaliaAmore

Guest
Gressil napisał:
Jeżeli chcesz meble na lata to nie kupuj takich które robione są z płyt paździerzowych oklejanych sklejką tylko drewniane. Wyjdzie o wiele drożej, ale będą solidne i o ile będą dobrze użytkowane to potrafią przetrwać nawet kilka pokoleń.
zgodze sie, w dobre meble trzeba zainwestowac, posłuza nam na lata, wiec w dalszej perspektywie nie jest to duzy wydatek
 

Wiolaas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
a jeżeli już ktoś naprawdę chce kupić z czystym sumieniem meble, to polecam także poczytać o salonach i jakie dają warunki pracy :) i omijanie wielkim łukiem wyzyskiwaczy typu eko meblee
ale to już taka uwaga na marginesie.
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Hey odświeżam temat :) Szukam fajnego stolika kawowego. Zaznaczam, że lubię meble nowoczesne i taki też stolik chciałabym kupić. Wnętrze mam bardzo przestronne, dość minimialistyczne oraz jasne. W oko wpadł mi ten stolik dller.pl/index.php/pDocId/277/pCmd/1/pMenuId/2/pCatId/376 Co o nim myślicie? Macie jakieś propozycje?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czy nowoczesne oznacza. że są z płyty paździerzowej?
Najlepiej nowoczesne meble na wymiar z litego drewna zamówi u dobrego stolarza
 
B

bajderman

Guest
Np. centrum.meble.pl robi zestawy na wymiar i tutaj faktycznie już kupisz meble porządnej jakości w niskiej cenie.
Takie normalne zestawy na lata - ten sam materiał co na mieście, tyle że jego cena jest bez porównania niższa.
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja swoje wyposażenie mieszkania kupiłam w sklepie internetowym meble-bogart.pl. Mają przede wszystkim duży wybór i co najważniejsze dla mnie dość tanio. Mają duży wybór krzeseł, a także sofy w których można dobrać kolorystykę pod własne wnętrze. Obsługa telefoniczna bardzo miła więc przyjemnie się robi tam zakupy. Polecam!
 
S

Sttark

Guest
Dość ciekawie wzornictwo i jakość użytych fabrykatów wygląda w ofercie sklepu internetowego z serwisu – rosanero.pl. Ja stąd mam stolik kawowy i stół do jadalni. Idealnie zrobione lakierowanie z wykorzystaniem oryginalnego włoskiego lakieru. To po prostu widać gołym okiem, że fachowa robota. Pozdrawiam!!
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka często jeździ po sklepach meblowych ale ja wolę usiąść przy komputerze i poszukać mebli w sklepach internetowych. Często korzytam z ofert meble-bogart.pl mają fajne promocje i solidne meble. Duży asortyment w porównaniu do niektórych sklepów. Polecam.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
w Agata Meble sa meble roznych producentow, mysle, ze dobre jakosciowo i na kazda kieszen. Nie raz cos tam kupowalam i szczerze nie mam na co narzekac.
 
Do góry