Gdzie kupię porządne nowoczesne meble

E

Elen

Guest
Nowoczesne a zarazem eleganckie. Polecam wprost od producenta ze Swarzedza, firma "Diament".
 
N

nianiaSweet

Guest
spory wybór mebli masz w agata meble to chyba jedna z największych sieci meblowych w polsce, więc mają w asortymencie naprawdę bardzo wielu producentów.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Tam mają niezłe ceny, ale jak kogoś stać, to czemu nie? ;) Ja ostatnio oglądałam w Internecie biurka dla dzieci i wybrałam kilka. Teraz trzeba się zdecydować, które zamówić.
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja już miałam dość stylu ikeii i sieciówek i trochę przeszukałam internet. Zależało mi też na cenie, ale również na jakości, żeby mebelki trochę "pożyły". Na razie mam urządzony salon i tu kupiłam ze sklepu meble Arkadius. Załapałam się nawet na fajną obniżkę, a dostawa była gratis :) Taki ze mnie łowca promocji
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Teraz coraz więcej jest takich samodzielnych sklepów, nie sieciówek gdzie można kupić sporo dobrych i oryginalnych mebli. Trzeba się tylko dobrze rozglądać wracając z pracy ;).
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
polecam meble Matkowski, porządne i eleganckie.
Owszem w Agata meble jest duży wybór mebli, jednak jak ktoś chce bardzo dobrze wykonane meble i dodatkowo z dobrego drewna to raczej ich tam nie znajdzie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
W agata meble popatrz, mają różnych producentów, więc i różne style i ceny, a do tego zawsze sporo promocji. Teraz np. reklamują te raty 0% ze spłatą dopiero na wiosnę.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Karolcia, jak to nie znajdzie...tam jest taki wybór, że znajdziesz meble niemal od każdego producenta, to po co szukać po nieznanych miejscach...
 
K

Kamil Brz

Guest
Nie ma sensu przepłacać. Zdarza Wam się szukać w outletach? Razem z zona lubimy dobrej jakości meble ale szukamy promocji. Dzięki temu można kupić sobie porządnie wykonany mebel od prawdziwego projektanta o wiele taniej niż normalnie .W cenie standardowego mebla w normalnym sklepie,



Obecnie jest wtorek ale warto jest zajrzeć sobie do sklepu w czwartek. Mają tam promocję: Gorący Czwartek. Dzieki temu część mebli jest jeszcze bardziej przeceniona oraz można upolować coś nawet do 80% taniej niż cena wyjściowa...
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie, ja po outletach nie chodzę. Jak zamierzam coś zmienić w domu to od razu idę do agaty.
 
T

TomkaJanka

Guest
Jeśli szukacie porządnych mebli to mogę polecić sklep internetowy hagea szczególnie spodobały mi się krzesła i zamówiłam do swojej jadalni. Są świetnie wykonane i design też oceniam bardzo wysoko. Takie nowoczesne wzornictwo wbrew pozorom trudno spotkać w sklepach
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
ja tam tez lubię AM bo wszystko jest w jednym miejscu ;) Fakt, wybór mają bardzo duży i jakościowo są fajne meble.
 
N

nianiaSweet

Guest
to prawda dużym plusem agaty meble jest to, że salon jest ogromny więc można spokojnie ich meblami urządzić sobie mieszkanie.
 

johnwoo

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Piękne meble można kupić zrobionezdrewna.pl
Lite drewno zapewnia tym meblom wytrzymałość, a ręce fachowców doskonałe wykończenie.
Bogata paleta wybarwień pozwoli zaaranżować wnętrze idealnie do naszych potrzeb :)

Każdy zainteresowany na pewno znajdzie tam coś dla siebie :)
 
S

szyszana

Guest
Uważam, że mebli powinno się szukać przez internet. Macie dużo większy wybór i w zasadzie w krótkim czasie możecie poznać znacznie większą ilość propozycji. Całkowicie odradzam kupowanie na szybko, w drogich sklepach, bez sprawdzenia innych ofert. Trochę szkoda gotówki, prawda?
 

asap

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię surowy design z tables.design - zalatują ciekawym połączeniem stylu skandinavian & loft.
Są industrialne ale przy tym czyste i takie "ociosane" - strasznie mi się podobają i przymierzam się do kupna stolika kawowego właśnie ale chciałabym dobrac do niego odpowiednie połki i na razie walczę z własnymi upodobaniami:)
 

jaka baba

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak nowoczesne meble to tylko aaaameble.pl - nie dość, że wyglądają obłędnie to są naprawdę super wykonane (nie do zdarcia nawet przez bandę dzieci), ceny ok, możliwość łączenia różnych elementów itd. Kiedyś jeszcze mieli dostawę gratis na terenie całego kraju, ale teraz to nie wiem jak tam u nich.
 

Agnieszka Grzelaz

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
meble na zamówienie Cię nie interesują? mozna stworzyć swój wzór i na pewno wyjdzie nowoczesny, to znaczy jeśli tak sobie założymy przy tworzeniu. Moja siostra brała z ArtCore meble kuchenne takie na zamówienie, nie wyszły drogo, a mogła sobie dopasowac wszystkie szafki tak jak chce.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Można na prawdę urządzić kuchnię z meblami z salonu, nie trzeba stolarza i dużo taniej wychodzi.
 
Do góry